Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Maşallah gayet iyi sonucun hatta çoğul gebelik bile olabilir. Çarşamba günü bir daha kan vermen gerek tabi artışa bakılacak. Rabbim tamamına erdirsin inşallah.
Allah razı olsun darısı size inşallah evet çoğul gibi duruyor çarşamba günü tekrar test verecem. Rabbim herseyin hayirlisini versin.Ben Ahmet hocanın elini ayağını öperim bize bu zorlu yolda vesile oldu..

Ahmet hocam bitanedir biirr :) kuzum hayırlı olsun 10. Güne göre gayet iyi bnm 10. Gu n 124 çıkmıştı ve suan ikizlerime hamileyim senin sanırım aynu gün tutunma olmuş çok tebrik ederim sağlıklı bi gebelik geçirirsin inşallah

Ahmet hocam bitanedir biirr :) kuzum hayırlı olsun 10. Güne göre gayet iyi bnm 10. Gu n 124 çıkmıştı ve suan ikizlerime hamileyim senin sanırım aynu gün tutunma olmuş çok tebrik ederim sağlıklı bi gebelik geçirirsin inşallah
Ahmet hocayla ilk gorusmemizde aklımızda kaldığı kadar önceki deneme hikâyemiz anlattık. Hemen o ilacı bırak suna başla deyip bizi konusturmadi.ne zaman konuşmaya kalksak sakin olun dedi hele ki eşime çok fırça atmisligi var :) ben senin için ne gerekiyorsa yapacam dedi bir insan kendinden bu kadar emin olur ne yapacağını ancak bu kadar iyi bilir.ne uygulaması gerektiği bu kadar nokta atışı olur.sonucu bizzat kendisine söyledim.siz çok cektiniz dedi bende çok sevindim dedi sonra ahmet beyi seçerek ne kadar doğru bir karar verdigimi bir kez daha anladım vesileleri yaradan Rabbim şükürler olsun. Yüce mevlam isteyen herkese hayırlı evlat versin saglicakla kalın..

Benim 9.gun değerim 67ydi .iki embriyo konuldu teki tuttu ve şuan kucagimda 2aylik oldu:))
10.gun degeri icin 200lü deger cok iyi .üc embriyo konulduysa üçüz olabilir. Hadi inşallah gözünüz aydın..

Insallah canım sağolasın.bugün ikinci testi yaptıracam inşallah iki katını goruruz. Bebisini öp benim için. .

Merhaba arkadaşlar bende cumartesi günü mehmet hoca ile ilk dondurulmus embriyo transferini gerçekleştirdim. Ilkini 6 ay önce denemiştik taze olarak tek embriyo idi. Bos gebelikle sonuçlandı kürtaj olmuştum.bu sefer belki şansım artar diye 2 embriyo transfer ettirdim 4.gunum ve zaman geçmiyor. Önceki yasadigim hayalkirikligini üzerinden atamıyorum boş gebelik son ana kdr kendini hamile sanıyorsun değerlerin pozitif gibi gelişiyor ama bebek olusmuyor:KK43: Allah hayırlısını versin tabiki olumlu düşünmeye çalışıyorum.umarim burda benim gibi eli kalbinde bekleyen anne adaylarının kucaklari bebisleriyle dolar..sizler için de dua ediyorum...

Canim hadi hayırlı oksun çok güzel bir haber. Bugün ki sonucun çıktı mi haber ver bize.
Allah razı olsun inşallah sağ salim kucağıma alırım. Folbiol, jel, bebek Aspirini ve Estrofem kullanıyorum bunları nezamana kadar kullanacam soylemesi ayip lavaboya cikarken cok agrim oluyo kabizlik gibi bir durumda soz konusu olmamasina ragmen.ultrason a ne zaman girecem tecrubeli olan kader arkadaslarim bilgi verirseniz sevinirim hastaneyi aradim cevap vermediler sonucu bir sonraki mesaja atıyorum iki katını biraz geçmiş sağlıklı dir Bebislerim ..insallahEki Görüntüle 2039544

20170831_062438-1.jpg

Allah razı olsun inşallah sağ salim kucağıma alırım. Folbiol, jel, bebek Aspirini ve Estrofem kullanıyorum bunları nezamana kadar kullanacam soylemesi ayip lavaboya cikarken cok agrim oluyo kabizlik gibi bir durumda soz konusu olmamasina ragmen.ultrason a ne zaman girecem tecrubeli olan kader arkadaslarim bilgi verirseniz sevinirim hastaneyi aradim cevap vermediler sonucu bir sonraki mesaja atıyorum iki katını biraz geçmiş sağlıklı dir Bebislerim ..insallahEki Görüntüle 2039544
Hoca ultrasona 15 gün sonra çağırıyor randevunu al şimdiden, ilaçlara daha devam ediceksin estrofem 8,jel 10,folbiol 12 ye kadar devam ediliyor, inşallah sağlıkla kucağına da alırsun :)

ozaman dondurulmuş embriyo muydu seninkiler ? Normalde çatlatma iğnesi , yumurta toplanmadan önce vuruluyor, 2 gün sonra toplanıyor yumurtalar.3 gün sonra da yerleştiriliyor diye biliyorum.
Merhaba geçmiş olsun oncelikle
Bende 3 ay önce kürtaj oldum. Mehmet hoca da tedavi gördüm.
Hocayla görüşünüz mu ne dedi acaba.
Ben daha gidemedim ankaraya
Kac haftalik kalbi durdu
Ben genetik test yaptırdım devlette
Kromozom ve kan pihtilasmasi.

Merhaba geçmiş olsun oncelikle
Bende 3 ay önce kürtaj oldum. Mehmet hoca da tedavi gördüm.
Hocayla görüşünüz mu ne dedi acaba.
Ben daha gidemedim ankaraya
Kac haftalik kalbi durdu
Ben genetik test yaptırdım devlette
Kromozom ve kan pihtilasmasi.

Teşekkür ederim, sana da geçmiş olsun canım.Benim 9+2'de kalbi durmuş.Bayram sonunda testlerin sonucu çıkacak. Ahmet hoca test sonucuna göre karar verelim dedi.Bekliyorum o yüzden.
Sen hiç konuşmadın mı hocayla kürtajdan sonra ve test sonucu çıkınca?

Teşekkür ederim, sana da geçmiş olsun canım.Benim 9+2'de kalbi durmuş.Bayram sonunda testlerin sonucu çıkacak. Ahmet hoca test sonucuna göre karar verelim dedi.Bekliyorum o yüzden.
Sen hiç konuşmadın mı hocayla kürtajdan sonra ve test sonucu çıkınca?
Hiç aramadim canım. 2 ay sonra gel demişti. İnşallah ekim ayında gidicem. Dondurulmuslarim var. Tabi öncesinde nasıl yol izleyeceğiz bende bilmiyorum
Benim bebegimde 6. Haftada kalbi durmus
Bende zaten o hafta ogrenmisyim kalp atısını.
Ama ben ne yazık ki 10. Hafta da öğrendim kalbinin durdugunu

Hiç aramadim canım. 2 ay sonra gel demişti. İnşallah ekim ayında gidicem. Dondurulmuslarim var. Tabi öncesinde nasıl yol izleyeceğiz bende bilmiyorum
Benim bebegimde 6. Haftada kalbi durmus
Bende zaten o hafta ogrenmisyim kalp atısını.
Ama ben ne yazık ki 10. Hafta da öğrendim kalbinin durdugunu

1 ay mı bekledin canım.
Benim hiç bişi yok yeniden başlıcam sıfırdan.Bu arada normal hiç denediniz mi bu sürede?
Dondurulmuşlarla rahim kalınlığı ölçümü yapılıyor, 18-22 gün arası yerleştiriliyor.Daha kolay süreç

1 ay mı bekledin canım.
Benim hiç bişi yok yeniden başlıcam sıfırdan.Bu arada normal hiç denediniz mi bu sürede?
Dondurulmuşlarla rahim kalınlığı ölçümü yapılıyor, 18-22 gün arası yerleştiriliyor.Daha kolay süreç
Benim 3. Dememdi canım. İlk ikisi tutmadı
3.de böyle oldu.
Normal yoldan çok denedik olmadı canım. 4 yıllık evliyim

Merhaba arkadaşlarr muhtemelen nova artta karşılaştık ama tanışmadık:) bugün transferimin 4. Günü 6 hücreli 1. Kalite embriyo kondu fakat Ahmet hoca çok umutlu konuşmadı açıkcası bu durum da benim biraz moralimi bozdu. Transfer sonrası nerdeyse hiç dikkat etmedim diyebilirim:KK43: fiziksel olarak etmeye çalışsam da ruhsal olarak çok gergindim. Bugün de adet olacak gibi çok şiddetli ağrım var sürekli tuvalete kontrole gidiyorum. 12 gün dolmadan böyle bir şey olması mümkün mü bilgisi olan var mı bu konuda? Bir de transfer sonrası estrofemi içmememi söylediler benden başka içmeyen var mı?

Merhaba arkadaşlarr muhtemelen nova artta karşılaştık ama tanışmadık:) bugün transferimin 4. Günü 6 hücreli 1. Kalite embriyo kondu fakat Ahmet hoca çok umutlu konuşmadı açıkcası bu durum da benim biraz moralimi bozdu. Transfer sonrası nerdeyse hiç dikkat etmedim diyebilirim:KK43: fiziksel olarak etmeye çalışsam da ruhsal olarak çok gergindim. Bugün de adet olacak gibi çok şiddetli ağrım var sürekli tuvalete kontrole gidiyorum. 12 gün dolmadan böyle bir şey olması mümkün mü bilgisi olan var mı bu konuda? Bir de transfer sonrası estrofemi içmememi söylediler benden başka içmeyen var mı?

Öncelikle mutlu bayramlar herkese...
Mrb canım, kötü düşünme,adet ağrısı her zaman olabiliyor, normal yani.Estrofem ben kullanmıştım.Östrojen hormonun yüksekse kullandırmamış olabilir.Umutsuz konuşması da , hormon değerlerin normal olmayabilir bebek yerleştirildiğinde..Bu sadece benim fikrim.Ama ben şunu öğrendim bu bebek olayında olacağı varsa oluyor, hormon falan bahane..Sen sadece rahat olmaya çalış pozitif düşün...Ne olacaksa zaten hayırlısı olsun..Ayaklarının altına yastık koyarak dinlendir kendini, rahatlatır biraz olsun..

X