Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Tüp bebek tedavisinde hangi iğneler kullanılıyor ve kaç kutu alınıyor iğneyi merkez mi veriyor dışardan alabiliyor muyuz belki daha uygun fiyatlı olur

Tüp bebek tedavisinde hangi iğneler kullanılıyor ve kaç kutu alınıyor iğneyi merkez mi veriyor dışardan alabiliyor muyuz belki daha uygun fiyatlı olur
Kişiye özel doz veriliyor bildiğim kadarıyla..Ben merional, puregon, Orgalutran kullandım. 75'şer ve 150'lik doz olarak..ilaçları merkezle çalışan eczane veriyor, hemen getiriyorlar. sağlık raporu çıkarırsa doktor, ücret yarı yarıya düşüyor. kaç kutu kullanılacağı tedavinize bağlı..

Kişiye özel doz veriliyor bildiğim kadarıyla..Ben merional, puregon, Orgalutran kullandım. 75'şer ve 150'lik doz olarak..ilaçları merkezle çalışan eczane veriyor, hemen getiriyorlar. sağlık raporu çıkarırsa doktor, ücret yarı yarıya düşüyor. kaç kutu kullanılacağı tedavinize bağlı..
Teşekkür ederim

Kızlar merhaba ben mehmet beye ya da kardeşi ahmet beye gitmeyi düşünüyorum tuo bebek için 4 aşılama yapildi biri 10 haftalik düştü 2 si kimyasal oldu. biri hiç tutmadı histeroskopi yapıldı 6 tabe polip cikardilar kromozom bakıldı cok sukur temiz geldi bende kan pihtilasmasi var esimin de spermler inde soruna var ve artık doktorlar tüp bebek diyo sizce ilgilenirlermi benimle mehmet beyi çok tavsiye ediyorlar artık guvenebilecegim doktor istiyorum çünkü artık kendimi doktorların oyuncağı gibi hissediyorum

kızlar merhaba merkezde kurtaj ve genetık testlerın fıyatını bılen var mı. bırde bu genetık testlerı dısarda yaptırıp hocaya gotursek olur mu. devlet hastanelerınde nereler yapıyor nasıl basvuruluyor bılen varsa yardım edebılır mı. malesef kımyasal gebelık yasıyorum cok uzgunum

Son düzenleme:
Bu merkeze gelmeden başkent teki göğşen beyi araştırdınız mı fiyat çok daha uygun ama nasıl bilmiyorum

kızlar merhaba merkezde kurtaj ve genetık testlerın fıyatını bılen var mı. bırde bu genetık testlerı dısarda yaptırıp hocaya gotursek olur mu. devlet hastanelerınde nereler yapıyor nasıl basvuruluyor bılen varsa yardım edebılır mı. malesef kımyasal gebelık yasıyorum cok uzgunum
Kimyasal ise adetle atarsın kürtaja gerek yok diye biliyorum

Bıgün opu oldum fakat opu sonrası ilaçların hangi gün başlanacağını hemşire anlattı ama o sırada Yen'i ayıldığım için unuttum .şimdi ben tetradoks,prednol ve estrofeme bugün mü başlicam yarın mı

Kızlar mrb, bugün kan testi 1400 çıktı, transferden sonra ki 19. gün.
Lekelenmem vardı, doktora gittik hemen kese göründü.Sorun yok dendi ama ben hala tedirginim, az az peçeteye silince geliyor.
Böyle bir şey yaşayan var mı, acil cevap lütfennnn

Kızlar mrb, bugün kan testi 1400 çıktı, transferden sonra ki 19. gün.
Lekelenmem vardı, doktora gittik hemen kese göründü.Sorun yok dendi ama ben hala tedirginim, az az peçeteye silince geliyor.
Böyle bir şey yaşayan var mı, acil cevap lütfennnn
Böyle birşey olmadı ben de..ne lekelenme, ne kanama..ama bazı kadınlarda görüldüğünü biliyorum.

Merhaba benimde şubat ayında transferim oldu.ahmet hocanın hastasıyım.transferim cumartesi oldu .ben sadece pazartesi salı izin aldım sonuçta pazar pzartesi salı evde dinlendim.dr um istersem çalışabileceğimi soylemişti.çarşamba işe başladıö.bu arada öğretmenim ben...normal yaşantıma dondum..allaha şükürler olsun 20haftalık hamileyimm...mehmet hocama sorun dr unuza guvenin..darısı isteyen herkese inşallahh
çok teşekkür ederim cevabınız için.hayırlısıyla mehmet erdem de bugün başladık tedaviye.ilk iğnemiz bu akşam :)

"aysn_ae, 3-4 gün asla yetmez. sakın öyle yapma okadar emeğin bak boşa gider. bi bankacı bayan 3 gün sonra gtimiş düşürmüş. bende çalışıyorum 12 gün izin aldım hatta Ahmet beyin hastasıyım bana ilk başta 5 gün raporu kendisi verdi, işe gidemiceğini işyerindekilere söyle dedi... bnde içim rahat etmedi yani kan sonucum beli olana kadar işe gtmedim 10 gün de belli oldu sonucum. genelde yattım işk 3 gün hep yattım sonarada evde ara ara dolaşmaya başladım. bol su içtim. öğün aksatmadan yemeklerimi yedim. vede Rabbime şükür 1.5 aylık hamileyim. amman sakın gitme....
belki haklısınız ama diğer iki tedavim de 12 gün nerdeyse hareketsiz yattım olmadı..doktorla da görüştüm 3 4 gün dinlensen yeter gerekte yok zaten dedi. Rabbim ol dedikten sonra inşallah olur zaten..işim de yorucu değil masa başı

X