Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Kızlar bugün gittik dondurulmuslar ile başlayacağız inşallah estrofem başladım 20 gün sürer dedi Nayır başı gibi transfer olur dedi inşallah bu sefer Rabbim nasip eder hepimize

Bnde geçen yıl novaartta olumlu sonuç alanlardanım. Üçüzlerim doğdu. Ahmet hocaya güvenim sonsuz, 2001 yılından beri dr. Um. Allah onlardan razı olsun. Hepinizin kucakları bbkle dolsun.

Değerli arkadaşlar, bize verilen bu fsh -yumurta geliştirici iğneler uyku yapıyor mu? iğneden yarım saat sonra gözlerimi açamıyorum..bu durumu yaşayan var mı?

Değerli arkadaşlar, bize verilen bu fsh -yumurta geliştirici iğneler uyku yapıyor mu? iğneden yarım saat sonra gözlerimi açamıyorum..bu durumu yaşayan var mı?
Daha 2.günüm ama bende herhangi bir etki yapmadı..
Kızlar ya ben muayene heyecandan ücret bilmemne tamamen konuşmayı unuttm ilaçları aldm geldim, kimse ne bana bişe sordu ne de benm aklma geldi:KK43: ne zaman hangi aşamada konuşuyorz, birde ödeme transfer günü mü oluyor? 6500 +ilaçlar diye okumuştm sanki burda, bu şekilde mi ücret?

Tatlim ödemeyi yumurta toplama gününde veriyorsun 6500 tup bebek eğer çok yumurtan oluşup dondurulmaya giderse 1500 tl dondurma ücreti birde ilaçlarının parası

Yumurta toplama günü ödendiğini biliyorum..

Son düzenleme:
Birde içinizde çikolata kistinden dolayı tüp bebek tedavisi gören varmı

Ben varım cnm, çikolata kisti nedeniyle ameliyat olup sonrasında yumurta rezervim düştüğü için Mehmet Hoca ile tüp bebek tedavisinde ilk seferde (toplamda 3. seferde) hamile kaldım Allah'a çok çok şükürler olsun. İnşallah darısı senin başına cnm, dualarım sizinle.

Kızlar günaydınn bişey sormak istiyorum hamile kaldıktan sonra mehmet hocayla devam eden varmı aranızda? Ben bugün artık kendi muaynesine gidicem nasip olursa.. ama ücretleri konusunda hiçbi fikrim yok . Her gittiğimzde ücret ödüyomuyz ne kadar ödüyoruz ? Doğum için nereyle anlaşmalı ne kadar istiyorlar? Yapılacak testler için ayrıca ne kadar ödüyorz? Bilgisi olan varsa cok sevinirim :)

Ben muayenehanesine gidiyorum ama hamile değilim tedavi görüyorum .350 lira muayene ücreti ayda 1 ödüyorum .

Kızlar günaydınn bişey sormak istiyorum hamile kaldıktan sonra mehmet hocayla devam eden varmı aranızda? Ben bugün artık kendi muaynesine gidicem nasip olursa.. ama ücretleri konusunda hiçbi fikrim yok . Her gittiğimzde ücret ödüyomuyz ne kadar ödüyoruz ? Doğum için nereyle anlaşmalı ne kadar istiyorlar? Yapılacak testler için ayrıca ne kadar ödüyorz? Bilgisi olan varsa cok sevinirim :)

Slm cnm, ben Mehmet hocayla devam ediyorum özel muayenehanesinde. Arkadaşın de dediği gibi aylık 350 lira ödeniyor, testler için ayrıca para verilmiyor zaten Gazi hastanesinde yaptırıyoruz testleri. Doğum için bir kaç özel hastane var, diğerlerini unuttum ama ben Koru'da yapacağım diye karar vermiştim zaten. Orada doğum 5,5 gibi bişeydi. Onu da tam hatırlayamıyorum. Bu hafta randevum var, öğrenirsem yazarım tekrar.

Slm cnm, ben Mehmet hocayla devam ediyorum özel muayenehanesinde. Arkadaşın de dediği gibi aylık 350 lira ödeniyor, testler için ayrıca para verilmiyor zaten Gazi hastanesinde yaptırıyoruz testleri. Doğum için bir kaç özel hastane var, diğerlerini unuttum ama ben Koru'da yapacağım diye karar vermiştim zaten. Orada doğum 5,5 gibi bişeydi. Onu da tam hatırlayamıyorum. Bu hafta randevum var, öğrenirsem yazarım tekrar.
Tamam canım çok teşekkür ederim.. ben daha yolun cok basında oldugum için mehmet hoca bişey demedi bende sormadım ama insan merak ediyo :) novartdaki hemşire deniz hanım ikili taramalar burda yapılıyo demişti bana.. gecenler bi arkadasımda koru da doğum yaptı cok cok iyimiş öyle söyledi neyi nasıl istiyosa öyle yapmışlar

Kızlarr, opu ve transfer ortalama kaçıncı gün oldu sizlerde? İğnelerde 3.günüm çok sabırsız ve çok heyecanlıyımmm:)

Ben varım cnm, çikolata kisti nedeniyle ameliyat olup sonrasında yumurta rezervim düştüğü için Mehmet Hoca ile tüp bebek tedavisinde ilk seferde (toplamda 3. seferde) hamile kaldım Allah'a çok çok şükürler olsun. İnşallah darısı senin başına cnm, dualarım sizinle.
Aaa çok sevindim bende bu kistten ameliyat olup doğal yolla gebe kaldım şimdi ikinci için uğraşıyoruz üç yıl olacak ama olmadı işte éşimde de sperm hareket düşüklülüğü var bklm okullar tatil olunca tüp bebek deneyeceğiz inşallah bizimde olur tekrar güle güle büýüt bebeğini arkadaşım Allah Razı olsun...

Özel muanesi nerde gazi Hastanesi'nde değil mı ayrıca özel Koru daki doğum Dr biri İlknur hanımın eşi imiş Fırat bey öyle duymuştum ve Koru da ben çok duydum çok ovuyorlar

Bende dondurulmuslar başladım cumartesi estrofem kullanıyorum Mehmet hoca çok umutlu konuştu bu sefer insallahh iyi sonuçlar alırız...

Kızlar bişey daha soracam bu iğneler haplar vs sizde de tüylenme ve saç dökülmesi yaptı mı özellikle saç saçım cook dökülüyor çok üzülüyorum yaa bunun için onerebileceginiz bı şampuan formül vs var mı...?

X