Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Onu soran bendim :KK70: çok uzdummu sizi dedim hatta aminnn aminnn canım benim mutlu haberleri burda paylaşmayı nasip etsin rabbim

Ya kızlar 27 subat transfer tarihım. Bugün kese için gittim. Keseyi gorduk... 5+3 günluk dedi. 1.23 cm çapı. Bebk var mı dedim.daha çok küçük goremem dedi. Haftaya çağırdı. Normal mi sizce aklım karşıtı. Bu arada ankara da değilim. Keşke ankarada olabilseydim.
Bende senin gibiyken gittiğimde sadece keseyi görmüştüm canım mehmet hocada daha çok küçük henüz gözükmez demişti anca alttan ultrasonla gözükür.. içini ferah tut yani haftaya gözükür inşallahh :))

Canım çok sevindim...Rabbim daim etsin, hep güzel haberlerle gel. İlknur hn' la ben de hiç rahat edemiyorum hiç güven vermiyor...dün transferim yapıldı hayırlısıyla Mehmet Hocam yaptı Ilknur Hn bir tutuk bir gergin...neyse girmiyorum o enerjiye kuzularımı aldım geldim pozitif sağlıklı sonuçlar bekliyoruz inşallah.
Allah razı olsun canımm hepimiz güzel haberlerle gelelim hep :dua: İnşallahh bebişlerinn sana sımsıkıı tutunucaklar canım hayırlısıyla pozitif sonuçlarını alıcaz bol bol dinlen şimdii :))

Merhaba size birşey sormak istiyorum bende 28 haftalık hamileyim ahmet hocanın hastasıyım mehmet hoca size şeker testi yaptı mı Y yprktsr

Evet Gazi hastanesinde 50 gr şeker yüklemesi yaptırdım ben Mehmet hocanın isteği üzerine. Tabi zararlı olduğu konusundaki durumları ben de biliyorum, ihtimali de vardır diye düşünüyorum ama başından beri Mehmet hocayla olduğumuz için sözünden çıkmak da istemedim.

Kızçeler dünden beri aklımı kurcalayan bir konu var. :emir_bebek:Konusu geçti. Şöyle ki, hiç duydunuz mu veya yaşadınız mı 3 embriyo transferi oluyor mu geneldeki sonuçlar nedir ? 3 koydurup 3' üde tutunanlar veya 3 koydurup 2 veya 1 tutan var mı veya duydunuz mu.

Kızçeler dünden beri aklımı kurcalayan bir konu var. :emir_bebek:Konusu geçti. Şöyle ki, hiç duydunuz mu veya yaşadınız mı 3 embriyo transferi oluyor mu geneldeki sonuçlar nedir ? 3 koydurup 3' üde tutunanlar veya 3 koydurup 2 veya 1 tutan var mı veya duydunuz mu.
Canım ben duydum 3 embriyo transfer ettireni ama geneldeki sonuçları bilmiyorum Rabbim nasip ettiyse tutuodurr :))

Canım ben duydum 3 embriyo transfer ettireni ama geneldeki sonuçları bilmiyorum Rabbim nasip ettiyse tutuodurr :))

Dün transfer esnasinda bir bayanla tanıştık. Bir kızı varmış tup bebekle 7 yıl once dunyaya gelmis. 3 embriyo konulmuş 1 tanesi tutunmuş. (Başka yerde yaptırmış) şimdi 2.ciyi istiyolardi.
Ordan acaba Novaartta 3 embriyo koyduranlar ne durumda merak ettim. Sag ol cevap için.

embrio kalite sine bağlı galiba yaşadığım yerde 3 tane tranfer edilip 3 De tutunan var....2 tane tranfer edilip 1 tane tutunan da var

embrio kalite sine bağlı galiba yaşadığım yerde 3 tane tranfer edilip 3 De tutunan var....2 tane tranfer edilip 1 tane tutunan da var

Bir olsun bizim olsun diyeceğim. Kactane verilir ve tutunursa sevinirim.Rabbim nasip etsin inşallah.

Dün transfer esnasinda bir bayanla tanıştık. Bir kızı varmış tup bebekle 7 yıl once dunyaya gelmis. 3 embriyo konulmuş 1 tanesi tutunmuş. (Başka yerde yaptırmış) şimdi 2.ciyi istiyolardi.
Ordan acaba Novaartta 3 embriyo koyduranlar ne durumda merak ettim. Sag ol cevap için.
Canım benim bildiğim eğer embriyoların kalitesi iyiyse mehmet hoca 3 embriyoya çok sıcak bakmıyo cünkü riskli diyo benim bile ilk transferimde 2 embriyoya eminmisn dedi eminim dedim ikinci transferimde de 2 embriyo transfer edildi 1 tanesi tutundu çok şükür

Canım benim bildiğim eğer embriyoların kalitesi iyiyse mehmet hoca 3 embriyoya çok sıcak bakmıyo cünkü riskli diyo benim bile ilk transferimde 2 embriyoya eminmisn dedi eminim dedim ikinci transferimde de 2 embriyo transfer edildi 1 tanesi tutundu çok şükür

2 tane :emir_bebek::emir_bebek:A kalite dedi Mehmet Hoca dün.:anne: bi tane de 2.kalite varmış suçluluk duydum... Rabbim büyük :dua: Tanıştığım bayan da 3 koydular 1 tuttu deyince...iyi düşünelim iyi olsun.

2 tane :emir_bebek::emir_bebek:A kalite dedi Mehmet Hoca dün.:anne: bi tane de 2.kalite varmış suçluluk duydum... Rabbim büyük :dua: Tanıştığım bayan da 3 koydular 1 tuttu deyince...iyi düşünelim iyi olsun.
Dediğin gibi canım Rabbim büyük hiç suçluluk duyma bu 1. Kaliteye 2. Kaliteye bakmıyo Rabbim nasip ederde ol derse oluyo

Canım bana üç tane emriyo transfer oldu sonuç negatif hiç biri tutmadi

Canım bana üç tane emriyo transfer oldu sonuç negatif hiç biri tutmadi

Geçmiş olsun canım. Peki kaçıncı gün embriyosu ve kalitesini söyledi mi doktor. kaçinci denemeniz. Umarim sorularimla üzmüyorumdur. Yaşınız kaç...

Geçmiş olsun canım. Peki kaçıncı gün embriyosu ve kalitesini söyledi mi doktor. kaçinci denemeniz. Umarim sorularimla üzmüyorumdur. Yaşınız kaç...
Saol canım 5.gun emriyosu dördüncü denemen ikisini iyi kalitede birisinin de orta olduğunu söyledi doktor yaşim 31 yok canım alıştık artık

:dua::emir_bebek:
Saol canım 5.gun emriyosu dördüncü denemen ikisini iyi kalitede birisinin de orta olduğunu söyledi doktor yaşim 31 yok canım alıştık artık

Belli bir sebep söyleniyor mu ? Diğer denemeler de ayni yerde mi. Genel sorun ne çift olarak. Biz yaştan vakit kaybetmek istemiyoruz 2.denememiz. Daha önce Gamze Sinem Çaglar' a gittik. Recai Pabuçcu ile Ufuk' ta çalışıyorlar. Geç evlendik yaşımız da 40 Rabbim mübarek gün dualarımızı kabul etsin tez zamanda güzel haberler alalım hepimiz:emir_bebek::dua::anne:

:dua::emir_bebek:

Belli bir sebep söyleniyor mu ? Diğer denemeler de ayni yerde mi. Genel sorun ne çift olarak. Biz yaştan vakit kaybetmek istemiyoruz 2.denememiz. Daha önce Gamze Sinem Çaglar' a gittik. Recai Pabuçcu ile Ufuk' ta çalışıyorlar. Geç evlendik yaşımız da 40 Rabbim mübarek gün dualarımızı kabul etsin tez zamanda güzel haberler alalım hepimiz:emir_bebek::dua::anne:
Sorun olarak eşimde sperm hareket ve sayıda sorun var transfer öncesi Bende de rahim duvarı biraz zor kalinlasiyor son iki deneme mi Novaart da yapıldı ama olmadı ilk kan sonucu 26 çıktı daha sonra kan değerim düştü nasip değilmiş

Sorun olarak eşimde sperm hareket ve sayıda sorun var transfer öncesi Bende de rahim duvarı biraz zor kalinlasiyor son iki deneme mi Novaart da yapıldı ama olmadı ilk kan sonucu 26 çıktı daha sonra kan değerim düştü nasip değilmiş

Biliyorum ne desem yersiz olur. En iyi biz anlarız halimizden. Rabbim yüzümüzü güldürür elbet inanıyorum.:dua:Ne kadar güçlüymüşüz meğer...annelik de bunu gerektirmez mi, demek ki şimdiden anneyiz :anne::emir_bebek:Allahın izniyle...

X