Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Merhabalar 38yaşndayım 1yıllık evliyimm.1yıldır çocuk istiyoruz.ahmet hocayla gorusmuştuk.novaart a gitmeye karar verdik gibi.inşallah hersey yolunda gider öneri tavsiyeleriniz var mı

Bnde Ahmet hocanın hastasıyım kendisinden ve ekibinden çok memnunum inşallah herşey istediğin gibi yolunda ve olumlu sonuçlanır.. Karşımıza çıkan herkes vesile herşey rabbimin ol demesiyle olucak inşallah:)

3 denemem canım taze embriyoydu dondurulmuşu 2 denememde yaptım. Sorun sper hareket azlığı canım bide bende lan pihtilasmasi çıktı ignemi vuruluyorm. Rica ederim canım ne sormak istersen sorabilirsin

Hayırlı olsun...sağlıkla
kucağınıza alın. Ben de inşallah önümüzdeki ay başliycam tedaviye. Ön görüşmemizi dun yaptık Mehmet Hoca ile. Mesajlarınızi okurken sayfa reklamları yüzünden kaçırdım. O yüzden tekrar sorucam izninizle. 3. Denemeniz sanırım. Daha onceki denemeler de aynı doktorda mı ? Onlar kaçıncı gün embriyosu. Genetik yapıldı mı ? Sanırım şu anki 5. gün embriyosu.

Benim 2. Denemem olacak hayırlısı ile. Ilk transfer Gamze Sinem Çağlar tarafından 3.gün embriyosu ile negatif sonuçlandı.

Daha önceki denemelerim devlet hastnesindeydi canım novaartta ilk denemm hepsi 5. Embriyosuydu. 2.denemem dondurulmuş embriyoydu

Daha önceki denemelerim devlet hastnesindeydi canım novaartta ilk denemm hepsi 5. Embriyosuydu. 2.denemem dondurulmuş embriyoydu

Tekrar hayırlı olsun...ben de ay sonu başlıyorum hayırlısı ile. Dün Mehmet Hoca ile tanıştık. Bismillah dedik Rabbim sonumuzu hayra çıkarsın. Sizin hemen başlayıp mı sonuçlandı tedavi...1 ay içinde mi sonuçlandı veya bazen uzun protokol oluyormuş.

Sağol canım inşallah Rabbim hepimizin kucagini bebislerle doldursun. Assassin's yukarı bir ay sürdü canım teavi süreci ve kanda gebeliğin görünmesi soruna göre uzun prokol de olabiliyor sanırım kis falan varsa önce onun tedavisine başlıyorlar oyleliklede zaman uzamis oluyor

Bnm aşılamam tutmadı pazartesi görüşmeye gidicem Ahmet hocayla sanırım tüp bebek isticem..

Hanimlar nasilsiniz ne asamadasiniz kayrairem nasilsin canım herşey iyidir inşallah sonuç bekleyenler hepimiiiiiizzz pozitif alırız insallahhh

Hanimlar nasilsiniz ne asamadasiniz kayrairem nasilsin canım herşey iyidir inşallah sonuç bekleyenler hepimiiiiiizzz pozitif alırız insallahhh
iyiyiz Allaha sukur sen nasilsin. Ben daha tüp bebek için gidemedim ank da yasamiyorumda bide kaan aydos diye uroloji doktoru varmış onada gitmeyi düşünüyoruz sperm azligi için

Iyi olmaya çalışıyorum yapacak başka bir şey yok güçlü olmak zorundayım gelecek ay tekrar başlamayı düşünüyorum nasıp olursa bakalım
Başlıcak olmana çok sevindim canım Allahtan umudunu hiç kesme Rabbim bu sefer inşallah nasip eder sağlıkla kucağına alırsın inşallah canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…