Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Sper azlığı canım birde kan pıhtılaşmasi var sulandirici kullanıyorum 3 denemm inşallah sonradan kötü bişey olmaz

İnşallah inşallah Rabbim hepimize nasip etsin
Inan ki Kendim almış gibi sevindim pozitif sonuç eşimden spermi tese ile mi aldilardi bide farklı olarak herhangi bi ilaç kullandinmi bende bu gün mehmet hocayla görüştük tekrar sıcagiyla deneyelim dedi sence aynı yerde devam ediyim mi yoksa değiştiriyim mi

Gonal f merional orgalutran ovitrelle bide 2 tane daha vardı onu hatirlayamadim canım. Sonrada folibol çocuk aspirin estiren progesteron ve jel kullandim canım. Ben memnun kaldım canım olsa da olmasa klinikten memnunum devam et derim ben veren allah nereye gidersen git vesile onlar canım byle düşün

Ama bence sicagyla devam etme dinlen biraz ama rahim kalinlasma sorunu vardı sende sanirim onu bilemem ama bir sorun olmazsa toparlanmak daha iyi

Ama bence sicagyla devam etme dinlen biraz ama rahim kalinlasma sorunu vardı sende sanirim onu bilemem ama bir sorun olmazsa toparlanmak daha iyi
Canım eşimden spermi tese ile mi aldilardi ??

OffffOfffff her şey baştan başlayacak merkezde eşine herhangi bi tedavi uyguladılar mi benim esimdede sperm sorunu var nasıl bir yol izlesem acaba bana var mi bi tavsiyen
Canim emodex ilaç kullandık arti olarak tavsiye kürler içti kecibynuzu+incir çayı kirikkilik otu ile çoban cokerten otu ile çay yaptık 3000 a geldik doktor çok iyi dedi yeterli dedi

Hanımlar nasılsınız nasıl gidiyor tedavileriniz sonuç bekleyenler inşallah pozitif sonuçlar alırsınız kayrairem nasilsin canım tekrar kan testi yaptirdinmi

Teşekkür ederim cnm bnm bugün test günüm ama yaptırmaya cesaretim yok 2. Aşılamam sanırım tutmadı...

Bugun tv programında dınledım taze embrıyo tutma oranı daha yuksekmıs mutlaka genetık testı yaptırılmalı dedı kafam karmakarısık

Hanımlar nasılsınız nasıl gidiyor tedavileriniz sonuç bekleyenler inşallah pozitif sonuçlar alırsınız kayrairem nasilsin canım tekrar kan testi yaptirdinmi
Iyiym canim dinleniyorum bol bol bugün 7.ci günün sabırsızlıkla bekliyorum sen nasilsin ne asamadasin

Hiç öyle düşünme inşallah tutmuştur testini yaptır böyle beklemek daha kotu
Ama hiçbir belirttim yok benm gebelik testim goguslerim ağrısı dindi bnm 2 yıl önce doğal yoldan 2 gebeligim var ama düşükle sonclandi o yzden cesaretim yok maalesef senin içinde çok üzüldüm cnm inslalah en yakın zamanda bu cabalarimizin soncunu alırım Rabbim yüzümüze gülsün

Ben negatif sonuç aldım canım yani coook kötü ve karmakarışık bir durumdayım tekrar gelecek ay başlasam mi bilemiyorum
Çok zor bir durum belkide 5 gun sonra bende aynisini göreceğim allahim sabır versin yeniden deneme gücü versin inşallah doktorla iyice konusup öyle karar ver derim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…