Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

İnşallah canım bu heyecanlı bekleyisler çok yipratiyor insanı tedavinin en zor kısmı olsa gerek inşallah Rabbim emeklerimizi boşa çıkarmaz kendi görsün rabbimin geri kalan hersey vesile sadece
Tüp bebek tedavisi eminm daha yipraticidir ki ben bile asilama durumunda bukadar bunaldiysam sizi dusunemiyorum ama en sonunda dileklerimize kavusacagimiza inanıyorm hemde en yakın zamanda

Allahimmmm çok sevindim darısı tüm bekleyenlere sağlıklı skintisiz şekilde kucağına almayida nasip etsin Rabbim :halay:

Amin kızlar amin Rabbim sağlıkla kucagimiza almayi nasip etsin inşallah
Canım çok sevindim sağ salim kucağına almayı nasip etsin Rabbim inşallah ... Canım senin dondurulmuslar ile mı oldu transfer in yoksa taze mı kaçıncı denemen idi ve sorun neydi canım çok sordum k.bakma nolur...

Kızlar bende pıhtılaşmaya bakıldi mı bilmyorum, sorun çıkmadi da mı haberim olmadi, yoksa bakmadilar mi. Sadece aspirin kullaniyorm transferden sonra
Biyerde baktirsam mi ne yapsam

Canım çok sevindim sağ salim kucağına almayı nasip etsin Rabbim inşallah ... Canım senin dondurulmuslar ile mı oldu transfer in yoksa taze mı kaçıncı denemen idi ve sorun neydi canım çok sordum k.bakma nolur...
3 denemem canım taze embriyoydu dondurulmuşu 2 denememde yaptım. Sorun sper hareket azlığı canım bide bende lan pihtilasmasi çıktı ignemi vuruluyorm. Rica ederim canım ne sormak istersen sorabilirsin

Sağol canım amin Rabbim hepimize sağ saglim bebeklerimize kavuşmayı nasip etsin inşallah

Şu pıhtılaşma icin igne kullanan varmi?
Merkezde kendileri bu testi hepimize yapiyo mu, yoksa 2. Ve daha sonraki denemesi olanlara mı bakıliyo

X