Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

kızlar bugün transferimin 6.günü kasıklarım da batma varrr.normal değil mi . ayy zaman neden geçmiyor .allahım nolur kimsenin emeğini boşa çıkarma .işallh hepimiz güzel haberler alırız . tedaviye yen'i başlayanlar transferi olup bekleyenler allah hepimize kolaylıklar versin . ben dayanamiıcimmmm test yaptırmak istiyorum ama çok erken biliyorum aklımda deli sorular :) kızlar olmuştur değil mi lütfennnn sağlıkla hayırlısıyla olmuş olsun bebişlerimmmm:)

Canım inşallah sımsıkı tutunmuşlardır sana bebişlerinn sen içini ferah tut :) batmalarının olması normal bazılarında tutunma belirtisiymiş seninde öyle bence :) kacıncı gün embriyosuydu?

Canım rahat ol, test yapma bekle derim.çatlatma iğnesi testte pozitif gösteriyor. 10. gün etkisi geçiyor.etkisi geçince yapabilirisin.
Beni hatırlarsan 1 tane toplanmıştı yumurta, o döllendi ve 3.gün embriyosu olarak dün donduruldu, ben de adet olursa rahim kontrolüne gidicem.Nezaman uygun olursa rahmim o zaman yerleştirecekler inşallah.

Canım ben daha novarta başlamadım malum negatif sonucumu 25 aralıkta almıştım.Bahara kadar beklemek istiyorum.Hoca konusunda da hiç bir fikrim yok buradan sizlerden takip etmeye çalışıyorum.

Ahmet hoca canım bugün basliyorum ignelere perşembe kontrol var senin ki hani hoca
Mehmet hoca canım benimki ama ahmet hocada muayne etmişti beni o da cok iyi baya ilgilendi inşallah hayırlı şekilde sonuclanır tedavin pozitifini görürürz :)

Mehmet hoca canım benimki ama ahmet hocada muayne etmişti beni o da cok iyi baya ilgilendi inşallah hayırlı şekilde sonuclanır tedavin pozitifini görürürz :)
Insallah canım gonal f i ilk kacla vurmaya başladın canım ben 225 le başladım bana biraz yüksek gibi geldi de

Insallah canım gonal f i ilk kacla vurmaya başladın canım ben 225 le başladım bana biraz yüksek gibi geldi de
150 ile başladım canım onun harici bi iğne vardı merional gibi bişidi adı o da 150 idi 4 5 gün sonra da 3 iğne birden vuruodum kan değerim yükselince de gonalf'i 75 vurmaya başladım

150 ile başladım canım onun harici bi iğne vardı merional gibi bişidi adı o da 150 idi 4 5 gün sonra da 3 iğne birden vuruodum kan değerim yükselince de gonalf'i 75 vurmaya başladım
Menegon canım oda var ama 75 yazıyor bende 3.cu bir iğne daha var onu yumurtalarin durumuna göre vurulcam

canım senin kan değerlerin neden yükselmiş senin normalde neydi problemin sebepsiz miydi

canım senin kan değerlerin neden yükselmiş senin normalde neydi problemin sebepsiz miydi
Yumurtalarım fazla uyarılmıs olmalı canım yada benim cikolata kistlerim var ondan dolayıda yüksek cıkmıs olabilir e2 degerim cnkü cikolata kisti olanlarda da yüksek cıkıomus arastırmıstım baya ama ben doktoru e2 değerim yüksek cıkmıs bişiler yapalım die kac kere aramıstım o da bana merak etme bana güven bu iyi bişey yumurtalarının calıstıgını gösterir ben herseyi ayarlıorum demişti ben biraz evhamlıyımda doktoru baya bunaltmıstım tedavi sürecimde :)

Onu doktorun ayarlıo canım hem yumurta durumuna hemde kan değerine göre dozu cok yüksek değil suan vurduklarının tüp bebek için normal cok daha yüksekden vuranlar var
Anladim canım asilama da 75 yada 112.5 vurulmustum hep yüksek geldi evham yaptım birden hayırlısı bakalım perşembe ne çıkacak yumurtalar

Kızlar, yarın reglimin 2. Günu igneye başlycaz, toplama transfer süreci kaç gun oluyo beni bilgilendirir misnz rica etsem. 5. Gün embriyosu kullanicaz demişti hoca bir de

kızlar bu arada ben dün yani transferimin 7.günü hasas idrar testi yaptım ikinci çizgi çook silik çıktı. acaba hamile olabilirmiyim yarın kan vercem dayanamıcam böyle birşey yaşayan var mı aranızda

kızlar bu arada ben dün yani transferimin 7.günü hasas idrar testi yaptım ikinci çizgi çook silik çıktı. acaba hamile olabilirmiyim yarın kan vercem dayanamıcam böyle birşey yaşayan var mı aranızda
Inşallah kan sonucunda pozitif olur testin fotoğrafını cekte gönder bakalim

Merhaba canım hayırlısıyla olur inşallah.çok erken yapmışsın.kaçıncı gün embriyosu? Yarın kan testi ver istersen?

Anladim canım asilama da 75 yada 112.5 vurulmustum hep yüksek geldi evham yaptım birden hayırlısı bakalım perşembe ne çıkacak yumurtalar
Yok canım merak etme aşılamada cok yumurta üretmek istemediklerinden dozu düşük veriyolar bende 75 vurmustum ama tüp bebekde cok yumurta olusmasını sağlamaya calıstıklarından daha yüksek dozdan veriolar güzel güzel büyümüşlerdir inşallah yumoşların :)

Kızlar, yarın reglimin 2. Günu igneye başlycaz, toplama transfer süreci kaç gun oluyo beni bilgilendirir misnz rica etsem. 5. Gün embriyosu kullanicaz demişti hoca bir de
Canım toplama transfer işlemi kişiye göre değişio mesela ben 9 gün iğne kullandım 10. Gün toplama işlemim yapıldı 5 gün sonrada transfer yapıldı yani toplam 15 gün fln sürdü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…