Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Kızlar mrb yumurtalarım toplanacak diye beklerken sadece 1 yumurta toplandı bugün.diğer ikisi birbirine yapışmış. Çok moralim bozuldu. Bakalım yarın akşam ustu arayacak embriyolog. Döllenmiştir inşallah. Tek yumurtayla hamile kalan varmı ki

evet canım allah'ın takdiri .işallah kısmet olur hepimiz sağlıkla kucağımıza alırız.benim dondurulmuş yok iki kalitelinin ikisini transfer ettiler . olmamasını düşünmek istemiyorum :KK43: iyi düşünüp iyi olsun istiyorum kızlarrr :KK43: işallh tutmuştur . çünkü aksi olursa uzun bir süre sanmıyorum tekrar deneyemem maddi olarak :KK43: allahım işallah nasip ederde sağlıkla olur bebişlerimiz peki sen de bu pıt pıt atma çok ayakta durunca kasıkta ağrı olmuşmuydu
iyi düşün iyi olsun canım inşallah pozitif sonucunu alıcaz ara ara kasık agrılarım oluodu ama bel ağrım başladıktan sonra hastalanıcagımı anlamıştım ben tabi herkesde farklı oluyo bel ağrısı olupda tutunup hamile kalanda cok

Kızlar mrb yumurtalarım toplanacak diye beklerken sadece 1 yumurta toplandı bugün.diğer ikisi birbirine yapışmış. Çok moralim bozuldu. Bakalım yarın akşam ustu arayacak embriyolog. Döllenmiştir inşallah. Tek yumurtayla hamile kalan varmı ki
Rabbim ol derse olur canım sen hiç kafana takıpda canını sıkma inşallah bi tane minnoşun güzelce döllenip sana sımsıkı tutunucak

Ben durumumu şakaya vurmustum artık o kdar kötüydüki pskoljm eşime hep bari test günü heyecanını yasasaydım diğer insanlar gibi yine negatif sonuc alıcaksam alsaydım diodum
Bende lekelenme başlayınca tutunma lekelenmesı sandım kan testı yaptırdım hüsran

kızlar transferden sonra progestan iğne veriliyor mu?benım ilk denememde verildi çok feci ağrı yaptı bende ikincisinde istememiştim ilki kimyasal oldu ikincisi ise hiç tutunamadı acaba diyorum gerçekten iğnelerin tutunmada payı var mı?
(hastalar çok ağrıtıyor bu iğneler diye sızlanırken oradaki hemşire ama faydası büyük bir iğne demişti)ikinci denememde de kullanmadığım için bir pişmanlık yok değil hani :KK43:

kızlar transferden sonra progestan iğne veriliyor mu?benım ilk denememde verildi çok feci ağrı yaptı bende ikincisinde istememiştim ilki kimyasal oldu ikincisi ise hiç tutunamadı acaba diyorum gerçekten iğnelerin tutunmada payı var mı?
(hastalar çok ağrıtıyor bu iğneler diye sızlanırken oradaki hemşire ama faydası büyük bir iğne demişti)ikinci denememde de kullanmadığım için bir pişmanlık yok değil hani :KK43:
Tabikide canim cok buyuk faydasi var.bidaha sakin vurulmamazlk yapma bence okadar zor sureclerden geciyoruzki igne yaninda hafif kalir boyle dusun bence.yavrumuzu hayrla saglkla kucagmza aldgmzda butun igne agrilari gecer.

Canım bana iğne vermemişlerdi ama vajinal kullandığım jel vardı aynı işlevi mi görüyo bilmiyorum bencede ihmal etme iğneyi kullan mutlaka

X