Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Kizlar sonuclariniz hakkinizda hayirli olandir insallah.bizde bahara dogru ankara novaartta mehmet beyde tup bebek dusunuyorz.4.tup bebek olcak sehir disindan gelecem oraya yakin kalabilecegim veya hastanenin misafirhanesi varmi duydunuzmu?
Canım nerden geleceksin sizin sorun ne bi de hangi ay gitmeyi düşünüyorsun ben ilk orda denedim olmadı dondurulmuş var ben de mart sonu nişan başı denemeyi düşünüyorum inşallah...

Canım nerden geleceksin sizin sorun ne bi de hangi ay gitmeyi düşünüyorsun ben ilk orda denedim olmadı dondurulmuş var ben de mart sonu nişan başı denemeyi düşünüyorum inşallah...
Bizim hikaye cok uzun canm hamile kaldim bebgim 33.haftalk karnmda öldü digeri bos gebelik oldu.kismetse nisan sonu gibi dusunuyorz.benim rahmimde problem kan pihtilasmasida var.sizin neydi sorununz neden thutmamis doktor bi aciklama yaptimi

Bizim hikaye cok uzun canm hamile kaldim bebgim 33.haftalk karnmda öldü digeri bos gebelik oldu.kismetse nisan sonu gibi dusunuyorz.benim rahmimde problem kan pihtilasmasida var.sizin neydi sorununz neden thutmamis doktor bi aciklama yaptimi
kan pıhtılaşması bendede cıktı canm sende ki heterozıgot mu homozıgotmuydu. gecmiş olsun buara

Slm herkeze son zamanlarda hep olumsyz duyunca benımde olmadı maalesef dondurulmsm var denemeye korkuyorum tabıkı hersey kısmet benımde hmn 6gunu lekelenme başlamıştı bende tutunma kanaması diye sevndm sonra adet oldum kısmet deglms

Hayırlısı olsun canım bende aynen test gününü bile göremedim ve üstüne beklenen tarihimden cok önce adet oldum ne dielim kısmet benimde dondurulmuslarım var ama bişey sormayı unuttum doktora acaba merkezde genetik arastırma varmı yani embryoları transferden önce genetiğe gönderebilme şansımız varmı bilgin varmı bu konuda?

Naptın canım hastalandın mı tamamen nasıl oldun tedaviye devam edicekmisin ?
hastalandım hemde şakir şakir bilmiyorum kafam çok karışık dün hemşire yarın seni Mehmet bey arar dedi ne arayan var ne soran.... onada canım sıkıldı ilgilerinden şüphe etmeye başladım. ararsa bakalım ne direk. benim dondurulmuş ta yok. beni bugün bi arkadaşım aradı.eltisi biyere yaptırmış ona ilki tutmayabilir.2.de şansın daha yüksek olur demiş rahim alınan hormonların çok yıpranıyomus. 2.de daha az ilaç veriliyormuş bide 3 ay ara veriyorlarmış. şimdi onların 2.den bi kız bi oğlan ikizleri varmış.

canım birazdan mehmet hocanın muayenehanesine gidiyorum, yoğun olduğu için arayamamış olabilir. Sen de ara, bekleme. Ayrıca 2. deneme konusunda çok doğru demişler. Benim de aynı öyle oldu, şu anda ikizim yok ama bi kızım olacak Allah'ın izniyle. Gönlünü ferah tut, zaten artık deneyimlisin ve çok daha rahat ve güzel olacak her şey.

bende orayı düşünen biri olarak bunu merak ediyorum genetik için nasıl bir yol izliyorlar öğrenince buradan yazarsan sevinirim.

yarın aricam artık nekadar ara veriyor...

Anladım canım yoğunsa unutmus olabilirler keske sen arasaydın mehmet hocayla görüşmek için bende yarına randevu aldım bakalım ne dicek 2.cide bünyemiz biraz daha alışmıs oluo yumurtalıklarımız uyarılmış oluyo belki ondan öyle demiştir doktoru inşallah bizede nasip olurr

bende orayı düşünen biri olarak bunu merak ediyorum genetik için nasıl bir yol izliyorlar öğrenince buradan yazarsan sevinirim.
Az önce ilk yazan kişilerin mesajlarını okudum pgt yönetimi yapılıcak bize yazanlar var demekki genetik arastırması var diye düşündüm yarın yine gidince sorarım canım

Az önce ilk yazan kişilerin mesajlarını okudum pgt yönetimi yapılıcak bize yazanlar var demekki genetik arastırması var diye düşündüm yarın yine gidince sorarım canım
genetık arastırma var dıye bılıyorum ınce ınternet sıtelerınde de yazıyor

Benim mi kaç tane dondurulmuşum var canım? 6 tane var dondurulmuş. bende de çikolata kisti var

kızlar merhaba bende ahmet hocanın hastasıyım aralık sonunda tüp bebeğe başladık dün yumurtalarım toplandı. 8 tane yumurtam olduğunu söyledi hemşire iyi bir sayımı bilmiyorum sizce yeterli mi ? bugün arayıp yumurtaların döllenme durumu hakkında bilgi vecekler onu bekliyorum bir de size bişe sormak istiyorum yumurtaları topladıktan sonra döllendirirken mikroenjeksiyonla mı döllüyorlar yoksa serbest bırakıp kendisinin döllemesini mi bekliyorlar allahım işallah olur . beklemek çok heyecanlı. bana yardımcı olursanız çok sevinirim

Canım hakkında hayırlısı olsun güzel bi şekilde de transferin olup pozitif sonucunu alırsın inşallah :) yumurta sayında iyi canım olucagı varsa bir yumurtayla olanlar bile var bende mehmet hocanın hastasıyım döllemeyi mikro yöntemiyle yapıyorlarmıs bende sormustum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…