Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Canım hakkında hayırlısı olsun güzel bi şekilde de transferin olup pozitif sonucunu alırsın inşallah :) yumurta sayında iyi canım olucagı varsa bir yumurtayla olanlar bile var bende mehmet hocanın hastasıyım döllemeyi mikro yöntemiyle yapıyorlarmıs bende sormustum
canım benim çok teşekkür ederim içim rahatladı . ay beklemek çok heyecanlı ve stresli :eek:

canım benim çok teşekkür ederim içim rahatladı . ay beklemek çok heyecanlı ve stresli :eek:
Hayirli olsun canim olumlu sonuc alirsin insaAllah .. yumurta sayin normal iyi yani 1 taneyle bile olan var. Benim ilk tedavimde 17 yum. Toplanmisti ama olmadi malesef. Nasip kismet bu isler. Tedbirini alcaksin gerisini Rabbime birakcaz

randevum var diyordun ne yaptın. gittiği canım.....
Gittim canım mehmet hoca yetişemedi muaynyede ahmet hoca vardı onla konustuk muayne etti hemen baslamak mı istiosun dedi evet dedim önermedi biz en azından bir ay ara verme taraftarıyz acele etme dedi bnde öyle olunca bidaki adetimle baslayalım o zmn ddm tamam sen bi dinlen toparlan smdi ddi bidaki adetimle gidicem nasip olursa

Gittim canım mehmet hoca yetişemedi muaynyede ahmet hoca vardı onla konustuk muayne etti hemen baslamak mı istiosun dedi evet dedim önermedi biz en azından bir ay ara verme taraftarıyz acele etme dedi bnde öyle olunca bidaki adetimle baslayalım o zmn ddm tamam sen bi dinlen toparlan smdi ddi bidaki adetimle gidicem nasip olursa
hayırlısı inşallah olursa ben arayamadım daha yarı aricam insallh ben de ara verecek..1 kaç ay

Bayanlar merhaba bende yeni basliycam inş az önce aradım ilk görüşme için anca 1 hafta sonraya randevu verdi fiyatları sonlrdum tüp 6500 ilaçlar hariç aşılama 1500 ilaçlar hariç dedi doğru mu

Bayanlar merhaba bende yeni basliycam inş az önce aradım ilk görüşme için anca 1 hafta sonraya randevu verdi fiyatları sonlrdum tüp 6500 ilaçlar hariç aşılama 1500 ilaçlar hariç dedi doğru mu
canım ben aralık sonu başlamıştım bize ilaçlar hariç 5750liraya mal olcak yumurta dondurursakta artı 1500 belki sana verilen fiyat ocak 2017 fiyatlarıdır bide ben ağustosta aşılama yaptırmıştım işlem ilaçlar hariç 1200 dü demek ki zam gelmiş canım :KK43:

Mrblar benimde pazartesi toplanacak inşallah 3 tane var yumurta 20mm 15.5mm ve 16 mm sizce şansım var mıdır.28 gündür iğne kullanıyorum benim biraz geç buyuduler

o ne öyle yaa.. ciddi mii.. niye bu kadar artmışş.. bi soralım tekrar

Canım merhaba öncelikle tedavin hayırlı olsun bende aralıkda yaptırdım 5750 ilaçlar hariçdi demekki 2017 fiyatları böyle olmus zam yapmışlar mesela 2014 2015 yılı fiyatlarına da baktım o zamanda daha uygunmus demekki her sene zam yapıyorlar

Mrblar benimde pazartesi toplanacak inşallah 3 tane var yumurta 20mm 15.5mm ve 16 mm sizce şansım var mıdır.28 gündür iğne kullanıyorum benim biraz geç buyuduler
Canım nasibinde varsa bir yumurtayla bile olur inşallah hakkında hayırlısı olur Rabbim en kısa zamanda bebişine kavustursun seni :)

Canım nasibinde varsa bir yumurtayla bile olur inşallah hakkında hayırlısı olur Rabbim en kısa zamanda bebişine kavustursun seni :)
evet arkadaşlar bende şaşırdım bu kadar artmasına ama siz gene doktor beyle konuşun ahmet hoca çok iyi bir insan ve gerçekten konuşulduğunda gerekli indirimi yapıyor diye duymuştum hakkınızda hayırlısı olsun canım .işallahh allahım ol der ve olur hepimizin bebeği .

X