Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Evet saklı gizli pek olmuyor. İş yerinden izin falan filan. Ayrıyetten bazı tahliller ve nüfus müdürlüğünden belgeler götürmen, imzalaman lazım tüp bebek için .
@slnchn her gün ya da gün aşırı e2 değerine bakıyorlar ona göre iğnelerin dozları düzenleniyor. Ben baya sık gidip kan verdim. Ama tabi yine kişiden kişiye değişir.

Özelikle="cilekli_sut, post: 49401746, member: 686996"]Bende dondurulmus var sormustum 2milyar dediler[/QUOTE]
Çok pahalı değil mi sonuçta sadece transfer[/QUOTE]
Ozelikle sordum yanlis anlamadiysam tlfn arayıp sorcam tekrar evt cok pahali bencede sadece transfer

canım bende aynen öyle düşünmüştüm ağustos ayında aşılama yaptırdık ahmet hocaya ama malesef tutmadı şuan tüp bebek tedavisine geçtik sana ilaçlarımı yazayım 3kutu gonal f 10 tane merional ve bir kutu orgalutran . benim bugün iğnelerimin 4.günü. gonal f i zate biliyorsundur ama merional biraz yakan bir iğne ilk iki gün çok yaktı ama 3.gün sanırım bünyem alıştı çok yakmadı.ilk 6gün günde iki iğne vuruluyorsun ama sonra iğnen günde 3e çıkıyormuş . şöyle söyliyim zor ve acılı bir süreç ama sonu güzel olcak işallah bebeğimize kavuşmak için napalım katlancaz onlar bi olsun herşeyi unuturuz .bu arada ben maliyetinden de bahçedeyim gerçekten ahmet hocadan memnunum ama çok az konuşuyor yani açıkçası ben ona bişey sormaya çekiniyorum.ara ara onun yerine ilknur hanım bakıyor açıkçası o da iyi bir doktor olabilir ama ben sonuçta ahmet hoca için gidiyorum o merkeze ve onun yerine başkası baktığında rahatsız oluyorum bunu ahmet hocaya da pazartesi günkü randevuda söylicem hatta ilaçlar bize 870liraya geldi saolsunlar rapor çıkaracaklar .işlem de sanırım 5750 .uöarım aydınlatabilmişimdir:)

canım bişey kafama takıldı vavey_86_ benden sadece ilk gün kan aldılar bu dördüncü günüm ve 7.gün için randevu verdiler normal mi acaba o gün tekrar kan alcaklardır işallah hormonlara bakmak için değil mi .ay kızlar valla ben iyice pimpirik oldum bişeyi eksik yapacaklar diye aklım çıkıyor

sizin doktorunuzda ahmet hoca mı yoksa mehmet hocamı ?

Çok teşekkür ederim detaylı bilgi için. Benim de aşılamamı Ahmet hoca yaptı. Kontrollerde dediğin gibi devamlı o gelmiyor hatta bi kere Mehmet Hoca gelmiş ama ben o zaman anlamadım Ahmet hoca sanmıştım sonradan fark ettim ama aşılamayı Ahmet hoca yaptı. Çok yoğunlar. Sizin ağustosta olmuş aşılama tüp bebek için doktor mu söyledi ara vermenizi yoksa sizin tercihiniz miydi? Ben henüz Ahmet hocayla görüşemedim yoğunluktan daha beni arayamadılar. Daha adet olmadım olursam 3. Günü gideceğim kontrole. Ne diyecek sonraki adımlar için merak ediyorum. Bize ara verelim der mi yoksa hemen tüp bebeğe mi geçiş yaparız?

Kızlar nasıl ilerliyor tedavilerinizz.. Biz beklemedeyiizz hala.. ocak sonu kısmetse başlıcazz.. dua edelim birbirimize daha makbul olur inşallah..

canım biz kendimiz zaten aşılamadan sonra biraz bekleriz maddi olarak da hazırlık yaparız ve öğretmen olduğum için tatile denk gelsin diye aralık sonu adetimde başlamayı düşünmüştük.ahmet hoca da uygun buldu zaten işlem üzerine işlem olmuyor dedi aşılamadan sonra çatlamayan yumurtalarım kalmıştı mesela ilaç dahi vermedi .sonraki ay klomen çatlatma iğnesi tedavisi uyguladı tabiki olmadı sonra ki ay gittiğimiz de bu ay dinlen gelcek ay gel dedi .bir ay bekledikten sonra tüpden önceki ay yani kasım ayında yani doğum kontrol hapı verdi çatlamayan yumurta oluşmasın diye . çok şükür adetle beraber başladık .yani tamamen bizim fikrimizdi 4ay beklemek .ama ahmet hoca dinleyebileceğin bir zaman olsun zor bir süreç yorulmaman lazım dedi .sen ne zaman başlamayı düşünüyorsun peki belirlediniz mi zamanı

Bize ara verelim derse ben nisan gibi tekrar başlamak istiyorum ama yok vakit kaybetmeyelim derse bu ay mecbur devam ederiz. Bakalım hayırlısı olsun.. umarım sizin tedavi güzel sonuçlanır ve bebişinize kavuşursunuz sağlıkla...

canım benim teşekkür ederimmm işallahhhhepimizin tedavisi güzel sonlanırrr allah hiçbirimizin kucağını boş bırakmasın

Kızlar selamm yine ben :) bi sıkıntım var sebebini anlayamadım 2 gündür söylemesi ayıp akıntı gibi iltihap gibi bişeyşer gelio tuvalete cıktıkca yarında transferim inş. Sizde de oldumu hiç akıntı iltihap tarzı bişey?

Evet canım o bendede olmuştu mrk etme korkulacak bişey değilmiş ilaçlardan dolayı öyle oluyormus

Kızlar merhaba. Ben geçen sene ilk tüp bebeği denemiştim ama olmamıştı. Geçen ay dondurulmuşlarla tekrar denedik. Çok şükür hamileyim ama dünden beri kahverengi lekelenmelerim var. Dün doktora gittik daha çok küçük olduğundan ultrasonda gözükmez dediler. Beta hcg testi yapıldı. Sonuç yükselme devam ediyor. Düşük gözükmüyor dediler. Ama bugün az da olsa lekelenmem devam ediyor ve ben çok korkuyorum. Aranızda böyle bir şey yaşayan var mı acaba. Lütfen dua edin.

Canim beni arkadasimda tup

[Canim benim arkadaşimda tüpbebek ile hamile şuan oda üçbuçuk dört aya kadar llekelenmesi oldu aşiri şekilde hastanede bile yatti bebegin eşi aşagida olduğuiiçin demiş doktor hiçbir sorun cikmadi şükür korkmana gerek yok
,

İnşallah hiçbir sıkıntı olmaz canım. Yarın kontrole gideceğim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…