Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Kızlar merhaba bende mehmet hocada tüp bebek tedavisine başladım bugün 6. Günüm iğnelerimi vuruyorum az önce deniz hemşire aradı e2 hormonumun yüksek cıktıgını söyledi bir sıkıntı olurmu sizce daha önce böyle bir durum başına gelen oldumu? Gonal-f 150den 75e düşürdü. Onun haricinde de merional kullanıyorum ve bugünde cetrotideye başladım. E2 hormonum yüksek cıkınca cetrotideyi hemen vur dedi az önce vurdum aşırı derede göbeğim kaşınıyor kızardı ve şişti

Canım bana da 2 transfer edildi yarın erken gebelik testi almayı düşünüyorum her eczanede bulabilirim demi erken gebelik testini canım...
8. gun normal testle ogrendim ben. ama benim de ikiz baslamisti hcg cok yuksekti. hatta erken gebelik testinde daha silikti neredeyse yok gibiydi. aralarinda cok fark oldugunu dusunmuyorum normal gebelik ile erken gebeligin. 2 gun daha bekle bence.
cikmazsa da uzulme cunku kanda cikip idrarda cikmayan arkadaslarim var benim

Hayır olsun canım sağ salim kucağına almayı nasip etsin Rabbim inşallah kan verdin mi ? Bi de senin kaçıncı gün embriyosu idi ve hangi gün transfer oldun bide sorun neydi çok sordum k.bakma nolur ...

Kızlar 7 gün erken gebelik testi almıştım yaptım negatif cikmisti çok üzüldüm yaa sizce halla pozitif olma ihtimali var mı ?

Kızlar 7 gün erken gebelik testi almıştım yaptım negatif cikmisti çok üzüldüm yaa sizce halla pozitif olma ihtimali var mı ?
Kaçıncı gün embriyosu canım. 3. Gün ise bcg hormonu en erken 8. Gün kanda dolaşmaya başlıyor. Erken gebelik testiyle en erken 8. Gün yaptığın testle ogrenirsin. Ki oda silik çıkar çizgi benim öyle olmustu yani :)

5 gün embriyosu idi Canım 7 gün hiç bisey çıkmadı pazartesi test günüm o zamana kadar test mest yapmiycam ancak morali m bozuluyor bekliycem ...

Cnm senin sorunun neydi ve ilk tüp bebek denemen mi idi ?

Hayır olsun canım sağ salim kucağına almayı nasip etsin Rabbim inşallah kan verdin mi ? Bi de senin kaçıncı gün embriyosu idi ve hangi gün transfer oldun bide sorun neydi çok sordum k.bakma nolur ...
canim Masallah Rabbim bagislarsa benim kizim dogdu 10 aylik suanda Alahim esirgesin cumlenin evladiyla. benim 2. gun embriyosuydu. benim durumlar biraz farkliydi daha ben duymadim 2. gun embriyosunu :)

selam arkadaşlar ben de işallah pazartesi günü ahmet hocayla tüp bebek tedavisine başlıcam çok heyecanlıyım allahım kimsenin kucağını boş bırakmasın isteyen herkese nasip etsin

Kızlar bugün 10 günüm ve lavobada kan pıhtısı gibi bisey dustu merkezi arıyoruz açan yok sizde Mehmet hocanın num varsa ozelden atar mısınız acil lütfen...

Mehmet hoca çok değerli biri,çok ilgili ve işinin ustası . bir sıkıntı oluncada telefonla geri dönüş yapıyor sağolsun . .

Kızlar bugün son iğnelerimi vurdum çarşamba yumurta toplama yapıcaz inşallah dedi mehmet hoca çatlatma iğnelerimi vurduktan sonra göbeğim şişti sanki gerildi baya bi kasıklarımda ağrıo. E2 değerim 6660 cıkmıstı bugünkü kan sonucuma göre acaba ondan mı ki ? Yada normal mi sizce bu değer?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…