Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

balbadem2deli .!.:
Yumurtan saglikli emriyonda kaliteli olursa bir tane yumurta bile olsa yeter bende onsekiz tane yumurta topladi Dr yine olmadi hakimizda hayirlisi merve0688
benimde yumurta cok canim sıkıldı hocaya sordum iyi gidiyo dedi olmadi derken sizin tutmadi mi dondurma oldumu peki

O kişi benim sanırım :) 3 taneydi toplanan, 2si döllendi, birine hamileyim. Allah sonunu hayır etsin :)

Rabbim ol deyince oluyor..yumurta 2tanemi 30tanemi hiç ffarketmiyor..buda bir sınav bizim için . .ben öyle düşünüyorum..bize düşen sabretmek ve boyun eğmek . .Allahım en güzeli en uygun zamanda verecektir..

burçak beni çağırdılar yarın. 3. gün oldu. bende de kabızlık var napıcamı şaşırdım...
Ben bugün kontrole gittim şükür sıkıntı yokmuş mehmet bey yarın arayabiliriz dedi dur sakin ol ohss riski için fazla şu içme dedi ben de araştırıyorum sıkıntı etme yarın doktorla görürürsün doğal şurup varmış belki ondan verir komposto iç kayısı ye ılık şu iç şimdilik bunları buldum ben

beni kontrole çağırmdı en son opu oldum. yrın 3. gün ayy hayırlısıyla bi tlatsaydık.. dua et ikimize dee... dediklerini yapım ama benim kabızlık baya hat safada.. umarım sorun olmaz

beni kontrole çağırmdı en son opu oldum. yrın 3. gün ayy hayırlısıyla bi tlatsaydık.. dua et ikimize dee... dediklerini yapım ama benim kabızlık baya hat safada.. umarım sorun olmaz
Kaçta gideceksin ppeki aç karnina mi gideceksin benim 11 de belli olacak yarin tabi ki canim cuma bugun dua edecem herkese

Arkadaşlar merhaba ben yeni katılıyorum Forma. Bende yengem için araştırdım mehmet erdem 'é başladık. Henüz 1 defa kontrole gittik adetinin 2. Günü tekrar gidecez duruma göre karar verecek doktor bey. Size sormak istediğim yengem il dışından geleceği kalacak yer problemi var aranızda aynı durumda olan var mı nerelerde kalınabilir merkeze yakın yürüme mesafesinde. yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

Oraya yakın yerler çok pahalı bilginiz olsun ama öğretmen evi en ucuzu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…