Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

ay iyi bari doğumu da yaptırır heralde hastane olarak nerde doğum ysptırıyo acaba o konu hakkında da bilgi verirsen çok sevinirim
Genelde koru da duyuyorum dogumları. Tabi yaptırıyor. Ben ilk cocugum da da hep kontrollerimi dogumu vs ahmet beye yaptırdım

Aa çok güzel inşallah devamı gelir hafi bakalım. Doktorla bağlantı kur bu lekelenme için. Yerleşme kanamasidir. Ben önceki hamileliğimde yaşamıştım regl zamani gelmeden.
Canım inşallah dediğin gibidir çok tedirginim ahmet hoca yla iletişim kurmaya çalışıyorum ama çok bi bilgi vermiyo yapacak bişey yok diyo senin ne kadar sürdü rengi kahve miydi canım

Canım inşallah dediğin gibidir çok tedirginim ahmet hoca yla iletişim kurmaya çalışıyorum ama çok bi bilgi vermiyo yapacak bişey yok diyo senin ne kadar sürdü rengi kahve miydi canım
Canım sıkma canını benim de kahve lekeler oluyo gerçekten yapılacak bi şeyler yok beklemekten başka ben ilk gördüğümde kalbim duracaktı sonradan geçiyo test sonucun kaç çıktı bi daha beta baktırdın mı

Arkadaşlar merhaba ben de bugün nova artta transferimi oldum ahmet hoca da mehmet hoca da yokmuş zamanlamamız biraz kötü oldu. Transferi ilknur hanım yaptı aslında onları da görmeyi çok isterdim ama kısmet değilmiş. Sizlerin transferinde kimler vardı,süreç nasıldı? Bilgi verirseniz çok sevinirim

Canım sen hamilesin şu an sanırım kaç haftalık ne zamandır var kahve lekelerin ağrın var mı

Canım malesef benim kimyasal gebelik bidahakine diyorum artık....

Merhaba canım hayırlı olsun inşallah transferin.ben bu ay tekrar başlıycam nasipse.benim dr.um mehmet hoca.tatile mi çıkmışlar.bu ay tatildelermi yoksa sadece bayram tatilindeler mi?

Merhaba canım hayırlı olsun inşallah transferin.ben bu ay tekrar başlıycam nasipse.benim dr.um mehmet hoca.tatile mi çıkmışlar.bu ay tatildelermi yoksa sadece bayram tatilindeler mi?
Sanırım konferans varmış ona gitmişler ama yarın döneceklermiş. Benim transferimin 3.gün yapılması gerekti yoksa onların da olmasını çok isterdim. Çünkü şimdiye kadar bütün takiplerimi Ahmet hoca yaptı fakat ne opuda ne transferde kendisi yoktu. Bir de ben şehir dışından geliyorum biraz fazla ümit bağlamışım sanırım ama hayırlısı artık. Transfer de 5 dk bile sürmedi hatta ben bittiğini anlamadım diyebilirim. Bir de daha önce transfer olan arkadaşlara sorum olacak. Bu benim 2. Dentmem ilkinde o kadar çok ilaç verilmiştiki bunda nerdeyse hiçbişey yok hatta bana yarın evine gidebilirsin bile denildi. Kafam çok karışık yatmalı mıyım yatmasam olur mu bilemedimm

Teşekkürler canım.hayırlısı olur.hocanın yaptığı da ilknur hanım yaptığı aynı.sonuç Allaha kalmış.çok kasmana gerek yok.hangi şehirden geldin.uzakmı?çok sarsmadıktan sonra sıkıntı yok diyorlar.inşallah pozitif sonuç alırsın.

4 haftadan 8 haftaya kadar sürmüştü lekelenme bende. Hiç bişey yapmadı gerçekten de. Onda da Ahmet bey di. Bu hamileliğimde cook yoğun kanama oldu. Bebek sağlıklıysa hiç bişey olmaz diye düşünüyorlar genelde.

Ben de hemen normal hayata döndüm. İstatistiksel olarak yatmanın olumlu bir etkisi olmuyormuş. Crinone jel aspirin ve estrofem vermişti bana. Diğer ilaçları transferle bırakıyorsun zaten.

Ben de hemen normal hayata döndüm. İstatistiksel olarak yatmanın olumlu bir etkisi olmuyormuş. Crinone jel aspirin ve estrofem vermişti bana. Diğer ilaçları transferle bırakıyorsun zaten.
İçimi rahatlattın gerçekten şu an. Benim ilk yaptırdığım yerde günde 3 progestan hapı 3 defa crinone jrl olunca acaba az mı bunlar dedim. Ama dediğiniz gibi Allahım nasip etmiş olsun gerisi boş. Ama ilk gün olunca yine de rahat edemedim yattım genelde. Allah hepimize yardım etsin

İnşallah güzel haberler bekliyoruz. Allah çok büyüktür.

İnşallah güzel haberler bekliyoruz. Allah çok büyüktür.
Aminn inşallah Dün ilk gün olduğundan çok gergindim ama bugün daha iyi gibiyim. Siz de hamilesiniz sanırım Allah sağlıklı şekilde kucağınıza almayı nasip etsin inşallah. Peki bizlere tavsiye edeceğiniz bişey var mı?

Canım sen hamilesin şu an sanırım kaç haftalık ne zamandır var kahve lekelerin ağrın var mı
transferin
aslında hamilemiyim demem için çok erken test yaptırdık pozitifi gördük çok şükür sonra da lekelenmeler başladı .ahmet hocayı bekliyoruz görüşemedik daha keseyi ve kalp atışlarını duyarsak rahatlıcaz inşallah.

Amin canım darısı sizlere olsun. Transfer sonrası kabak çekirdeği ve ananas hergün tuketmistim. Bir de kabiz olmamaya çalışmalısın.

Kızlar mrb bugün tekrar kan vermiştim sonuç tahmin ettiğim gibi 15 e düşmüş. Kötüyüm bundan sonra tekrar denemem sanırım Allah isteyenlere versin inşallah hayırlısı böyleymiş demek ki

selamün aleyküm arkadaşlar ben de novaart a başlayacağım 25. ine randevu aldık çok gerginim bi de biz sivastan gideceğiz orda yakınlarda nerde kalabiliriz. Başka şehirden gidip de orda kalan var mı rahatca 15 20 gün kalabileceğimiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…