Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

selamün aleyküm arkadaşlar ben de novaart a başlayacağım 25. ine randevu aldık çok gerginim bi de biz sivastan gideceğiz orda yakınlarda nerde kalabiliriz. Başka şehirden gidip de orda kalan var mı rahatca 15 20 gün kalabileceğimiz
Merhaba öncelikle hayırlı olsun tedaviniz. Ben de şehir dışından gittim o yüzden yardımcı olmaya çalışırım. İğneler başladıktan sonra ilk 1 hafta kontrol olmadı, ben iğnelerimi alıp tekrar evime döndüm. Pazartesi başlamıştık cumartesi sabah 8.30 da ilk kontrolüm vardı. Ama ondan sonra 1 gün arayla çağırıyorlar. Ben o dönemde yakınımda kaldım ama otel konusunda uygun yerlere yönlendiriyoruz demişlerdi. Daha sonra opu işlemi oldu o gün otelde kaldık biraz ağrım vardı başka evde rahat edemezdim. 2 gün sonra transferim oldu. Biz 12 günlük kalcak yer ayarlıyorduk fakat gerek yok dediler. Sadece önlem amaçlı 1 gün kaldım şimdi yine evimdeyim. Şehir dışını çok sorun etmediler, sadece ani hareket etmeyin dediler o kadar. Yine sizde görüşün ama bizim süreç böyle ilerlerdi.

Merhaba öncelikle hayırlı olsun tedaviniz. Ben de şehir dışından gittim o yüzden yardımcı olmaya çalışırım. İğneler başladıktan sonra ilk 1 hafta kontrol olmadı, ben iğnelerimi alıp tekrar evime döndüm. Pazartesi başlamıştık cumartesi sabah 8.30 da ilk kontrolüm vardı. Ama ondan sonra 1 gün arayla çağırıyorlar. Ben o dönemde yakınımda kaldım ama otel konusunda uygun yerlere yönlendiriyoruz demişlerdi. Daha sonra opu işlemi oldu o gün otelde kaldık biraz ağrım vardı başka evde rahat edemezdim. 2 gün sonra transferim oldu. Biz 12 günlük kalcak yer ayarlıyorduk fakat gerek yok dediler. Sadece önlem amaçlı 1 gün kaldım şimdi yine evimdeyim. Şehir dışını çok sorun etmediler, sadece ani hareket etmeyin dediler o kadar. Yine sizde görüşün ama bizim süreç böyle ilerlerdi.
Allah razı olsun bizim orda yakınımız yok mecburen yakın bi yer ayarlamamız gerekiyor eger bi hafta çağırmıyorlarsa iyi bi muayene olur başlarız tekrar gittiğimizde kalırız sanırım bu benim ikinci ilki kayseri acıbadem de olmuştu bakalım hayırlısı inşaallah çalışanlar ve doktorlar iyidir.Rabbim hepimizin yardımcısı olsun

Bence de öyle yapın çünkü ne de olsa otel ortamı ne kadar kısa o kadar iyi:) ilk hafta ilaçları kendiniz uygularsınız zaten 1 hafta çağrılmıyorsunuz.ilk kontrolden sonra gitmezsiniz, çünkü ondan sonra 1 gün arayla çağrılıyorsunuz zor olur size.Ama transferden sonra 1 gün kalmanız yeterli dediler hatta ona bile gerek görmediler de benim içim rahat etmedi.Siz 10 günlük bi yer bulabilirseniz iyi olur. ilk gittiğimde sormuştum kendilerine ait yerleri olmadığını, ama yönlendirdiklerini söylemişlerdi.şimdiden kolay gelsin

Bence de öyle yapın çünkü ne de olsa otel ortamı ne kadar kısa o kadar iyi:) ilk hafta ilaçları kendiniz uygularsınız zaten 1 hafta çağrılmıyorsunuz.ilk kontrolden sonra gitmezsiniz, çünkü ondan sonra 1 gün arayla çağrılıyorsunuz zor olur size.Ama transferden sonra 1 gün kalmanız yeterli dediler hatta ona bile gerek görmediler de benim içim rahat etmedi.Siz 10 günlük bi yer bulabilirseniz iyi olur. ilk gittiğimde sormuştum kendilerine ait yerleri olmadığını, ama yönlendirdiklerini söylemişlerdi.şimdiden kolay gelsin
Bu arada çalışanları demişsiniz ben genel olarak çok memnun kaldım. Her konuda yardımcı oldular tek üzüldüğüm her iki doktorun da transferimde ve opuda olmamasıydı. O da bayram tatiline denk geldiği için aksadı mecburen. İlknur hanım yaptı her ikisini de. Bundan sonra da gitmem gerekirse sırf doktorlar durumumu bildiği için giderim, en azından tekrar anlatmak zorunda kalmam.gerekirse genetik test yapılmasını isteyeceğim. Her gittiğim yer işlemi baştan alıyor ama sonuç hep aynı o da canımı sıkıyor artık

Bu arada çalışanları demişsiniz ben genel olarak çok memnun kaldım. Her konuda yardımcı oldular tek üzüldüğüm her iki doktorun da transferimde ve opuda olmamasıydı. O da bayram tatiline denk geldiği için aksadı mecburen. İlknur hanım yaptı her ikisini de. Bundan sonra da gitmem gerekirse sırf doktorlar durumumu bildiği için giderim, en azından tekrar anlatmak zorunda kalmam.gerekirse genetik test yapılmasını isteyeceğim. Her gittiğim yer işlemi baştan alıyor ama sonuç hep aynı o da canımı sıkıyor artık
Allah yardımcınız olsun çok sıkıntılı bi iş ben daha randevu alırken elim kolum uyuşmaya başladı stresten bi de ikinci yani:KK43:

bi de burda fiyatlar nasıl acabamuayenesi transferi ilaçları çok pahalı mı:KK43: geçen sene biz 47500 ye yaptırmıştık ilaçlar hariç

Kızlar mrb bugün tekrar kan vermiştim sonuç tahmin ettiğim gibi 15 e düşmüş. Kötüyüm bundan sonra tekrar denemem sanırım Allah isteyenlere versin inşallah hayırlısı böyleymiş demek ki
Canım çok üzüldüm. Vardır bir hayır diyelim. Vakti zamanı vardır elbet. Rabbim en kısa zamanda yuzunu güldürsün

bi de burda fiyatlar nasıl acabamuayenesi transferi ilaçları çok pahalı mı:KK43: geçen sene biz 47500 ye yaptırmıştık ilaçlar hariç
A.s. kalacak yer konusunda pek bişey diyemem. Fiyat 5250 verdik diye hatırlıyorum martta. İlaçları anlasmali bir eczaneden getirtiyorlarmis ucuza diye duymustum. Hayırlısı olsun sizin için. Güzel haberler bekliyoruz

A.s. kalacak yer konusunda pek bişey diyemem. Fiyat 5250 verdik diye hatırlıyorum martta. İlaçları anlasmali bir eczaneden getirtiyorlarmis ucuza diye duymustum. Hayırlısı olsun sizin için. Güzel haberler bekliyoruz
Aynen biz de öyle bişey verdik diye biliyorum. Eşim ilgilendiği için çok emin değilim ama tahmini.ilaçlar içinde rapor çıkarttılar 600 lira da ona verdik.

Allah razı olsun bizim orda yakınımız yok mecburen yakın bi yer ayarlamamız gerekiyor eger bi hafta çağırmıyorlarsa iyi bi muayene olur başlarız tekrar gittiğimizde kalırız sanırım bu benim ikinci ilki kayseri acıbadem de olmuştu bakalım hayırlısı inşaallah çalışanlar ve doktorlar iyidir.Rabbim hepimizin yardımcısı olsun
Merhaba canım hakkında hayırlısı olsun inşallah. 25.randevumu verdiler.adetin 2.günü başlanıyor tedaviye biliyorsundur.ilk hocalarla görüşücen heralde.hocalar ilk olarak biyopsi isteyebilir.

Bende tekrar tedaviye başlıycam.bu ay yada birdaha ki ay.bakalım.hocayla konuşmaya gidicez.hocaların tatil programı varmı bilen varmı.

Merhaba canım hakkında hayırlısı olsun inşallah. 25.randevumu verdiler.adetin 2.günü başlanıyor tedaviye biliyorsundur.ilk hocalarla görüşücen heralde.hocalar ilk olarak biyopsi isteyebilir.
inş canım 25 i saat 12 30 da randevum adetimin ikinci günü oluyor doğru tahmin etmişsem :) biyopsi ney ki

hımm teşekkür ederim hayırlısı olsun bakalım bi birikim yaptık ama inşaallah yeter:)

toclase katılıyorum bende konyadan geliş gidiş yaptım biraz yıpratıcı oluyor ama kesinlikle doğru bir adres mehmet hoca ve ahmet hoca işlerini çok iyi yapan kişiler benim doktorum mehmet hoca ben 3.denememde hamile kaldım şuan gebeyim mehmet hoca manevi yönden çok destek oldu bana eğer onun bu tavrı olması idi ben tedaviyi çoktan bırakmış olacaktım kalabilecek yerler konusunda sıkıntı yapma merkez yönlendiriyor zaten ama doktorunda gerekli kolaylığı sağlayıp şehir dışından geldiğimizi bildikleri için ayrıcalığımız oluyor ben son transferde ankarada hiç kalmadım normalde trasferden sonra yarım saat yatmak yetiyor ama mehmet hoca ben yola çıkacağım diye beni 5 saatten fazla tek yataklı bir odada dinlendirmişti bence merkez konusunda doğru karar vermişsiniz inşallah hakkınızda hayırlısı olur rabbim sizlerede hamile olduğunuz haberleri almayı nasip etsin

Sa cnm bthgc kac cikti da 15 e düştü....bnmde oyle olmustu....pozitifti 35 çıktı ilk sonra ikincisinde düştü değer..

merhaba herkese bende mehmet erdemın hastasıydım aile drumuz kendisi bir düşük yaptım şimdi 10 aylık bir prenssesim oldu mehmet hoca birtanedir az ve öz konusur hepde olumlu konusur ilk gebelikten sonra ıkınci hamileliğim panikle geçti her aradığımda yurt dişinda bile olsa ulaştım rahatlattı beni pozitif ve rahat bir hamilelik geçirdim sezeryanla doğum yaptım rabbim maddi olarak sıkıntı vermezse mehmet hocayı bırakmayı hiç düşünmüyorum ufacık bi sorun olsa hala rahatlıkla arayabiliyorum. burdanda kendisine çok teşekkür ederim

Bugün aradılar biyopsi sonucunuz çıkmış diye ama perşembeye randevu verdiler, mehmet hoca yüzyüze görüşmek istemiş, korktum baya. Böyle biyopsi sonucu öğrenen oldu mu?

Korkmakta haklı mıyım?

Bugün aradılar biyopsi sonucunuz çıkmış diye ama perşembeye randevu verdiler, mehmet hoca yüzyüze görüşmek istemiş, korktum baya. Böyle biyopsi sonucu öğrenen oldu mu?

Korkmakta haklı mıyım?
Merhaba canım sonuç çıkınca görüşüyorlar.korkulacak birşey yoktur inşallah. Hayırlı haberler alırsın inşallah.

X