Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Benzer durumda sayılırız. Çok kanamam oldu benim bu süreçte. Acillik oldum iki kere. 10 gündür kahverengi gibi ama devam ediyor. Toparladıgini gösteriyor sanırım lekeye dönüşmesi. Ama toparlanması zaman alıyormuş. Normaldir devam etmesi.

benimde 2 kez oldu biri yoğun diğeri azdı sabah 6 gibiydi ikiside iğne atmışlardı,inşallah bir aksilik çıkmaz seninde mi 12 haftalık

herkese merhaba ben de ilk tüp bebek denememi novartta yaptırdım. sonuç negatif :KK43: araştırmalarım sonucu novart en iyi tercih gibi görünüyordu ancak sanırım beklentiler yüksek oluyor... bir kez daha orada dener miyim bilmiyorum. karar vermesinden uygulamasına, sonrasında sabırla umutla-umutsuzlukla beklenen, bu kadar maddi-manevi insanı yıpratan bir süreçte sizin halinizi anlamayan, sizin endişelerinizi ehemmiyetsiz bulan insanlarla muhatap olmak sinir bozucu:KK43: şu an ki ruh hali ile bir kez daha dener miyim, nerede denemeliyim bilmiyorum

Merhaba bende yakında burada başlamayı düşünüyordum. Ancak bende bir kere negatif sonuç almış biri olarak, burda yazılan olumsuz şeyleri okuyunca hatamı yapıyorum diye düşünüyorum. Ahmet Hoca ile görüştüm çok olumlu birisi gibi...
Ama çok yoğunlar gibi geldi, ortamıda düzensiz buldum.Beni merak ettiğim pgt,imsi gerçekten uygulanıyor mu?
Birde biz Kaan AYDOS'un hastasıyız. Kaan Hoca HRS yada Genart ı tavsiye ediyor.
Ancak Allah nasip ederse oluyor, doktorlar sadece vesile bunu anladım. Böyle düşünüp birde burda mı denemeliyim bir türlü karar veremiyorum.

Yalnız ben merkezi kötülemek istemem çünkü başka merkezlerde hiç tedavi görmedim. Çalışanların tamamının bayan olması, hasta mahremiyetine önem verilmesi çok güzel mesela ama dediğim gibi negatif sonuç benim moralimi bozdu belki de bu yüzden başka yer denemek istiyorum belki diğer hastaneleri görsem çok pişman olacağım. Allah en kısa sürede isteyen herkese hayırlı evlad nasip etsin inş bunlar zor süreçler

Merhaba bende yakında burada başlamayı düşünüyordum. Ancak bende bir kere negatif sonuç almış biri olarak, burda yazılan olumsuz şeyleri okuyunca hatamı yapıyorum diye düşünüyorum. Ahmet Hoca ile görüştüm çok olumlu birisi gibi...
Ama çok yoğunlar gibi geldi, ortamıda düzensiz buldum.Beni merak ettiğim pgt,imsi gerçekten uygulanıyor mu?
Birde biz Kaan AYDOS'un hastasıyız. Kaan Hoca HRS yada Genart ı tavsiye ediyor.
Ancak Allah nasip ederse oluyor, doktorlar sadece vesile bunu anladım. Böyle düşünüp birde burda mı denemeliyim bir türlü karar veremiyorum.
Siz de mi kaan aydos un hastasısınız kaan hoca hrs veya genart mı dedi.bizi ankara tıp a gönderdi. 3 kere orda denedik olmadı.sonra özele yönlendik ve novaart a karar verdik.ama maalesef burda da negatif tekrar denicez ama bilemedim şimdi genart a mı gitsek.sizin problem ne idi.ilk denemenizi nerde yaptırdınız.

Siz de mi kaan aydos un hastasısınız kaan hoca hrs veya genart mı dedi.bizi ankara tıp a gönderdi. 3 kere orda denedik olmadı.sonra özele yönlendik ve novaart a karar verdik.ama maalesef burda da negatif tekrar denicez ama bilemedim şimdi genart a mı gitsek.sizin problem ne idi.ilk denemenizi nerde yaptırdınız.
bizde kann hocanın hastasıyız. Problemi
merhaba.kaan hoca hrs veya genart tavsiyesinde bulundu. Problemimiz sperm sayısısının düşük olması...
Bizim ilk denememiz başka bir ilde yapıldı. Benim ilk denemem başarısız oldu ancak aynı merkezde başka insanların ilk denememesi başarılı oldu.
İnternete bakıldığında genart ve hrs hakkında da olumsuz yorumlar fazla.
Tedavi gören hanımlar için tüp bebek merkezlerindeki davranışlar bence önemli. Bizim ilk tedavimizde transfer sonrası 2. gün benim ateşim yükseldi, doktoru aramaya çekindik...

bizde kann hocanın hastasıyız. Problemi

merhaba.kaan hoca hrs veya genart tavsiyesinde bulundu. Problemimiz sperm sayısısının düşük olması...
Bizim ilk denememiz başka bir ilde yapıldı. Benim ilk denemem başarısız oldu ancak aynı merkezde başka insanların ilk denememesi başarılı oldu.
İnternete bakıldığında genart ve hrs hakkında da olumsuz yorumlar fazla.
Tedavi gören hanımlar için tüp bebek merkezlerindeki davranışlar bence önemli. Bizim ilk tedavimizde transfer sonrası 2. gün benim ateşim yükseldi, doktoru aramaya çekindik...
Doğru söylüyorsunuz hanımlar için davranışlar çok önemli .biz de de sperm sayısı düşüklüğü var eşim uzun bi süre tedavi oldu kaan hocada ama bi türlü sayı yükselmedi bize ankara tıp ı önerdi orası da iyi bi merkez ama yoğun ve standart tedavi uygulanıyor tabi her istediğinde hocaya ulaşamıyorsun .allah herkese nasip etsin inşallah.çok zor bi süreç

Kızlar mrb bizimde 2 haftamız kaldı Allah izin verirse tedaviye.ilaçlar için geçerli rapor nasıl çıkarılıyor biz gittiğimizde sormayı unuttuk

Kızlar mrb bizimde 2 haftamız kaldı Allah izin verirse tedaviye.ilaçlar için geçerli rapor nasıl çıkarılıyor biz gittiğimizde sormayı unuttuk
Bende yarın basliyorum ilaçlara... doktora söylüyorsunuz ordaki danismadaki bayan ayarliyor.

evet başladığım gün söyledim yaklaşık yarım saate rapor ayarlanıp ilaçlar geldi.
Çok tşk ederim cvbın için son bi soru ne kadar tuttu ilaçların bu arada hayırlı olsun tedavin bi an önce gelsin bebişin inşallah

Çok tşk ederim cvbın için son bi soru ne kadar tuttu ilaçların bu arada hayırlı olsun tedavin bi an önce gelsin bebişin inşallah
yaklaşık 500-600 tl civarı filan tutar dedi cumartesi aldım çünkü ilaçları sistem olmadığı için para tam net değil dediler hafta içi filan öderim muhtemelen. inşallah herkesin bebisi uğrasmadan olsun. siz ne zaman düşünüyosunuz peki ilk heralde sizinde benim gibi.

yaklaşık 500-600 tl civarı filan tutar dedi cumartesi aldım çünkü ilaçları sistem olmadığı için para tam net değil dediler hafta içi filan öderim muhtemelen. inşallah herkesin bebisi uğrasmadan olsun. siz ne zaman düşünüyosunuz peki ilk heralde sizinde benim gibi.
İnşallah hayır bizim ikinci olacak geçen sene denemiştik ilk olarak düşükle sonuçlandı merkezi biliyorum orada yapıldı işlemler ama dış doktorla denemiştik ilaçlarda raporsuzdu o yüzden pek bilmiyorum bizde nasipse haziranın 10 u gibi adetimle başlıycaz

İnşallah hayır bizim ikinci olacak geçen sene denemiştik ilk olarak düşükle sonuçlandı merkezi biliyorum orada yapıldı işlemler ama dış doktorla denemiştik ilaçlarda raporsuzdu o yüzden pek bilmiyorum bizde nasipse haziranın 10 u gibi adetimle başlıycaz
İnşallah bu sefer tutar sizinki de. benim de ilk denemem olcak ama tedirginim inşallah bidaha uğraşmayız hayırlısı olur umarım.

İnşallah bu sefer tutar sizinki de. benim de ilk denemem olcak ama tedirginim inşallah bidaha uğraşmayız hayırlısı olur umarım.
İnşallah canım cümlemizinkiyle birlikte bizimki de Allah gönlünüze göre versin

X