Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Ço iyi olmuş görüşmen. Pozitif sonuç alırsın inşallah. Emin ol üniversitede hasta bakarken o kadar kuyruk olurduki 15 yıl önce akşam 4 randevuma 8 de girerdim. O kadar çok hastaları vardı. Tecrübelerine çok güveniyorum.
inşallah, hocalar işinin ehli şüphesiz ama tüp işi biraz da muamma işte...

inşallah, hocalar işinin ehli şüphesiz ama tüp işi biraz da muamma işte...
Neyin garantisi var ki? Ümitsiz olma, üstündeki negatif enerjiyi at. Bence çokk doğru bir karar verdin. Bir arkadaşımız vardı. Nicki umutsuzdu, tüpe başlamıştı burada, o da hamile çok şükür. Tabiiki %100 garanti yok. Benim bu hoca ile 6 aşılama 3 gebelik 3 düşüğüm var düşün ve ben başka dr düşünmedim bile

Kızlar merhaba nasılsınız buradaki güzel haberleri görünce kendime olmuş gibi seviniyorum Allah devamını getirsin inşallah kızlar bişey sorcam ben de Ahmet hocayla görüştüm bikaç tahlil istedi benden gazi ye git dedi ama randevu almak gerekir mi yoksa direk gidip reçeteyi gösterince oluyo mu

Kızlar merhaba nasılsınız buradaki güzel haberleri görünce kendime olmuş gibi seviniyorum Allah devamını getirsin inşallah kızlar bişey sorcam ben de Ahmet hocayla görüştüm bikaç tahlil istedi benden gazi ye git dedi ama randevu almak gerekir mi yoksa direk gidip reçeteyi gösterince oluyo mu
9. Kata çıkıp giriş yaptırıyorsun. Kanverme -1 de

9. Kata çıkıp giriş yaptırıyorsun. Kanverme -1 de[/QUOT. Hayırlı olsun

Çok uzun sürmez ama gaziye özel arabayla gitme. İnanılmaz kötü durumda otopark için 1 saat beklersin. Toplu taşıma ile gidin mutlaka. 1-1.30 saatte biter işin araçsız gidersen

Canim embriyolarimiz gayet kaliteli demisti. Iste 2 adet 8 hucreli transfer ettiler. Rabbim insallah ol der ve olur ne diyim
Hayırlısı olsun canım. Bende transfer oldum.bana hücresinden bahsetmedi.sadece iyi dedi.bakalım hayırlısı olur inşallah.

9. Kata çıkıp giriş yaptırıyorsun. Kanverme -1 de
günaydın, ahmet hoca bana reglin 2. günü kan alacağız sabah aç gel dedi, merkezde verilmiyor mu kanlar, gaziye mi gideceğim

günaydın, ahmet hoca bana reglin 2. günü kan alacağız sabah aç gel dedi, merkezde verilmiyor mu kanlar, gaziye mi gideceğim
. Gnaydın, Seninki farklı. Novaartta bakılıyor. Çok geç gitmeyin laboratuara yolluyorlar. Ertesi güne klmasın

arkadaşlar transferden sonra rapor alanlar kaç gün veriliyor, rapor sebebi gaziden alınıyor sanırım
. Gnaydın, Seninki farklı. Novaartta bakılıyor. Çok geç gitmeyin laboratuara yolluyorlar. Ertesi güne klmasın
teşekkürler, bir de sabah 9.30 a kadar hoca oradaymış sanırım, inşallah yetişirim

arkadaşlar transferden sonra rapor alanlar kaç gün veriliyor, rapor sebebi gaziden alınıyor sanırım

teşekkürler, bir de sabah 9.30 a kadar hoca oradaymış sanırım, inşallah yetişirim
Evet inşallah trafikte berbat bu aralar. 9.30 u geçirmemeye çalışın. Kan verilen sabah hoca ile görüşülüyormu hatırlayamadım. Sonuç çıkınca görecektir büyük ihtimal

Bana 3 gün yazdı. Bir kağıt yazıp verdi 3 gun rapor diye, gazi den alın dedi. Ama esim usendi gitmeye. aile hekimine rica ettim kağıdı göstererek. Verdi sağolsun.
Kan almadan önce hoca bakıyor. Mümkün olduğunca 9 ü geçmemeni istiyorlar. Kanları toplayıp laboratuvara gönderiyorlar çünkü.

Bana 3 gün yazdı. Bir kağıt yazıp verdi 3 gun rapor diye, gazi den alın dedi. Ama esim usendi gitmeye. aile hekimine rica ettim kağıdı göstererek. Verdi sağolsun.
Kan almadan önce hoca bakıyor. Mümkün olduğunca 9 ü geçmemeni istiyorlar. Kanları toplayıp laboratuvara gönderiyorlar çünkü.
3 gün benim için az benim iş yeri stresli uzak kalmalıyım..

Canim rapor sorun degil ki hocaya isini anlat benim isim cok tempolu ve hareketli oldugu icin 10 gun verdi hoca her konuda yardimci oluyor ama derdini anlat isini soyle ona gore veriyor

Canim rapor sorun degil ki hocaya isini anlat benim isim cok tempolu ve hareketli oldugu icin 10 gun verdi hoca her konuda yardimci oluyor ama derdini anlat isini soyle ona gore veriyor
harikasınız saolun... raporu gaziden aldınız ama di mi oradan oraya özel araç yok ise nasıl gidiyorsunuz.

X