Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Sizlerde tedavi sürecinde neler yaşadınız.benim 6.denemem olacak.5.denemem memorialde oldu.tuttu ancak 2 aylıkken karnında öldü.suan çok korkuyorum.birde ben ohss olabiliyorum.
Cok üzücü olmuş canım geçmiş olsun. Bir daha böyle şeyler hiç yasamazsin Allahin izniyle. Pihtilasma vs bakıldı mi neden bebişini kaybetmişin bişey dediler mi sana.

Yaş kaç?heralde daha küçüksün?yolun başından. İnşallah hepimiz için hayırlısıyla sonuçlansın.

Yaş kaç?heralde daha küçüksün?yolun başından. İnşallah hepimiz için hayırlısıyla sonuçlansın.
35 yaşındayım canım küçük sayılmaz :) . Sebepsiz infertilite bizde. İkinci çocuk için uğraşıyoruz.
Yumurta toplandı pazartesi transfer olacak inşallah
Sen kaç yaşındasın, sorun var mı

Ben 36 yaşındayım.ne güzel bebişin var.benim henüz bebeğim yok. Seninde hakkından hayırlısı olsun.sen sona yaklaşmışsın.kaç tane döllendi? Kaç tane vericekler? Bizde de sebepsiz infertilite.

Ben 36 yaşındayım.ne güzel bebişin var.benim henüz bebeğim yok. Seninde hakkından hayırlısı olsun.sen sona yaklaşmışsın.kaç tane döllendi? Kaç tane vericekler? Bizde de sebepsiz infertilite.
Hoşgeldin şeyda. Önce hamile kalmış olman çok büyük şans bence. Çok ta iyi bir yer seçmişsin. Ahmet bey, ( olmadığında mehmet bey) Amarallinin de benim de uzun yıllardır dr umuz. Ben de 38 im. Bir oğlum var. 4 aylık hamileyim. Pgt yapıldı.

X