Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Evet canim ben de tüp. Ben arifoglundan aldım. Guvenirilir bir yer olsun. Dolaptan vermeleri gerekiyor yoksa bozulurmus. İçinden dondurma kaşığı gibi kucucuk bir kaşık çıkıyor. O kasikla Her sabah yarım kaşık filan alacaksın. Metal dokundurmamalısın içine. İnşallah fayda görürsün.
tm canım eşime söyleyim
canım ben bu gün tedaviye başladım
bu gün kan verdim
progesteron 0.8 cıkmış biraz önce hemşiere aradı bir sorun gözükmüyor
ignelere başlıya bilirsin dedi
gonal-f 150
merional günde 1 göbektn igne vurulacagım
dr ultrsyona soktu
8-9 tane yum gözüyo sorun yok dedi
RABBİM inşş hepimizin yüzünü güldürür inşşşş canım ya ben çok heyacnlıyım

Üzülme arkadaşım olaşıklığı az zaten bende 2 asilama yaptırmıştır sonra tüp bebek yaptık ve. ok şükür tuttu tüp bebeğin olasılığı çok daha fazla çok zor bir işlemde değil maddi olarak hazır olduğunda git ayrıca klinikte psikoloğa var ve Ceren hanim muhteşem hala görüşüyoruz herseyin hayırlısı vakit gelmeyince olmuyor pozitif görünce tüm sıkıntıların bitiyor insallah

l
canım sendemi novarta gidiyorsun ben mehmt beyin hastasıyım

tm canım eşime söyleyim
canım ben bu gün tedaviye başladım
bu gün kan verdim
progesteron 0.8 cıkmış biraz önce hemşiere aradı bir sorun gözükmüyor
ignelere başlıya bilirsin dedi
gonal-f 150
merional günde 1 göbektn igne vurulacagım
dr ultrsyona soktu
8-9 tane yum gözüyo sorun yok dedi
RABBİM inşş hepimizin yüzünü güldürür inşşşş canım ya ben çok heyacnlıyım
Aynen ben de bu ilaçları kullandım. Hayırlısıyla güzel sonuçlar alalım hepimiz inşallah.

öylemi sende daha yenisin ama bnden öndesin inş sevinçli hayrlı güzel haber verirsin şimdi burda sela okunuyo okunan sela yüzü suyu hürmetine bacım inşşşşşşşşşşş

öylemi sende daha yenisin ama bnden öndesin inş sevinçli hayrlı güzel haber verirsin şimdi burda sela okunuyo okunan sela yüzü suyu hürmetine bacım inşşşşşşşşşşş
Canım ya . İnşallah Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün. Güzel haberler yazalım beraberce.

Canım ya . İnşallah Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün. Güzel haberler yazalım beraberce.
canım sana bişi sorcam
gonafal -f bna 150 dedi 4 gün de 1 kutu ama ilac az geldi gözüme senin yettimi??
sanki bu günde 150 yaparsam biter gibi 2. gün

canım sana bişi sorcam
gonafal -f bna 150 dedi 4 gün de 1 kutu ama ilac az geldi gözüme senin yettimi??
sanki bu günde 150 yaparsam biter gibi 2. gün
Yok içinde çok var 4 güne yetiyor. Bana 3 kutu aldirmislardi. Biri yarım kaldi. Sonra dozu azalttilar.

Canım muayenehane yerine novaartta bakmıştı 2 hafta önce bir arkadaşıma. İstersen oraya sor. Koru hastanesinin arkasında ankara ticaret odasının binası mi varmış ne. Tam ismini hatırlayamadım. Bir arkadaş yazmıştı oraya gideceklerini. Başlamamış olabilir orada.
Evet canım, oradaymış halen. Akşam 7 de novaarta geçiyorum

Burda arkadaşların bazıları hamile.ne güzel Allah bizlerede nasip etsin.bende novart başladım.mehmet hocaya.

Sizlerde tedavi sürecinde neler yaşadınız.benim 6.denemem olacak.5.denemem memorialde oldu.tuttu ancak 2 aylıkken karnında öldü.suan çok korkuyorum.birde ben ohss olabiliyorum.

Şuan tedavi nin 8.günü. şuan gonalf ve menogon kullanıyorum.novaart ın laboratuvar sistemi nasıl bilen varmı? Emriyoskop varmı?

Burda arkadaşların bazıları hamile.ne güzel Allah bizlerede nasip etsin.bende novart başladım.mehmet hocaya.
Hayırlı olsun tedavin canim. Hoşgeldin aramıza. İnşallah bebisli ler arasına sen de katılırsın. Son zamanlarda bu forum epey kismetliydi. Darısı başımıza. Laboratuvarının ve embriyolog un iyi olduğunu duymuştum ama embriyoskop hakkinda bilgim yok benim.

X