Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Kızlar tüp bebek için novaarta adetin 2. Günü gidilecek ya hangi işlemler yapılıyor o gün. Alttan muayene falan yapiliyor mu

Kızlar tüp bebek için novaarta adetin 2. Günü gidilecek ya hangi işlemler yapılıyor o gün. Alttan muayene falan yapiliyor mu
Evet canım alttan muayene oluyor. Keseyi görünceye kadar . Bir de kan testi yapılıyordu hatırladığım kadarıyla. İlaçlar anlatılıyor ve dozları ayarlanıyor. Yeni tedavi olan arkadaşlar sana daha çok yardımcı olacaktır bu konuda. Soruların olursa bildiğim kadarıyla cevaplarım. İnşallah tedavin güzel sonuçlanır

İns canım. Allah razı oldu. Peki ilk gün alttan bakılmasının sebebi nedir. Diğer günler yumurta takibi için sanırım bakılacak da . Fakat takip icin ultrasonla karindan bakmak yeterli olmazmi ki. Spekulum denilen o aleti hiç sevmiyorum ama el mahkum işte
Evet canım alttan muayene oluyor. Keseyi görünceye kadar . Bir de kan testi yapılıyordu hatırladığım kadarıyla. İlaçlar anlatılıyor ve dozları ayarlanıyor. Yeni tedavi olan arkadaşlar sana daha çok yardımcı olacaktır bu konuda. Soruların olursa bildiğim kadarıyla cevaplarım. İnşallah tedavin güzel sonuçlanır[/QUO

Son düzenleme:
İns canım. Allah razı oldu. Peki ilk gün alttan bakılmasının sebebi nedir. Diğer günler yumurta takibi için sanırım bakılacak da . Fakat takip icin ultrasonla karindan bakmak yeterli olmazmi ki. Spekulum denilen o aleti hiç sevmiyorum ama el mahkum işte
ilk gun de yumurtaliklara sadece vajinal ultrasonla bakılıyor. asilama icin gittigimde oyleydi, benzer islemler sonucta. smear vs alinmayacaksa spekulum takilmasina gerek yok sanirim.

kızlar bana sanş dileyin dua edin allah yardımcımız olsun[/QUOTE bende çok heyecanlandımmm. Allah yardımcın olsun. Gönlümüzdekini hakkımızda hayırlı eylesin. hemen yaz. bu arada mide bulantısına daha çokkkk var. yaklaşık 1 ay sonra başlıyor

kızlar bana sanş dileyin dua edin allah yardımcımız olsun
bende çok heyecanlandımmm. Allah yardımcın olsun. Gönlümüzdekini hakkımızda hayırlı eylesin. hemen yaz. bu arada mide bulantısına daha çokkkk var. yaklaşık 1 ay sonra başlıyor

kızlar tedaviye adetin 2. günü başlamak gerekiyor ya ben adetimin ne zaman olacağını bilmiyorum randevuyu nasıl ayarlayacağız o zaman?

randevuda sorun çıkarmazlar inşallah. ilk görüşme için randevu istediğimde 5-6 gün sonrasına vermişlerdi

randevuda sorun çıkarmazlar inşallah. ilk görüşme için randevu istediğimde 5-6 gün sonrasına vermişlerdi
O zaman şimdiden ara ismini belirt, adetinin belirli günü olmadığını söyle. Ne yapacağını söylerler. Ben ilk günü aramıştım gerçi sorun olmamıştı.

X