Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

çok teşekkür ederim canım inşallah. dün medicana ile görüştüm dr herkes için kısa protokol uyguluyoruz uzun protokol avurupada kalktı bile falan dedi. norvaartta da öyle mi bilen var mı

hanımlar, crinone jel ve clexan iğneleri nasıl temin edicez. ilk seferinde parayla almıştık sadece 10 günlük iğne yaklaşık 100 lira. ciddi bir rakam olucak. novaartta konuyla ilgili görüşen oldumu? rapor çıkarmada kolaylık falan sağlanıyormu? başının çaresine herkes kendimi bakıyor?

hanımlar, crinone jel ve clexan iğneleri nasıl temin edicez. ilk seferinde parayla almıştık sadece 10 günlük iğne yaklaşık 100 lira. ciddi bir rakam olucak. novaartta konuyla ilgili görüşen oldumu? rapor çıkarmada kolaylık falan sağlanıyormu? başının çaresine herkes kendimi bakıyor?
Crino jeli aile hekimime yazdırdım ama iğneyi bilmiyorum

Iyi aksamlar arkadasim yazdiklarinizi okudum birsey sormak istiyorum bu ilactan bende aldim adetin ilk gunu mu basliyoruz buna?sizdede yumurta kalitesi dusuk mu bende de sanrim oyle... doktor sizin yumurtanizin kaitesinin iyi olmadigini nasil anladi?birde baska neler onerdi size?
Ben adetimin üçüncü günü basladim ilaca benim yumurtam kalitesizdi iki tüp denememdede transfer asamasina gecemedik yumurtalar boş cikti çünkü.. amh 0,68 di fsh yüksekti ama hiç biri onemli değilmiş buna inanin ama incir kürü de yap ben sadece besgun yaptım ama inciride yedim kür yapmadan.mucize işte Allah ol der ve olur.... vitamin de kullan.

Canım ben de kullanıyorum cleaxan iğne. Novaartta doktoruna söyle seni Gazi üni yönlendiriyor. Bana 1 yıllık rapor verdiler. Kadın doğumcuya ya da aile hekimine yazdırabiliyorsun. Ücret ödemiyorsun. Allah yardımcın olsun. Ben 7. Ayıma girecem hala kullanıyorum. Allah kucağına almayı nasip etsin.

Canım ben de kullanıyorum cleaxan iğne. Novaartta doktoruna söyle seni Gazi üni yönlendiriyor. Bana 1 yıllık rapor verdiler. Kadın doğumcuya ya da aile hekimine yazdırabiliyorsun. Ücret ödemiyorsun. Allah yardımcın olsun. Ben 7. Ayıma girecem hala kullanıyorum. Allah kucağına almayı nasip etsin.
Teşekkürler gülsu, hayırlı doğumların olsun inşallah

hayirlisiyla kucaginiza alin bebisinizi. izdirapli surec bu igne yakinlarimdan biliyorum. sonu guzel olacak inşallah.

hayirlisiyla kucaginiza alin bebisinizi. izdirapli surec bu igne yakinlarimdan biliyorum. sonu guzel olacak inşallah.
İnşallah canım. Allah hepimizin yüzünü güldürsün. Kucağımıza almayı nasip etsin. Tedavi sürecinde olan ve sonuç bekleyen herkese Rabbim bu güzel duyguyu nasip etsin

Amin cnm inşallah, bu clexan iğne çokzor geliyor bana gonal f falan çok kolaydı sendede morarma oluyomu nerelerine yapıyosun karrnım çok morardı
Canım bende de morarma oldu. Doktor olacak dedi. Ama morarma olan yerlere yapma. Dik yapman gerekiyor. Göbeğin 5 cm uzağına yap. Elinle deriyi sıkıştırınca beyaz gibi açık olan yerlere yapıyorum. Zaten kılcal damara gelince iğneyi batırınca fazla acıyor. Oradan anlıyorum ben. Hep aynı saatte yapmaya dikkat etmeye çalış. Hala ben de de ara sıra morarma oluyor. Hemşire kolundan da yapabilirsin demişti. Ama ben hiç yapmadım.

ne gibi durumlarda veriliyo o iğne bize verilmedi allah kolaylık versin iğne zor iş ya :KK43:

X