Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Canm sende guzel sonuc alirsin ins ama korkma o agri bendede vardi halada arara arar oluo yarinda degerlerim yukselir sorinsuz bir sekikde bebegime kavusurum bi
En büyük temennim o inşallah yüce rabbim sonuna kadar bebeğin seninle olur inş bizlerde senn gibi seviniriz

herkese merhaba bende novoartta tedavi görüyorum 2 tüp denemesi olacaktı ama transfer için yumurtalar yeteri kadar olgunlaşmadı o yüzden iptal oldu işlem

herkese merhaba bende novoartta tedavi görüyorum 2 tüp denemesi olacaktı ama transfer için yumurtalar yeteri kadar olgunlaşmadı o yüzden iptal oldu işlem
geçmiş olsun rezerv azlığı mı var acaba. inşallah yeni denemende iyi sonuç alırsın üzülme tamam mı

vazgeçme mutlaka devam et olurmu, bir süre bitkisel destek düşünmez misin? tesadüf bugün saraçoğlu na rastladım tv de. testere dişli aslan pençesinin amh oranını yükselttiğini söylüyordu.

Arkadaşlar şu ilaç raporunu nasıl çıkarttınız acaba

sağolasın, aradılar bugün. 2 si sağlammış, yarın transfer var. hepimiz için hayırlısı olsun.
Iyi aksamlar arkadasim pgt icin ayri ucret aldilar mi?bide neden pgt yaptilar sorun neydi acaba? Kendi laboratuvarinda mi yapiyolar yoksa baska yere mi yolluyolar?

Iyi aksamlar arkadasim pgt icin ayri ucret aldilar mi?bide neden pgt yaptilar sorun neydi acaba? Kendi laboratuvarinda mi yapiyolar yoksa baska yere mi yolluyolar?
genetiğimde bi sorun çıktı, yıllar önce 3, mayıstada 1 düşüğüm var. pgt li olsun dendi. yarın transfer var işte. 2 tanesi geçmiş pgt yi. tabiiki ücreti var ama biz daha hiç ödeme yapmadık. yarın olacak hepsini yazarım

X