Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Bende novada iki negatif gordum simdi ucuncubtransferim.yapildi aslinda bende ilk basta cok umitliydim guveniodum ama hersey cok guzel olup sonuc negatif olunca bi dusundum ama yinede doktroumdan memnunun burda paylasmayip pozitif gorenler cok fazla bi seferinde kan verirken mehmet hoca hemsireden bu haftann pozitifkerinin dosyasini istedi ve hemsire en oz on dosya verdi bunu gorunce anladm ordada pozitif gorenler var bizjmde pozitufe zamanimz var rabbim emeklerimizin karsiligini vercek ins hepimizin once karni sonra kucagi dolacak..
güzel haberlerini bekliyoruz. sen ihmal etme buraya da yaz olur mu :KK66:

ben de bugün novaart da 2. aşılamama başlıyorum. aşılama ihtimali düşük genelde ama moralimi yüksek tutmaya çalışıyorum. doktorum umutlu ona güveniyorum, bakalım. Allah büyüktür.

Merhaba ben de novaartta tedavi görüyorum hekimim mehmet bey transferimin 3.günü 10 aralıkta test yapılacak heyecanla bekliyorum

Ya böyle güzel haberler alınca motive oluyorum bende yeni başladım tüp bebeğe bakalım sonuç ne olacak rabbim büyüktür hepimiz için hayırlı neyse o olsun:KK48:

Çok heyecanlı insallah hayirlisiyla yüksek HCG gorursun bizde adette hemen başlayacak çok güzel olacak insallah hersey

Hayırlı olsun canım. Sağlıkla kucağına al bebeğini inşallah. Benimde doktotum mehmet hoca idi. Benimde aynı ölçüde çikolata kistim vardı. Almaya gerek yok tüp bebekle hamile kalabilirsin dedi. Hemen tedaviye başladık ve hamile kaldım. Oğlum şimdi 4 aylık çok şükür. Gebelik takibimi ve doğumumuda mehmet hoca yaptı. Kendisinden allah razı olsun çok memnun kaldım ve çevremde herkese tavsiye ediyorum. Benden sonra bir arkadaşımda mehmet hocaya gitti ve onunda ikiz bebekleri oldu çok şükür. Burada bazı arkadaşlar merkezi ve hocaların ilgisizliğini anlatyor. Evet merkez çok kalabalık çünkü işlerinde çok iyi doktor oldukları için hastaları çok. Evet çok konuşmazlar ama hastasına kötü bir durum olmadıkça pek birşey söylemezler. Tedavide ve hamilelik sürecinde ne zaman sıkıntı yaşasam mehmey hocayı gece gündüz farketmeden aradım yada msj attım o yoğunluğuna rağmen cevap verdi. başka merkezlerde ilk hocayla tanışırsın, tüm ödemeni yaparsın ve bir daha o hocayı görmezsin. Oralarda kalabalık ve çok beklersin. ben herkese merkezi ve hocaları tavsiye ediyorum. Ayrıca bu yollardan geçmiş birisi olarak mutlaka pozitif olunması gerektiğine, gebelik şansını %50 arttırdığına inanıyorum.

Kizlar sonucumu aldim pozitif rabbim.hepinize nasip etsin cumartesi tekrat kan vercem.degrin yukselmesi geekliymis

süpersin canım çok çoook sevindim. inşallah sağlıkla kucağına alırsın kuzunu. bizlere de dua et olur mu. tebrik ediyorum. inşallah novaart bizim yüzümüzü de güldürür

X