Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

İnsallah hayirlisiyla kuzucugun yerlesir Rabbim gorsun bizleri ilk deneme mi acaba birde bu ay transfer olacak mi bende 15 gün sonra tüp bebek tedavisi gorecegim sebep neydi

güzel haberlerini bekliyoruz. sen ihmal etme buraya da yaz olur mu

ben de bugün novaart da 2. aşılamama başlıyorum. aşılama ihtimali düşük genelde ama moralimi yüksek tutmaya çalışıyorum. doktorum umutlu ona güveniyorum, bakalım. Allah büyüktür.

Merhaba ben de novaartta tedavi görüyorum hekimim mehmet bey transferimin 3.günü 10 aralıkta test yapılacak heyecanla bekliyorum

Ya böyle güzel haberler alınca motive oluyorum bende yeni başladım tüp bebeğe bakalım sonuç ne olacak rabbim büyüktür hepimiz için hayırlı neyse o olsun

Çok heyecanlı insallah hayirlisiyla yüksek HCG gorursun bizde adette hemen başlayacak çok güzel olacak insallah hersey

Kizlar sonucumu aldim pozitif rabbim.hepinize nasip etsin cumartesi tekrat kan vercem.degrin yukselmesi geekliymis

süpersin canım çok çoook sevindim. inşallah sağlıkla kucağına alırsın kuzunu. bizlere de dua et olur mu. tebrik ediyorum. inşallah novaart bizim yüzümüzü de güldürür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…