Tüp Bebek Merkezleri NOVA ART TÜP MERKEZİ( ANKARA)nde tedavi görenler buraya..

Acaba yükselirmi bence olabilir . Sonuçta daha çok olmadı hayatım bak hemen üzülme . Salı günü benim kan tahlilim var gel sende yap bir kere daha

Umut yok ama cumartesi testi tekrarlayacagim canım. . senin için daha erken, hele ıdrarda hiç çıkmaz. Ciksa çıksa anca pazar gibi çıkabilir. .inşallah senden güzel haberler alırız. .

Umut yok ama cumartesi testi tekrarlayacagim canım. . senin için daha erken, hele ıdrarda hiç çıkmaz. Ciksa çıksa anca pazar gibi çıkabilir. .inşallah senden güzel haberler alırız. .
Ağlıyorum şuan sen benim kader arkadaşımdın biz seninle aynı gün bebeklerimizi aldık Nasıl olmaz ya . Benimde içime kendim için negatif doğuyor ;( cumartesi bir mucize olacak ve sen buraya değerinin yükseldiğini yazacaksın . Allah ım nolurrrrrrrrrrrrr erken daha o yüzden çıkmamış kanında . Hem çok düşük değil ki .

Canım benim ağlamaaaaa, kendini strese sokma. Varsa bebisin tutunmaya calisiyordur, hormon dengeni bozma..benim şansım zaten düşüktü, yaşımdan dolayi, baştan bunu bilerek başladık, keşke olsaydı Çoooook mutlu olurduk, olmadı, bizim için çok zor. Ama allahın takdiri...

Ben çok inanmıştım senin olacak . Ben inanıyorum senin değerin yükselecek hem benim hiç 1 bile olmadı senin yükselecek . Allah' ım nolur yükselsin mavisufinin değeri nolurrrrr...

Geçen salı aşılama oldum 9. Gün bugün

Mavisufi...canım...Allah büyük. .belki kendiliğinden oluverir...üzülme arkadaşım. ...

Arkadaslar negatif alanlara cok uzuldum.... ben calisiyorum bu ara cok yogun oldugum icin yazamadim ama yazdiklarinizi hep okuyorum... Uzulmeyin lutfen desemde bos biliyorum heray yeniden uzulmekten biktim bende...

merhaba arkadaşlar bende yarın novartta ilk muayeneye gideceğim ve büyük ihtimal aşılamaya başlayacağız inşallah olumlu sonuçlar alırım

Kızlar tedavisi süren , sonuç alan kimse yok mu ???

Maalesef benden haberler kötü arkadaşlar, kan sonucum 1, 89 geldi..9. Gun bugun.Gül hemşire cumartesi tekrarlayalim dedi ama ama umut yok..Umarım diğer arkadaşlardan iyi sonuçlar gelir..

Sağlık olsun canım üzüldüm ama inşallah en doğru zamanda en yakın zamanda alırsın bebeğini kucağına. Sakın moralini bozma bozma ki kendiliğinden olsun bu sefer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…