Normal yoldan olmuyor..

kokteyl tesekkür ederim canım valla kafaya o kadar taktım ki artık hiç olmazmış gibi geliyo umarım en yakın zamanda hayırlısıyla bebişlerimiz olur

Canım öncelikle geçmiş olsun..Bebeğin için üzüldüm. Ama birde işe iyi yönünden bak. Eğer sperm sayısı senin şüphelendiğin kadar düşük olsaydı hamilelik gerçekleşmezdi. Bizimkide sınırda ama doktor olma şansınız var dedi. Umarım en kısa zamanda tüm isteyen bebeğine kavuşur..:içelim:

canım bence biraz daha bekle. doktorlardan en az bir sene diyor. Senin henüz yaşında genç. Doktora gidince stres daha da artıyor inan. Ben korunmayı bıraktıktan 8 ay sonra gittim doktora. Film, tahliller, eşe tahliller felan 1,5 ayda anca sonuç alabildik. Gerçi sonuçlarda da elle tutulur birşey yoktu. bir seneyi dolurun öyle gelin dediler. Yaşadığımız stres yanımıza kar kaldı anlayacağın. Bu arada sorun var mı felan diye de düşünme herşeyin bir çaresi var artık.:içelim:

loveactualy sen ne alemdesin canım.. Regl olmadınmı daha?

slm rehelcim canım sizin sayınız tam sınırda peki hareketlilik ve morfoloji nasıl biliyorsun onlarda çok önemli....benim eşiminde sayı 27 milyon çıkmıştı ama doktor düşük buldu hareketliliğide düşüktü bizim ve varikosel teşhisi kondu 3 ay önce ameliyat oldu eşim şimdi yeni sonuçları bekliyoruz inşallah düzelme olmuştur....Doktor kontrolündeyiz ikimizde bende ısı ölçümü yapıyorum klomen kullanıyorum....bizde 10 aydır istiyoruz zaten 10 aydır evliyiz...ama kısmet bakalım hayırlısını versin rabbim....bence acele etme canım daha çok erken... bize eşimin ameliyatından sonra 1 yıl daha normal yolla olmasını bekleyeceğiz dedi doktorumuz daha 9 ay var önümüzde....

Canım morfoloji ve hareketlilikte bir sorun yok bizim. Başka bir sorunda yok zaten ne bende ne de eşimde. Nedeni bilinmeyen interfilite dedi doktor yani neden olmuyor bilmiyoruz. Olmaması için bir neden yok dedi. İnşallah hepimiz en kısa zamanda mutlu haberler alırız.:içelim:

ben burdayım şekerim..Sorma ev taşıyorum o nedenle giremedim dün. 1-2 gün daha olmayacağım. Regl olmamana sevindim. Bakarsın hamilesindir.sırnaşık şey:içelim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…