normal doğummu sezaryanmı olsam acaba?

Ezgi

Nirvana
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2007
75
0
55
yaşım nedeniyle sezaryan diyorum fakat dr herşeyin normal doğum normal olsun diyor.3 tane normal doğum yaptım ama şimdi korkuyorum çokta hırpalanmak istemiyorum arayada bayram tatili girdi sezaryan günüm gelene kadar belkide sancilanırım.geceleri uyuyamıyodum şimdi kafama takıldığı için daha kötüyüm.son doğumum 12 sene önce oldu.sizce ne yapmalıyım?ayrıca psikolojik olarak çok kötü geçti bu dönemim artık gücüm kalmadı bana bi akıl verin bu konuda benim için hangi doğum daha iyi olur?

sezeryanda zor değilmi normal doğumda hemen ayağa kalkabiliyosun çabuk iyileşiyosun bence normal doğum yap

canım yaşın kaç? belli bir yaştan sonra doktorlar normal doğumu önermiyorlar, için rahat değilse başka bir doktora daha danış derim ben, sağlıklı doğumlar diliyorum.

arkadasım daha oncekı 3 dogumunu normal yapmıssın bunıye sezaryan yapacaksın bence bunuda normal dogum yap.

ciddi problemler yoksa en iyisi normal doğum...bazı arkadaşlarım sezeryanla yaptı doğumunu, aylar geçti hala acıdığını söylüyorlar...karar senin...gamyoncuiremsu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…