noluuuyo bana

xsxeker pembe

kzımı sen koru rabbim...
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2007
4.610
35
37
senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamakızlar kıskanç ve kötü bi kadın oldum ben komşum doğum yaptı onu kıskandım ama bebek öyle güzeldiki kucaama verdiklerinde kokusuyla kendimden geçtim öle güzeldiki tamamıyla kendimden geçt çoook güzeldi muhteşemdi minicik kıskandım kızlar ama galiba şey yüzünden birazda aramızda 3 4 hafta olacaktı mazimum ondanmı yoksa kötü bi kadınmı oluyorum ben????? sinirlerim çok bozuldusenağlamasenağlamaKötü KazenKötü KazenKötü Kazen

canımmmmmm
sen kıskanç bırı degılsın kı bıtenemmm
kafana takıp kendını uzme canım benım allah en kısa zamanda saglıklı bı bebıs versın sanda hayatımmmm
a.s.a.s.a.s.a.s.

hıssettıklerın çok normal bence dılerım allah sana ve senın gıbı bebiş isteyen herkese hayırlı evlatlar verır

canım benim o kıskançlık değil benimde başımda ona benzer şey var ben hamileyken oturduğum mahallede benimle birlikte 8 kişiydik ve en son benim doğumum olacaktı ama malesef bebeğimin kalbi 20. haftada durunca ben kaybettim şu anda hepsi doğurdu o kadar çok üzülüyorumki ben hiç birinin bebeğini görmeye gidemedim dayanamam yada ne bilim bişey olur bebeklerine aleyhimde konuşurlar diye işte böyle inşallah bizimde en kısa zamanda meleklerimiz gelir bu psikolojiden kurtuluruz

şekerciğim bu hissettiklerin çok doğal hisler, bende zaman zaman yaşıyorum bitanem.... kendime kızıyorum ama sonra geçiyo... akrabamızım bebeği oldu;bebek mevlidine gittik,hayırlamak için.... kaynanam ; o kadar insan içinde. bebeği alıp benim koluma falan sürttü... yavrucak habersiz bişeyden... bende aldım bebeği kucağıma.. once kıskandım... ama kokuyu duyunca.. birden için eriyiverdi....o minicik elleri ile parmağımı tutmaya çalıştı . koptum o anda şeker....ağlamamak için zor tuttum kendimi... eve gelince ağlama kırizine girdim tabi... ama rabbim büyük....canım şekerim benim...

canım benim o kıskançlık değil benimde başımda ona benzer şey var ben hamileyken oturduğum mahallede benimle birlikte 8 kişiydik ve en son benim doğumum olacaktı ama malesef bebeğimin kalbi 20. haftada durunca ben kaybettim şu anda hepsi doğurdu o kadar çok üzülüyorumki ben hiç birinin bebeğini görmeye gidemedim dayanamam yada ne bilim bişey olur bebeklerine aleyhimde konuşurlar diye işte böyle inşallah bizimde en kısa zamanda meleklerimiz gelir bu psikolojiden kurtuluruz

canım öncelikle yaşadığın olaya çok üzüldüm ilk gebeliğinmiydi senin benim ilk gebeliğimde de kalp duruşu olmuştu şuan 13 haftalık hamileyim.
Bugün havayı güzel gordüm camları sildim evi temizledim ama şimdi çok endişeleniyorum acaba bebeğime birşey olmuş mudur?
20 haftalıkken fetal kalp atışının duyulmamasını çok fazla kişiden duymadım yani neden kalp atışı durdu pataloji yapılmıştır.
Biraz anlatır mısın?a.s.

canim neyi kiskandin.benim niye bebegim yok diyemi.yasindan dolayi sen daha cok gencsin bundan dolayi cok avantajlisin.

baharcığım sağlıkla gelsin bebeğin inşallah ilk gebeliğimdi tüp bebekti patolojiyi düşüncek durumda değildim kendimden geçmişim yanımdakilerde benim telajıma düşünce kimsenin aklına gelmemiş ee bide hast hast gezince son gittiğim yerdeki dr doğumu yaptırıp gidince yani kısacası yapılmadı hiç bir şey bilmiyorum bir sürü cevpsız soru

minis 75 ben ilk bebeğimi eşimin istememesi dolayıyla kürtajla aldırdım komşumun oğluşunla aramızda 3 bilemedin 4 hafta olacaktı onu öle kucaanda bebeğiyle görünce kıskandım birde şimsi bir amelyat geçirdim çikolata kisti deniyor kısaca doktorlar hemen istiyo kimi kısırlığa bile neden olabileceğini söylüyor bu kistin sonucu kısırlık olabiliomuş sanırım birazda o yüzden kıskandım allah affetsin tüm günahlarımızı ve bana yeniden aynı şeyleri yaşatsın inşallah tabiii cümlemize

baharcığım sağlıkla gelsin bebeğin inşallah ilk gebeliğimdi tüp bebekti patolojiyi düşüncek durumda değildim kendimden geçmişim yanımdakilerde benim telajıma düşünce kimsenin aklına gelmemiş ee bide hast hast gezince son gittiğim yerdeki dr doğumu yaptırıp gidince yani kısacası yapılmadı hiç bir şey bilmiyorum bir sürü cevpsız soru

Canım kötü olmuş ama yaasenağlama

Yani tamam kalp atışları durdu ama nedenn sebebi olmalı olmalıki ona göre bir sonraki bebek için birşeyler yapılmalı...Herşeyin hayırlısı.Bende bilirim ne beter brişey olduğunu..inşallah ikinci bebeğimm bırakmayacak annesinii bırakmayacak 6 ay sonra gelecek yavrum kucağıma...inşallahh..

En yakın zamanda sağlıklı bir bebeğe hamile kalman dileğiyle canım dualarım seninle..:nazar::emir_bebek::nazar:

şekerciğim bu hissettiklerin çok doğal hisler, bende zaman zaman yaşıyorum bitanem.... kendime kızıyorum ama sonra geçiyo... akrabamızım bebeği oldu;bebek mevlidine gittik,hayırlamak için.... kaynanam ; o kadar insan içinde. bebeği alıp benim koluma falan sürttü... yavrucak habersiz bişeyden... bende aldım bebeği kucağıma.. once kıskandım... ama kokuyu duyunca.. birden için eriyiverdi....o minicik elleri ile parmağımı tutmaya çalıştı . koptum o anda şeker....ağlamamak için zor tuttum kendimi... eve gelince ağlama kırizine girdim tabi... ama rabbim büyük....canım şekerim benim...

bencede çok normal herkes bu duyguları yaşıyor...üzülmeyin...
hürremcim öle cevapları okuyordum burda kaldım gözlerim doldu sonra bir baktımki benim canım arkadaşımmış kaynanan canımı sıkıyoooooo:mymeka:
:teselli:a.s.

Canım kötü olmuş ama yaasenağlama

Yani tamam kalp atışları durdu ama nedenn sebebi olmalı olmalıki ona göre bir sonraki bebek için birşeyler yapılmalı...Herşeyin hayırlısı.Bende bilirim ne beter brişey olduğunu..inşallah ikinci bebeğimm bırakmayacak annesinii bırakmayacak 6 ay sonra gelecek yavrum kucağıma...inşallahh..

En yakın zamanda sağlıklı bir bebeğe hamile kalman dileğiyle canım dualarım seninle..:nazar::emir_bebek::nazar:

baharcım teşekkürler dilerim bebeğini hayırlarla kucaana alırsın annesi bırakmaz o seni ama istersen o işleri yapma cam fln ha gülüm nolur noolmaz
:nazar::nazar:

:1hug:cnm benim ya bu kıskançlık değil bende de olmuştu arkadaşımın hamile olduğunu duyduğumda hiç bişey diyemedim sevinmedimmi ben kötü birisimiyim diye düşündüm üzüldüm ama şimdi iim böyle şeyler olur üzme kendini inş bizimde bebişlerimiz olcak şekerim benima.s.

tuanacım saol cnm ii geldiniz kızlar böçle yapınca konuşup anlatınca bana daha ii hissettim hepiniz saolun canım 2.ailemmmmmmmm kk kadınları

güncelliğini yitirdiği için konunuz kilitlenmiş olup sorularınız için konu sorumlusu (moderator) ile iletişime geçebilirsiniz.

X