nolur yardım

laatweek

Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2023
317
57
arkadaşlar sevgilimle sürtünmeli bir ilişki yaşadık bakireyim olaydan 15 gün sonra tam beklediğim günde adet oldum ancak tam olması gerektiği gibiydi ama o günden beri göbek deliğim acıyor ayrıca pcos hastasıyım yumurtalık ve böbrek agrımda var lütfen söylermisiniz göbek deliğim neden acıyordur strest mi yoksa hamilelik belirtisi mi

hamile olamazsın

abla nolur emin misin bak göbek deliğim acıyor ama sebebi ne olsbilirki başka kafayı yiycem kendimi öldürücem artık
Üşütmüş olabilirsin veya eskilerden kalma bir şey vardı tam emin değilim ağır kaldırdığın zaman göbek deliği düşer derlerdi.
Öldürmek neden ki, gün içinde 10 TL ye test alıp yapsaydın negatifi görünce rahatlardınn

neden ağrıyodur peki göbek deliğim nolur
bak bu şekilde hamile kalmanın dünya üzerinde imkanı yok göbek deliğiyle hamileliğin de alaksı yok ilk defa duyuyorum göbek deliği ağrıması hamilelik vs ne alaka

abla korkuyorum sonuçtan bazen önceden agrırdı ama hemen geçerdi şimdi kaç gün oldu geçmedi ara ara agrımaya devam ediyor böbreklerim de ağrıyor ama adetimi tam oldum bugün bitti hatta emin misin kesin degilmiyimdir

bak bu şekilde hamile kalmanın dünya üzerinde imkanı yok göbek deliğiyle hamileliğin de alaksı yok ilk defa duyuyorum göbek deliği ağrıması hamilelik vs ne alaka
hamilelik belirtilerinde okudum kadınların hep göbek deliği agrıyomus hamilelermis benim o iliskiden 2-3 gün sonra agrımaya basladı hala da devam ediyor

Böbreklerde de ağrı varsa üşütmüşsün işte, hem ilişki yaşamadan gebe kalamazsın.

hamilelik belirtilerinde okudum kadınların hep göbek deliği agrıyomus hamilelermis benim o iliskiden 2-3 gün sonra agrımaya basladı hala da devam ediyor
yahu kusura bakma da hamile kadkn diyorsun onların içinde yaşayan bi bebek var iki üç günlükken ne hamilelikten göbek acıması o zaman iğne ucu kadar sperm oluyor ne ağırlık yapacak da göbeğin acıyacak psikolojin bpzulmuş al bi tane test yap kafanı rahatlat imkansız dediklerin

Böbreklerde de ağrı varsa üşütmüşsün işte, hem ilişki yaşamadan gebe kalamazsın.
abla emin misin kurban olayım ya bilmiyorum ki böbreğim mi belim mi yoksa boşluklarım mı acıyor ama üşütünce göbek deliğim acımazdı ki hiç atıcam kendimi simdi yerlere

abla inşallah psikolojim bozulmuştur düşündüklerim gerçek olmasın da sizle konuşmak biraz da olsa iyi geliyor yoksa bilmiyorum napıcam kendime cok kızgınım

abla emin misin kurban olayım ya bilmiyorum ki böbreğim mi belim mi yoksa boşluklarım mı acıyor ama üşütünce göbek deliğim acımazdı ki hiç atıcam kendimi simdi yerlere
Psikolojik olarak çok acil destek al samimi söylüyorum, ne dersek diyelim aksine inanacaksın belli. O erkek arkadaşına da söyle bozduğu şeyi düzeltsin.

Psikolojik olarak çok acil destek al samimi söylüyorum, ne dersek diyelim aksine inanacaksın belli. O erkek arkadaşına da söyle bozduğu şeyi düzeltsin.
ben burda kafayı yerken ona tek kelime edemedim konusundan bahsettigimde birleşme olmadı saçmalama dedi bana konuyu kapattı bende daha fazla bişey diyemedim ama bu hissettiklerim beni öldürücek tam diyorum ki bişey yok adet oldum ama tekrardan bir korku kaplıyor içimi 50 seans alsam kendime gelemem artık heralde

Ne zamandır birliktesiniz? 2 3 ay filan mı oldu sevgili olalı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…