nolur bu sefer hüsran olmasın

Revolucion

Artık Güneş Doğmuyor :(
Kayıtlı Üye
6 Mart 2007
2.549
115
biraz önce öğrendim 6 haftalık hamile olduğumu.ama korkuyorum.ya gene düşerse ya yine onu kucağımıza alamazsak.bundan önceki üç bebeğim gitti.genetik bir sorundan dolayı düşüyorlar 2,5 -3 aylıkken nolur benim için dua edin kızlar bu kez kucağıma almayı nasip etsin rabbim.:çok üzgünüm:

gözün aydın canım rabbim sağlıcakla kucağına aldığın günleride göstersin inşallah....

canım gözün aydın pıhtılaşma yüzünden mi kaybediyorsun bebeğini???doktora git en erken sürede mutlaka,bende bebeğimi bu yüzden kaybettim...

amin saolun.doktorumla görüştüm yarın sabahtan gidicem.bizim sorunumuz pıhtılaşma değil malesef.malesef diyorum çünkü çok az rastlanan bir durummuş bizinki eşim ve benim genlerimiz birbirine ters birleşiyormuş.yani sorun dna lardan kaynaklanıyormuş bu da bebeğin gelişmesini ve tam anlamıyla oluşumunu engelleyip düşmesine sebeb oluyormuş.tabi bunun daha bilimsel bir açıklaması var ama ben ancak bu kadarını anlatabiliyorum.ama bu sefer içimde bir umut var bu sefer olucak.

iyi düşünün iyi şeyler olsun.. belki bu sefer her şey güzel olacaktır...sizin için dua edeceğimm.......

Allah yardımcın olsun
bebeğini sağlıkla kucağına alırsın inşallah a.s.
annesi o üzmeyecek seni
sıkı sıkı tutunacak sana

hayırlı olsun cnm
inş bu sefer bebğin seninle kalır
tüm kalbimle dilerim
bilirsin ki hamilelerin duası kabul olurmuş

Canım senin adına sevindim inş bu sefer bebeğin seninle kalır bol bol dua et bide senin yanındayız güzel haberlerini bekliyoruz:CüvCüv:

:Saruboceq: insallah canim benim allahim bunu sana simsiki baglasin
allah tamamini erdirsin dualarim seninle canim
sende iyi dusun guzel seyler getir aklina agir hareket etme a.s.

Canım genetik demişler madem çaresi yokmu hep böyle olmayacakdır elbetAllah en kısa zamanda kucağına verir hayırlısı ile inş

meraba umarım herşey diledin gibi olur ben yeni üye oldum bu siteye benm gibi ne kadar hayal kırıklığı yaşayan varmış çok şaşırdım allah herkese sabırlar versin ve bir daha böle bi acıyı yaşatmasın inşş

AMİN.... dualarınız için hepinize çok teşekkür ederim. bu sabah geldik evimize bir kaç gündür hastahanedeydik.bir kaç test yapıldı ve çok güçsüzkalmışım bunun içinde serum verildi.yapılan testler pozitif diyor doktorumuz bu kez sorun olmucak gibi görünüyor şu an her şey yolunda dedi. galiba muradımıza ericez şu an ne kadar mutluyum anlatamam Allah'ım bu kez yüzümüze gülecek kaderimiz inşallah :)))

gözün aydın canım..rabbim yar ve yardımcınız olsun..Rabbim sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin..amiiinn..rabbim tamamına erdirsin canım benim..

tebrik ederim
insallah hicbir terslik olmadan saglikla hayirlisiyla alirsiniz kucaginiza yavrunuzu

Gözünüz aydın canım, hayırlı uğurlu olsun. İnşallah bu kez herşey yolunda gider ve bebeğinizi sağlıkla kucaklarsınız, Allah yar ve yardımcınız olsun.

tebrik ederim canım Allah hayırlı etsin sağlıcakla alırsın inşallah bebeğini kucağına dualarımız seninle Allah yardımcın olsun ve gönlüne göre versin
darısı diğer isteyen arkadaşlarımın başına inşallah

Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah, seni çok iyi anlıyorum arkadaşım... aynı şeyi ben 4 kez yaşadım ve tüp bebeğe karar verdik, hepimizin hakkında hayırlısı canım :)

inşallah tatlım bebeğin seninle kalacak bu kez.....
ne mutlu sana ..rabbim sağlıkla kucaklamayıda nasib etsin inşallah....babayıda senide tebrik ederim.. hayırlısı olsun inşallah...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…