Aile Planlaması nolur bana yardım edin :(( çaresizim.

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

123.456

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2009
3
0
merhaba,eşimle ayrılalı 4 ay oldu fakat ayrıldıktan sonrada görüşmeye devam ettik.2 gün önce eşimle öğrendikki 5 haftalık hamileyim.25 yaşındayım ve 5 yaşında bi çocuğum var.Kızmayın bana çünkü ilk çocuğumada doğum kontrol hapı kullanırken hamile kalmıştım.Fakat bu bebeği isteyip istemediğimi bilmiyorum.Eşimin bana bu çocuk için geri dönmesini istemiyorum.Onunda kafası çok karışık.Yarın doktordan randevu aldık.Sanırım bu çocuğu aldıracağım (.Çok kararsızım nolur bana yardımcı olun.Ben ne yapayım??

Son düzenleme:
madem ayrıldınız neden görüşüyosunuz
madem görüşücektiniz neden ayrıldınız

neyse beni ilgilendirmez tabi ama bunun cevabını bizler veremeyiz
eşinizle oturup bu çocuğu isteyip istemediğinizi enine boyuna konuşup beraber karar verin
ama bana kalırsa aldırmayın

evet ya madem ayrıldınız niye görüştünüz.hadi görüştünüz hamile kaldın işte sizin birleşmeniz için bir sebep.zaten ayrılmak isteseydiniz eşinizle birlikte olmazdınız.yazıktır o bebeğe vebal altına girmeyin.bebeğin suçu ne kendimi gelmek istedi dünyaya..o kadar bebek hasretiyle yananları düşünün biride benim(((((((((

ayrılmışsınız neden hala birliktesiniz??????boşanmanın bir anlamı kaldımı?
hata üstüne hata yapmışsınız...

herşeyde bir hayır olduğunu düşünüyorum..belkide bebek bir hayırdır nerden bilinir ki..
bebeğin suçu yok bence de aldırmayın
eşinzle ayrıldıktan sonra görüşmeniz doğru değil ama kesinlikle bebeği aldıemanızdan yana değilim
hakkınızda hayırlısı olsun..

ayrılıyorsunuz neden görüşüyorsunuz
hadi görüştünüz neden birlikte oluyorsunuz
hadi oldunuz o zaman neden aldırıyorsunuz
hem sana geri dönmesini istemiyorsun
hemde beraber oluyorsun
hiç bişi anlamadım :uhm:
ama bu masum cocuğun ne sucu var

belkide ayrılmış bir çift biraraya gelecek,demekki birbirinize sevginiz bitmemiş ki beraber olmuşsunuz tekrardan,durun bakalım Allah büyük iyice bi konuşun eşinizle belki yine biraraya gelirsiniz ama dersenizki yok bu evlilik iflah olmaz biraraya gelmemiz çok zor olmayacak bişi derseniz aldırmaktan başka da çare yok gibi:a015:

Baştan sona yanlış bir tutum sergilemişsiniz.
Birlikte olduğunuza göre hala seviyor olmalısınız, o halde boşanmanız çok anlamsız olmuş..
Ve de eşiniz sizi istemiyorsa (çocuk için dönecekse), peki o zaman neden birlikte sizinle?

Çok büyük bir hata yapmışsınız, size bu konuda yardımcı olamayacağım..

hiç düşünmeden alınan bir ayrılık kararıydı.birbirimizi hala seviyoruz ve hala kopamıyoruz.ama bu bebeğe ikimizde hazır değiliz.biz ömür boyu görüşmek zorundayız.çünkü bi çocuğumuz var.evet belki çok sık görüşmek bizim hatamız.ben istedim ayrılmayı sonrada onsuz yapamayacağımı anladım.biz boşanmaya giderken bile birbirimize sarılarak girdik mahkeme salonuna.bunu o zaman farketmemiştim ama onu hala çok seviyorum.oda beni seviyor.hiç ayrı kalmadan şımarıklıkla almış olduğum bir karardı boşanmak.inanın hep dua ediyorum.bebek sahibi olmak isteyipte sahip olamayan anneler babalar için.allah onlarında yüzüne gülsün.

Son düzenleme:

eeee işte ne güzel bebekte bir sebep olur işte birleşmenize.gelin birleşin bebeğinizi aldırmayın..seviyorsunuz birbirinizi belli..

tabiki görüşeceksiniz de
yani bu adam üstünüze ceket asmadı herhaldeeee :bbo:
diğer türlü görüşmek neyin nesii :1closedeyes:

hemen karar vermeyin yine acele ve yanlış bir karar almayın boşanma kararına benzemesin,iyice bi oturup konuşun gözden geçirin ilişkinizi bence.bir çıkış yolu bulabilirsiniz belkide..:ecrin_bebek:

Eşinizin Bu Çocuk İçin Geri Dönmesini İstemiyosunuz Ve Onunla Ayrıldıktan Sonra Görüşmeye Devam Ediyorsunuz..
Ayrılma Sebebiniz Neydi Bilmiyorum Ama Gerçekten İlginç Bir Çelişki Bu..
Yazık Bebeğe..O Hiçbirşeyden Habersiz Masum Yavrucağa.!

Kusura bakmada onu baştan düşünecektin canım...
Önce sen eşinle ne yapacağına karar ver ... hem boşanmışsın hem birlikte oluyorsun...bunun bi kararını ver.
Şimdide derdine düşmüşsün.Ben olsam kıyamazdım yavruma ...bir araya tekrar gelemeyeceksende eşinle eğer oturup bu çocuğa bakacaksın arkadaşım yada aldırıp bir daha bu hatayı yapmayacaksın çocuk oyuncağı değil bu işler .Kararı sen vereceksin .Allah yardım etsin... Zor bi durum.

yazik ya masum bebegin ne sucu var.
hem ayrilmissiniz hemde tekrar beraber oluyorsunuz

ne zor bir durum madem birlikte olacaktınız niye ayrıldınız
ayrıldınız yine birliktesiniz neden tedbirinizi almadınız

çocuğu aldırmanın vijdani sorumluluğunu kaldırabileceksen aldır
ama bir kadın için çok zor bir durum bu durumda sizede yazık ama annesi babası ayrı büyüyecek bir çocuğa daha büyük yazık diye düşünüyorum onun ne günahı var

madem kararlısın, aldıracaksın niye gelip burda ilan ediyorsunki, ne dememizi bekliyorsun. Canım benim iyi yapıyorsun, iyiki 4 ay önce boşandığın eşinle cinsi münasebet kurmuşsun, iyki hamile kalmışsın, iyiki aldırıyorsun mu diyelim yani.

yargısız infaz yapmayın lütfen :1no2: .kimse ayrılmak için evlenmiyo ,kimse evlenmek içinde ayrılmıyo. demekki bizim birbirimizi sevdiğimizi anlamamız için ayrı kalmamız gerekiyormuş.eşim yarın benimle konuşmak istiyor.ya bebeğime elveda diyeceğim , yada onu mutlulukla bekleyeceğim.

elbette herkes mutlu olmak için evlenir ama mademki birbirinizi sevdiğinizi anladınız tekrardan nikahınızı kıyıp doğurun çocuğunuzu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…