Aile Planlaması nolur bana yardım edin :(( çaresizim.

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
cinsellik için size geri dönen insanlaa birleşmiş olmuyormusunuz zaten..çocuk için geri dönmesin bana diyorsun ama hamile kalcak kadarda yakınlaşıyorsunuz..günahh bi cana kıymak ,ha karnındayken gidip aldırmışsın ,ha yoldan geçen birini öldürmüşsün ikiside aynıııııııııııııı..

aldırmayın bence rabbim bir canı veriyosa onun içinde bi kader ve gelecek yazmıştır.belki bu bebek sizi tekrar yakınlaştırcak birbirnize.yada aldırsan herşey daha kötü olcak.iyi düşünün...

yaa anlamıyorum yaa çok sevebilirsin,deli gibi aşık olabilirsin ama cinsellik konusunda nasıl kendine bu kadar hakim olamadığını anlamıyorum... belki şımarıklık belki gurur yapıp ayrıldın daaa nerde kaldı gururun birlikte olurken... ben o adam beni sevdiği için değil benimle birlikte olmak için görüşüyo diye düşünürdüm... yazık yaa kürtaj bi cinayettir arkadaşlar bu kadar kolay olmamalı... konuyu açan arkadaşıda göremiyorum tahminimce aldırdı çocuğu yazmaya yüzü yok...

bencede cok sacma ya ayrildiktan sonrahamile kaldiysan yani birlikte olduysan zaten birlesmeniz gerekirdi yani barismaniz sizin yuzunuzden sucsuz bir can gidicek oylemi
bence sucunuzun cezasi birlesmek olmalidir belki buda bi bahane olcak bi yuvanin duzelmesinde

arkadasşın milyonlarca insan var anne olabilmek için canını ortaya koyan...rabbim size nasip etmiş..kıymetini bilin aldırmayın..ben belkide hiç anne olamıycam annelik duygusunu tadamıycam...
madem eşinle sorunlarınız var neyse .......

öldürün çocugu kurtulun işte..kürtajın diger adı cinayet bence..çok yazık bi anlık zevk için bi bebek öldürmek üstelik kendi bebeginiz..

hiç düşünmeden alınan bir ayrılık kararıydı.birbirimizi hala seviyoruz ve hala kopamıyoruz.ama bu bebeğe ikimizde hazır değiliz.biz ömür boyu görüşmek zorundayız.çünkü bi çocuğumuz var.evet belki çok sık görüşmek bizim hatamız.ben istedim ayrılmayı sonrada onsuz yapamayacağımı anladım.biz boşanmaya giderken bile birbirimize sarılarak girdik mahkeme salonuna.bunu o zaman farketmemiştim ama onu hala çok seviyorum.oda beni seviyor.hiç ayrı kalmadan şımarıklıkla almış olduğum bir karardı boşanmak.inanın hep dua ediyorum.bebek sahibi olmak isteyipte sahip olamayan anneler babalar için.allah onlarında yüzüne gülsün.

bir ömür boyu görüşmek zorundasınız elbette ama sevişmek zorunda değilsinizCADIARZU
ayrıca görüşmeye devam ettiğinizegöre hala birbirinizi seviyorsunuz demektir.o halde bir araya gelmektense bu masum yavruya kıymak niye:umursamaz:
yarın barışırsanız olan bu cana olacak...
madem bi iş ettiniz,sorumluluğunu taşıyın.çocuk gibi kaçmayın.
ortada bi can var.
hamile kalabilirim diye düşünüp eşinle ilişkiye girmeyecektin o zaman:1closedeyes:

şımarıklıkla boşandım,şımarıklıkla bebeğimi aldırdım...bu böyle sürüp gider..iyi şımarmalar size!..
Bundan sonra eski eşinizle birlikte olurken iyice korunun...yoksa siz Allahın gazabından korunamayacaksınız!..

bence zaten yaptığı hatanın farkında ve yeterince pişman olmuştur diye düşünüyorum. inş tekrar barışmışınızdır o güzel bebek karnınızda büyüyordur herşeyde bi hayır vardır bazen olacağına bırakmak gerekiyor olayları zaman herşeyin ilacı...

zaten görüşüyormuşsunuz inş bebek size vesile olmuşturda barışmışsınızdır.

ben en son tövbe etmiştim,aile planlaması bölümüne girmiycem diye,ne işim var burda...amma garip hayatlar var,yada ben çok saftiriğim.................

X