noa hotels kuşadası beach club daha önceden gideniniz var mı??

canım şimdiden tebrik ederim... ben kuşadasında yaşıyorum,o otel güzel mazarası olsun,kalitesi falan ama çok daha güzel oteller var daha iyi araştır derim..eşim rehber senin için ona sordum oda aynı cevabı verdi...:)

canım şimdiden tebrik ederim... ben kuşadasında yaşıyorum,o otel güzel mazarası olsun,kalitesi falan ama çok daha güzel oteller var daha iyi araştır derim..eşim rehber senin için ona sordum oda aynı cevabı verdi...:)

canım çok sağol..ama bulamadım ben başka ya..bu otelin fiyatı da iyiydi..bana önerebileceğiniz bu standartlarda varmı canım başka otel?

korumar otel var,charisma otel,fantasia otel var bide sea light otel var canım bunlara bi bak bide tripadvisor diye bi site var ordanda araştırma yapabilirsin buarada dügün tarihi bellimi

korumar otel var,charisma otel,fantasia otel var bide sea light otel var canım bunlara bi bak bide tripadvisor diye bi site var ordanda araştırma yapabilirsin buarada dügün tarihi bellimi

23 haziran canım...çok sağol yardımın için hemen araştırmaya başlıyorum:)))))))

bence de canım.. bende kuşadasında yaşıyorum başka bir otel seçmende büyük yarar var...
sealight olabilir tam bir fiyat bilgim yok ama en tuzlusu carisma :))
bu arada bizimde haziran 15 düğün tarihimiz.. biz daha nereye gideceğiz bilemedik :KK70::KK37:

kızlar çok sağolun yorumlarınız içi,n.yani bu otel ii değil mi yoksa daha iyileri var mı demek istiyorsunuz..açıkçası yukardada dediğim gibi diğer otellerin fiyatları uçuk geldi bana..bu otel yetişkin oteli olması ve güzel görünmesi nedeniyle düşündüm..herhangi bi duyumunuz falan varmı

X