Bölgesel İncelme Nnb görsel ve işitsel zayıfla metodunu kullanan var mı ?

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
Ben az önce sipariş ettim. 200 tl... Sonra da internette baktım fiyatı 49 tl diyor. Fark var mı anlamadım açıkçası. Çok iyi olduğunu anlattılar ama bende bu tip şeylere inanma potansiyeli çok yüksek zaten:) Bakalım umarım sonunda birşey işe yarar.

sonucu bildirirmisiniz gerçi daha bir kaç gün olmuş ama yinede etkisini gördünüzmü bende almayı düşünüyorumda

Bende kullaniyorum 2 hafta oldu alali ilk hafta 1 kilo verdim 2. Hafta o kiloyu geri aldim
Motive olmak cok onemli ben motivasyonumu kaybettim okudugum olumsuz yorumlarla
Kullanip ise yarayan arkadaslar yazarsaniz cok sevinirim motive olmak icin buna ihtiyacim var inancimi kaybettim, birde nasil dinliyosunuz ben dinlerken baska seyler dusunurken buluyorum kendimi ise yararmi acaba. Ne zaman nedinliyorsunuz birde
Uyku sorunumu cozdu bunu soyleyebilirim ciddi uyku sorunum vardi 3 4 saat suruyodu uykuya dalmam agliyodum geceleri zaman zaman sukur gecti kulakligi taktigim gibi uykum geliyor
Bu arada kargo dahil 105 liraya aldim faturada geldi nette gelmedigi yaziyo baziyerlerde
istedigim zaman danismanlarada ulasabiliyorum birdebu yaziyodu sorun olarak
Bi kac gun icindeelime ulasti kapida odeme yaptim yani firmayla problem yasamadim
Detayli yaziyorum cunku ben beni tatmin eden kesincvplar bulamadim nette emin oldugum seyleri paylasmada istedim
Bu arada nnb kullanan benim gibi deneyimi olmayanlarvarsa birliktebi form acip ideal bedenimize kavusalim destek olalimbirbirimize

Benden baska bilinc kodlama cihazi kullanan yok mu ?

1 aydir kullaniyorum suan 1 haftalik moladayim 3 aya tamamliycam ama kilo vermedim 2 kilo aldim

Evet bir hafta molam bitti bir gun yine dinledim tartildim kilo aldigimi gorunce biraktim artik.her gece kulaklikla yatmaktan slkildim bi isede yaramio esimde aynini soyledi yani bana gore buda foson cikti
Para bosuna gitti ama onemli olan gunlerim bosa gitti cok vakit alio dusunce molasi yok ayna karsisinda konus her gece dinle kurtuldum neyseki ben tavsiye etmiyorum yani
Yesil kahveye basladim bakalim ise yariycakmi
Bu arada illa almak isteyenler iyi arastirim su unlu bu unlu zayifladi die seyler cikio ya o unluleri arastirin baska yollarla zayiflamislar
Bide ben sikayetleri okudum urunle ilgili sikayetler fazla zayiflamakla ilgiliydi buna kanip aldim vay be sikayet fazla zayiflamak raziyim dedim ama simdi anliyorum o sikayetleri kendileri yazmis olmali mail ve msj yoluyla yazdim bu unluler bole zayiflamamis vs cvp gelmedi
Bunlar benim dusunce ve tecrubelerim gerisi sizin karariniz kilolu olmak ve cozum aramak masumane bisey istismara acik malesef

Öncelikle selamlar.uzun süredir yorum yapmıyodum konuyu görünce dayanamadım:):KK16:Ben kitabını ve cd yi alalı 9 ayı geçmiştir 11 kilo verdim.üstelik cd yi düzensiz dinlememe rağmen herşey beyinde bitiyor.çocuklarıma miras diye bırakılcak bir kitap sadece kilo vermek değil farkındalık ve kendi değerini bilme konusunda öncü.şuan tlf dan yazıyorum sorularınız olursa cevaplarım pc den. Size 2 sevgi 1 şükran yolluyorm:KK49:

Merhaba ben de kullandım sizin bahsettiğiniz bilinç kodlama cihazı 200 tllik. Ama çok memnun kaldım. Sizin 49 tl dediğniz farklı bişeydir. Ama ben gercekten çok iyi sonuç aldım..

Bana da fiyatı fazla geldi. Gerçekten işe yarıyacağını bilsem acımam alırım ama kafam karışık biraz. Mp 4 nasıl bir uygulama? Biraz anlatabilir misin ?
Merhaba bende yeni duydum bilinç altı kodlamalarını etkisi oldumu size oluysa bende alabilirim ama karasızım.

X