Niyet ettim bu göbek gidecek.

Postmodernik

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2015
912
489
Merhaba hanımlar
Sırf motive olmak için bu başlığı açıyorum. Yazdan beri evdeyim bu yılda evdeyim yine bir buçuk yıl önce sezaryen doğum yaptım. Zaten var olan göbeğimi son bir iki aydır hemen hemen her gün kurabiye eşliğinde çay içerek iyice sisirdim öyle bir iki değil 10 ve kusurlerde kurabiyeler ve artık ne giysem göbek hortluyor. Bu geceden itibaren karar aldım şeker ve ünlü mamülleri hayatımdan çıkarıyorum. Telefonuma da göbek eritme egzersizleri uygulamasını indirdim her gün yapacağım ve bu göbek eriyecek inşallah.

Bende zor kilo veren biriyim.Hatta hayatimin en güzel dönemi 25 30 arası hep kiloluydum.Suan boyum 1.72 104 kiloya kadar çıkmıştım.Diyet yapmıyorum.1 ay olmadı 97 çıkıyorum tartıda. Tempolu bir işim var.

Benim aslında kilodan yana bir sikintim yok tamamen göbek bu ara yediklerim yüzünden çok büyüdü maalesef

benim de vazgeçemediğim hazır kahveler. bayılıyorum. kahve demeye bile dilim varmıyor ama napabilirim günde bazen 3 paket bu da göbek yapar değil mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…