Niyet ettim 2023 e hamile olarak girmeye haydi sizde niyet edin ❤️

Yani direk aşılama derse bir kaç doktora daha gozuk derim biriyle yetinme ben çok doktor gezdim biri direk hsg dedi diğerleri ilk önce hap tedavisi dedi ben hsg cektirmedim
Hsg yi ben istedim once ne var ne yok bi bakmak istedim. Belki perde var belki yapisiklik var gebe kalinsa bile bazi seyler tutunmasini engelliyo bide hsg icin 1 yil evlilik sarti var devlette ozelde de 3 bine yakin parası

Hsg iyi gecti kendimi biraz acidi sonra kendimi teselli ettim buna dayanamiyosam nasil igne yiyecem cocuk dogurcam diyip derin nefesler alip kendimi rahat biraktim. Sadece icime ilac verine sizladi kramp gibi kisa süreli . 5 dk sürdü hsg. Doktor ilac guzel dagildi dedi
Maşallah her şeyi yaptirmissiniz sorun yoksa Allah en güzel zamanda vercektir canınızı sıkmayın en azından hamile kalmaya engel bir durumunuz yok onu biliyorsunuz bende iki ay denicem klomene falan sonra hsg inşallah beklemenin bir anlamı yok

Maşallah her şeyi yaptirmissiniz sorun yoksa Allah en güzel zamanda vercektir canınızı sıkmayın en azından hamile kalmaya engel bir durumunuz yok onu biliyorsunuz bende iki ay denicem klomene falan sonra hsg inşallah beklemenin bir anlamı yok
Aslında engel bi durumum yok bu iyi bisey ama sebepsiz infertilite olunca da kötü, bi sebep bulunmuyo ama cocukta olmuyo. Size klomeni ne icin vermisti doktor

Sizi devamlı görüyorum bir kaç yorumunuzu da okumuştum hatta konuştuk bile. ben geçenlerde hz. YUŞAya gittim adınızı bilmesemde sizin için dua etmek geldi içimden rabbim en kısa zamanda sizede nasip etsin 🤲🏻 ve çocuk isteyen bekleyen herkes için dua ettim bu sene uğurlu geleceğine gönülden inanıyorum 🙏🏻
Belisiimmmm evet konuşmuştuk seninlede o zamanda aklına gelip duana benide katmışın Allahım razı olsun.😍🥹🤲🏻 Rabbim misliyle sana versiin çook mutlu oldumm gönülden aminnn diyorum. Bu sene bizim senemiz olsunn Rabbim annelikle taçlandırsın her birimizi😍🤲🏻

Belisiimmmm evet konuşmuştuk seninlede o zamanda aklına gelip duana benide katmışın Allahım razı olsun.😍🥹🤲🏻 Rabbim misliyle sana versiin çook mutlu oldumm gönülden aminnn diyorum. Bu sene bizim senemiz olsunn Rabbim annelikle taçlandırsın her birimizi😍🤲🏻
Bende gönülden bir AMİNNN diyorum🤲🏻🤍 rabbim bekletiyorsa güzelleştiriyordur🧚🏻‍♀️ inanıyorum bu sene bizim senemiz bak gör 💃🏼

X