Niyet ettim 2023 e hamile olarak girmeye haydi sizde niyet edin ❤️

Bu başlık bana uğur getirdi dilerim hepinize getirir rabbim hepinizi sevindirsin hepinizde hamilelik haberimizi yazarsiniz
🥳🥳 Çok sevindim, çok mutlu oldum. Sağlıkla devam etsin gebeliğiniz Allah kucağınıza almayı nasip etsin inşallah 🙏🙏 Gebelerin duası kabul olur derler bizler için de dua edin lütfen sırayla burada gebelik haberlerimizi paylaşalım inşallah 🤲

Merhaba kizlar bı topikte benden olsun ben Kasım 17 de adet oldum femara kullandım beş gün iki doz üç tane yumurtam oluşmuştu ikisi 16 gün önce çatladı diğeri de tahminen 14 ya da 12 gündür çatladı hafif göğüs ağrısı yaşadım hep son bı haftadır adet olacakmisim gibi kasık ağrısı sırt ağrısı çekiyorum bugün gidip üç tane gebelik testi aldım inşallah yarın hamilelik haberimi yazarım buraya şu cumanın hürmetine rabbim dördüncü senemde anne olmayı bana nasip eder siz neler yapıyorsunuz kaç gununuzz belirtileriniz var haydi yazalım
Hayırlı haberlerini yazarsın inşallah canım benim🌺🌺🌺 Bu ay bende rahim filmi çektirdim 5 kimyasal gebeliğim var doktorlar tüp bebek önerdi ama onun için malesef maddi gücümüz yok. Bu ay yakıyı denedim ben bir ebe yapıştırdı normalde geç yumurtlarim bu ay ovulasyon bir tık erken koyulasmaya başladı inşallah yeni yıl uğurlu gelir, hamilelik haberimizi hepimiz alırız sağlıkla tutunsun bebişlerimiz inşallah, çokçaaaaa amiiiin🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲

Niyet ediyorummm 2023’ te hamile olarak girmeye
Ya Bismillah🥹❤️🤲🏻 Rabbim sen bekleyen bütün arkadaşlarımı da benide sevindir.Kucaklarımızı boş bırakma amin🌸🤲🏻
Sizi devamlı görüyorum bir kaç yorumunuzu da okumuştum hatta konuştuk bile. ben geçenlerde hz. YUŞAya gittim adınızı bilmesemde sizin için dua etmek geldi içimden rabbim en kısa zamanda sizede nasip etsin 🤲🏻 ve çocuk isteyen bekleyen herkes için dua ettim bu sene uğurlu geleceğine gönülden inanıyorum 🙏🏻

Hayırlı haberlerini yazarsın inşallah canım benim🌺🌺🌺 Bu ay bende rahim filmi çektirdim 5 kimyasal gebeliğim var doktorlar tüp bebek önerdi ama onun için malesef maddi gücümüz yok. Bu ay yakıyı denedim ben bir ebe yapıştırdı normalde geç yumurtlarim bu ay ovulasyon bir tık erken koyulasmaya başladı inşallah yeni yıl uğurlu gelir, hamilelik haberimizi hepimiz alırız sağlıkla tutunsun bebişlerimiz inşallah, çokçaaaaa amiiiin🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲
Amin Allah razı olsun rabbim kolaylikla hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip etsin isteyen bekleyen herkes e

X