Niyet ettim 2023 e hamile olarak girmeye haydi sizde niyet edin ❤️

Merhaba kizlar bı topikte benden olsun ben Kasım 17 de adet oldum femara kullandım beş gün iki doz üç tane yumurtam oluşmuştu ikisi 16 gün önce çatladı diğeri de tahminen 14 ya da 12 gündür çatladı hafif göğüs ağrısı yaşadım hep son bı haftadır adet olacakmisim gibi kasık ağrısı sırt ağrısı çekiyorum bugün gidip üç tane gebelik testi aldım inşallah yarın hamilelik haberimi yazarım buraya şu cumanın hürmetine rabbim dördüncü senemde anne olmayı bana nasip eder siz neler yapıyorsunuz kaç gununuzz belirtileriniz var haydi yazalım
Merhaba bu femara ne oluyo acaba, neye dayanarak verdi doktor acaba yani ne icin verdi

Evet özele gidiyorum devlet hastaneleri biraz zor oluyor randevu alması falan dizinde ilkmi
Anladım ben devlete başladım öyle devam ediyorum yakın olduğu için hiç hamile kalmadım bende bir yılı geçti geçen ay yumurtaların gelişmediğini görünce bu ay başladık klomene inşallah faydası olur hormonlarimda sıkıntı yok bı hsg kaldı yaptirmadigim

Anladım ben devlete başladım öyle devam ediyorum yakın olduğu için hiç hamile kalmadım bende bir yılı geçti geçen ay yumurtaların gelişmediğini görünce bu ay başladık klomene inşallah faydası olur hormonlarimda sıkıntı yok bı hsg kaldı yaptirmadigim
Aynen benimde ben 9 aylık evliyim 3. Ayimizdan itibaren uğraşıyoruz hastanelerle hormonlarim normal adet dongumde günü gününe gelir ama bir türlü anlayaamdik neden diye

Ben tedaviye başlamadım daha. Yani şöyle hormon testlerim iyi esimin spermleri de iyi cikti 14 aralıkta hsg cektirdim oda iyi cikti şükür. 21. Gun progesteron hormonuna baktirmam lazımmis sadece sonrasina asilama yapilirdedi doktor konsey filan dedi anlamadin
Direk aşılama biraz saçma geldi bana ama

Aynen benimde ben 9 aylık evliyim 3. Ayimizdan itibaren uğraşıyoruz hastanelerle hormonlarim normal adet dongumde günü gününe gelir ama bir türlü anlayaamdik neden diye
Allah en kısa zamanda sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah diyorum geç olsun güç olmasın 🤲🏻

Yumurtalarınız kendigilinden gelisip catliyorsa vermek istememiştir doktor tabi takip ettirdiniz mi hiç yumurta gelişimi falan
Yumurtalarima da bakmadilar ki. Ekim gibi gittim bi. Bakti cok ufak bi kist var ama adetle atarsin o her kadinda oluyor dedi. Bende adet olamiyorum diye isyan ettim duphaston yazdi . Adet oldum

X