Niyet ettim 2023 e hamile olarak girmeye haydi sizde niyet edin ❤️

Yesmar Yesmarr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2021
2.305
1.433
Merhaba kizlar bı topikte benden olsun ben Kasım 17 de adet oldum femara kullandım beş gün iki doz üç tane yumurtam oluşmuştu ikisi 16 gün önce çatladı diğeri de tahminen 14 ya da 12 gündür çatladı hafif göğüs ağrısı yaşadım hep son bı haftadır adet olacakmisim gibi kasık ağrısı sırt ağrısı çekiyorum bugün gidip üç tane gebelik testi aldım inşallah yarın hamilelik haberimi yazarım buraya şu cumanın hürmetine rabbim dördüncü senemde anne olmayı bana nasip eder siz neler yapıyorsunuz kaç gununuzz belirtileriniz var haydi yazalım

Merhaba kizlar bı topikte benden olsun ben Kasım 17 de adet oldum femara kullandım beş gün iki doz üç tane yumurtam oluşmuştu ikisi 16 gün önce çatladı diğeri de tahminen 14 ya da 12 gündür çatladı hafif göğüs ağrısı yaşadım hep son bı haftadır adet olacakmisim gibi kasık ağrısı sırt ağrısı çekiyorum bugün gidip üç tane gebelik testi aldım inşallah yarın hamilelik haberimi yazarım buraya şu cumanın hürmetine rabbim dördüncü senemde anne olmayı bana nasip eder siz neler yapıyorsunuz kaç gununuzz belirtileriniz var haydi yazalım
Amin inşallah bende bu ay ilk defa klomen kullandım Çarşamba günü de ignemi oldum hayırlısı olsun hepimizin hakkında 2023 te annelik bize de nasip olsun 😍🤲🏻

Son adet tarihim 4 Aralık.
Hem clife karışım tüketiyorum hem de hergün ovülasyon testi yapıyorum.
Bugün döngümün 13.günü. Henüz yumurtlama görmedim ama umutluyum 🥰
İnşaAllah bu başlık altındaki herkes 2023 e güzel bir başlangıç yapar 🥹🤲🏼🧡

2023 e hamile girmesek de 2023 ün en başında hamişlik haberlerimizi alalım inşallah bekleyen tüm anne adaylarım 🥰🥰🥰
Ben yarın test yapacağım gerçi korkuyorum da yapmaya hep negatif gördüğüm için inşallah bu defa pozitif i görürüm rabbim hepimizi sevindirsin artık bekletmesin kolay etsin hayırlı etsin❤️💮

Bende aşılama oldum 7 Aralık'ta şuan beklemedeyim umarım hamileyimdir 2023e hamile girmek nasip olur 🙃 Allah size ve dileyen tüm herkese sağlıklı bir gebelik nasip etsin inşallah. Hepimiz ardı ardına burada gebelik haberlerimizi paylaşalım 🙏🙏

X