niye evlendim ki ben?

Hanfendi ben burada ic sesimi yaziyorum. Esime kotu davrandigim yok. Kirmamak icin mektup yazdim diyorum. Insan kendini bazen yorgun hissediyor. Tek derdim seksmis gibi bahsetmis cogu kisi. Ben ruhumu yorgun hissediyorum benim derdim o. Neyse kolay gelsin

Dogru soyleyeni 9 koyden kovarlar lafi tam da buraya uydu sanirim.kendisi de vajinusmusmus acaba kocasida boyle mi davrandi kendisine.mesajlar bile hircinca bence evliligin icin soylediklerimizi dikkate alsan yeterli .

Sacmalamayin riva ediyorum. Ben buraya ic sesimi yaziykrum kimseye soyleyemediklerimi. Esime iyi davraniyorum. Herseyi kenarindsn tutup dogru soyleyeni 9 koyden kovarlar diyin.. Insanlara bunu uapmayin. Burasi dertlesme yeri. Sizlerin yargilama yeri degil. Cogu konuda goruyorum hemen herkes yukleniyor bu cok yanlis. Insanlar realde anlatamadigi seyleri buraya yaziyorlar. Ben mutsuzum evet ama bu kocama kotu davrandigim anlamina gelmiyor

Harikasın çok sevindim inşallah bu sorunun da üstesinden geleceksiniz el ele omuz omuza

Valla ben sizi haklı buldum
Ayıp değil ki problemim var deseydi birlikte doktora gidip değiştirirsiniz öyle sitelere filan gerek yok 2 aylık evlilikte farklı şeyler hissedebilir insan sonuçta ilişkiniz oturmamış kendinizi boş yere yipratmissiniz
Ama toparlayabilir bence duygularınızı dile getirmişsiniz biraz zaman tanıyın ona bırakın su akar yolunu bulur
Umarım gönlünuzu alir

Bu ilacı bende eşimde kullandık bende isteksizlik ve başğağrısı gibi birçok yanetki yaptı bıraktım eşimde de boşalamama. Bu ilacı bırakınca eşin eskiye döner ama önemli olan alkol onu bırakması daha zor ve zamanla iktidarsızlık yapar.
Bugün adımını atmışsın. umarım devamı da güzel olur herdaim.

Tesekkur ederim. Insallah bugun guzel guzel konusacagiz.

Insallah canim gecmis olsun size de.

Canım bazı psikolojik ilaçlar isteksizlik yapıyor...bıraksın ilacı iyi bir psikolog bulup bilişsel davranışçı terapi ye gitsin...çok daha fazla yararını göreceksiniz..bu kadar mutsuz olmaktansa biraz maddiati buna ayırıp daha huzurlu günler geçirirsiniz...eşinde rahatlar bana inan..

Insallah canim. Bakalim hayirlisi olsun. Bugun konuscaz

Bilissel davranisci hic duymamistim. Cok tesekkur ederim. Arastircam

Evet maalesef antidepresanlar böyle olumsuz etkiliyor erkekleri.benim eşimde bir ara kullandı.normalde çok isteklidir.gerci o dönemde istekliydi ama icraate gelince istese yapamıyordu.sirf bu sebepten bıraktı ilacı.

Niye her konuna evlilik öncesi şöyleydi böyleydi yazıyosun ki? O dönemleri unut bence. Sevgiliyken zaten her mantıklı erkek el üstünde tutar sevgilisini. Sürekli böyle kendine hatırlatırsan beklentilerin hiçbi zaman karsılanmaz ve cok mutsuz olursun. Ayrıca eşine çok ayıp ediyosun. Erkek olduğu için çok önemli olan bi problem yüzünden neler demişsin. Mutsuzlugunu baska sebepler üzerinden belirtseydin keske. Hasta oldugunu bilerek evlendin ben böyle ilaclar kullanmadım cevremde de kullanan yok ama ben bile duydum cinsel isteksizlik yaptıgını bunların. Hiç mi arastırmadın kullandıgı ilacı, hastalıgını vs? Araştırıp da görmemiş olman imkansız.

Yahu kadin benimle nasıl sevismez derdinde deyilki adam kadına hayatım ilaç cinsel isteksizlik yaptı seninle hiç bir alakası yok dese yook olmaz sevişmek zorundasin mi diyecekti ee adam hem söylemiyo hemde suç bastırır gibi yok içine alamiyosun falan filan zirvaliyo kendinizi düşünsenize hazirlanmissiniz talep ettiği gibi giyinip suslenmissiniz ee kardeş kardeş yatmissiniz sonra iyide bunlara gerek yok karşındakini ne diye eziyosun soyle kadın bilsin ona göre sana yardımcı olsun kendini de eksik yetersiz hissetmesin...

Ben esime kotu davranmiyorum. Ayrica nisanliyken ve ilk evlilik donemlerimizde de kullaniyordu ve boyle bir problemi yoktu. Oyuzden ilaca baglamamistim cunku esim bana sadece gec bosalma sorunumuz olacak demisti. Esim hala daha sevgililik donemimiz gibi bana sadece sen alisamiyorsun zamanla oturacak gecis donemi bu diyor. Benim elimde degil. Mutsuz oluyorum. Bugun dertlescez bakalim. Aksam icin plan yaptik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…