Dudak Makyajı nivea narlı lipstick

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)
nivea vişneli ve çilekliyi seviyorum,vişnelisinin rengi daha belirgin oluyo...

Vazgeçilmezim ama burda her yerde bulunmuyo keşke kokusndan bi parfüm yapsalar nar kokusuna tiryaki olmuş biri olarak yetkililere sesleniyorum

kesinlikle katılıyorum.Erkek arkadaşım bile müptela oldu yanına gidince çok güzel kokuyosun falan diyo çok yoğun bir koku var ya da ben dk başı sürdüğüm için öyle...O kokuya benzer parfüm bile aradım nar kokusunda garip bi çekicilik var.Jo malone de var narlı parfüm ama ateş pahalı öğrenci işi değil malesef

kokusu çok tatlı ama ben bulamıyorum artık narlısını
ne zaman gitsem vişnelisi ,çileklisi kalmış oluyor püff

bende kullanıyrm ama cılek ve vısne gecenlerde bım markete gıttım orda vardı kızlar narlısı bıde oraya bakın ama umarım kalmısştır ben bılmedgım ıcn almadım

bende kullanıyrm ama cılek ve vısne gecenlerde bım markete gıttım orda vardı kızlar narlısı bıde oraya bakın ama umarım kalmısştır ben bılmedgım ıcn almadım

Malesef canım bim de de bulamadım.Merkezi kesinlikle kızılay Orda bulamamak çok zor sanki.Burda yunus market çok satıyordu anck başka ürün getirdikleri için satmadıklarını söyledi.Saolsun bie arkadaşım 2 tane aldı bana 6 7 ay gider artık :) Dibinde kalanlarıda fırça ile sürüyorum

vişnelisi benim favorim, dudak rengime yakın tonda bi kırmızılık sağlıo, öyle sırıtmıyo yani.ama üretilmiyormu artık yaa neden offf

Ben Niveanın eski vişnelisinin bağımlısıydım.Hiç ruj kullanmaz nivea vişneyi dudağıma sürmeden sokağa çıkmazdım.Ama yeni vişneliyi sevmiyorum böyle parlak bir rengi var,nerde benim eski mat vişnem

aynen bende eski halini çok seviyordum çok doğal duruyordu cünkü malesef çok aradım ama hiç öylesini bulamadım daha sonra

ay kızlar ben hep kirazlı,çilekli kullanıyodum, yorumlara bakılırsa narlı da süpermiş
yarın hemen alıyorum, zaten çilekliyi sevgilime vermiştim

bende kullanıyorum yiyip yiyip tekrar sürüyorum süper bence kokusuda rengide,ama bilirsiniz eski vişne niveaları cok iyiydi ya kıpkırmızı yapıyodu mattı ama artık kalktı sanırımmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…