Dudak Makyajı nivea narlı lipstick

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

dilosch89

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2009
470
0
35
bugun watsons a gttım ve lipsticklere bakarken narlı nivea yı gördüm ambalajının rengi vişnelisinden bile koyu kırmızı..cok merak ettim..dogal dudak kırmızısımı acaba kullananınız varmııızemuszemus yorumlarınızı beklıyorummm begenyosanız bende alıyımmmopuyorumnanaktan

evet busecimmzemuszemus bencede pek belli olmuyo..ama kapagın rengini gorsen bole hos bi kırmızı..dudak rengidir belkı dıye umutlandım kullananların yorumunu beklıyommm kaydirigubbakcemile5

evet busecimmzemuszemus bencede pek belli olmuyo..ama kapagın rengini gorsen bole hos bi kırmızı..dudak rengidir belkı dıye umutlandım kullananların yorumunu beklıyommm kaydirigubbakcemile5

cnm ben kullanıyorum çok belirgin değil ama hafif hoş bir renk veriyor tavsiye ederim

saol sebbnemm cimm genelde bronz makyaj ve smokey eyes goz makyajı yapıorum acaba abartımı kacar dıe dusunmstum ama begendysen denemek lazımzemuszemus

benimde en sevdigim dudak bakimlarindan biri.
rengi kesinlikle abarti degil
hafif bi kirmizimsi ton ve icinde minicik minicik simler var

dudakta bakimdan cok parlatici gibi duruyor
kokusu cok hos, tadida öyle
esimde bayilmisti :) nar dudaklim diyodu bayanssulusmile

saol cileklimm bu tatlı yorumundan sonra aldım narlıımıı cok memnun kaldım tavsıye edıyorum bnde herkesezemuszemus

bende kullanıyorum ama narlı değil kirazlı olanını aynı tondalar hemen hemen abartılı olmasada ruj etkisi yaratıo hafif bide shine olduğu için simli yani belirgin simleridebayanssulusmile

kızlar ben bugün aldım ve bayıldıııııım, sürekli olarak çileklisini kullanıyodum.vişnelinin rengi dudaklarımı mor gibi yapıyo hiç sevmiyodum.ama narlısı mükemmel gerçekten yeni favorim :))) hem kokusu hem rengi harika.bide hafif simli.çok hoş çoook :)))

vişneliyle pek bi farkı yok ama ben bunu daha çok seviyorum çantamdan çıkarmam narlıyıııopuyorumnanaktan

Kesinlikle mükemmel cnm mutlaka kullanmalısım benim vazgeçilmezim bazen bulamıyorum buralarda sinir oluyorum.

Ben bunlarin mat olanlarini istiyorum ya. Satilmiyormus artik, ne sacma o kadar insan kullaniyordu bunu. Herkes shinedan memnun kalacak diye bir kural mi var? Tamam yenisini cikarsinlar ama eskisine niye dokunuyorlar anlamadim. :95:
Visnelisini cok begenirdim, dogal bir renk verirdi dudaga, ayrica parlamazdi da. Kizlar eski parlak olmayanlari gören, bulan var mi aranizda?

Golden rose diyorum ben.. Vişneli çok güzel kaç yıldır kullanıyorum dudaklarımı yumuşacık yapıyo. Kokusu , duruşu , rengi.. Herşeyi süper öneririmm..

tüh ya dün çileklisini aldım :2: bilseydm narlı alırdım
çilekliside ışıltılı,çok severim

nemlendirmesi aman aman değil ama sırf tadı ve kokusu için bile alınır.rengi çok belirgin değil.parlatıcı gibi.hafifçe renk veriyor,sağlıklı bir görünüm veriyor bence.parlamasa daha iyiydi belki ama nivea artık mat olanından üretmiyormuş maalesef.yine de sevdim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…