Bölgesel İncelme Nivea My Silhouette kullanan var m?

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
20 gunu gectı kızlar ıncelme yok..alt bacak ve dız kapagı bolgesınde kullanıyorum

bu jeli nerden alıcaz acaba..

bulundugum yerdeki kozmetikcilerde yokta püff.. (ilçedeyim ben)

acaba buyuk hipermarketlerde bulunurmu ?

yada izmite gittigimde fellık fellık kometıkcı arıcam (bi yerın yabancısı olmak çok kötüyaaaa)

Merhaba kızlar. zemuszemus Ben de bu ürünü aldım ve kullanmaya başladım. Bugün 3. gün olacak. Daha önceden niveanın selülit için kremi vardı. Onu kullandığımda karın bölgesinde belki spor yapmanın da kaydirigubbakcemile2 etkisiyle gözle görülür azalma olmuştu. O yüzden bu üründe de umutluyum. sengözlerimebaksanab

umut kırmak istemem ama,

hem niveanın bu ürününü,hem de ekstra jeli kullanıyorum 2 aydır düzenli olarak..
bi değişliklik olduğu yok sürdüğüm yerde (göbiş) bilmiyorumkismile

devam ediyorum ama sürmeye yine de..
bakalım neler olucak görücez..

Ben 3 haftadır kullanıyorum öyle aman aman bi incelme olmuyo kızlar ama sıkılaştığımı herkes gözle görülür olarak hissediyo.Ben titreşimli masaj aleti ile uyguluyorum bu arada.

merhaba bunun yanında ekstra birşeylerde yapıyor musunuz?diyet ya da spor?

bayadır okuyorum ama bu sefer yazcam :) bence fayda göremeyenler vucudu zate sıkı olanlar sıkı olan vucudu tekrar nası sıkılastırcak kı :) mesela ben 5 kılo verdım hala dıyet ve yuruyus yapıorum vucudum cıvık cıvık işe yrcagına emınım o yuzden alıp kullancam yanı bu sadece bı takvıye nası hooop inceltsınkı cıvık vucudu topladıgı için inncelmiş gıbı gorunuyo okadar yani bence .D bayanssulusmile kaydirigubbakcemile2

elancyl kullanıyorum ben ve toparlayıp sıkılaştırıyo. bana dermatoloğum verdi. öneririm kızlar.

arkadaslar ben de bu ara matrigen lıpolız kremı arastrıyorum yaz yaklastı malum bu krem lıpolız etkısı gosterıyormus ama daha yeterlı bılgı bulamadım kullanan var mı

matrigeni ben kullanıyorum cnm 1haftadır ara verdim.kremi sürüyorum streçle sarıyorum basta birşey olmuyor ama 2-3dakika sonra aman Allahım kaşıntı ve yanmaktan oturamıyorum bi yere:)zaten yaklasık 1-2 saat etkisi sürüyor ben streci aksam 10 gibi kremle sarıp sabaha kadar cıkarmıyorum.sabah bi bakıyorum su gibiyim ise yarıycak gibi.

Nivea'ya gelince biraz daha arastırmak lazım sanırım.

ya bende yarin gidip alip deniyeyim yaaa.... titresimli kemer kulaniyorum ama bunuda sursem bel;ki faydasi olurrr

kizlar yaaa benim asil merak ettigim inceltmeden çok sklastirmasi oyle guzel bir ozelligi var mi

Bende de var ama işe yaramaz diye kullanmıyorum
Sırf kokusu için kullanabilirim ama

Son düzenleme:
ARkadaşlar bu nivea silhouette kremi almayı düşünüyorum ama emin olamadım. Kilo problemim yok sadece cildimin sıkılaşmasını istiyorum. bir de sebamed in q10 sıkılaştırıcı losyonu var kullanan var mı acaba hangisini alsam kararsız kaldım.

ben de kullanıyorum 4 gündür,sürüp göbek kısmıma sauna belt takıyorum,kalça ve üst bacak içlerime de titreşim kemeri ile masaj yapıyorum,tabi bunun yanında günde 2 bardak yeşil çay da içiyorum. şimdiden bir miktar inceldiğimi hissediyorum. ayrıca kokusu çok güzel.

ben de nivea my silhoutte i kullanıyorum işe yarıyor deriyi sıkılaştırıyor ama sorun kalıcı bir çözüm olmaması yani devamlı kullanım şart bırakınca bi süre sonra tekrar eski haline dönüyorsunuz aynı makyaj gibi düşünün makyajı silince eski halimize dönüyoruz ya öyle işte daha kalıcı çözümler şart bizlere =/

kızlarr kremı alayımmı ya 51 kloyum ama basenm ve belım var ne dersiniz?

Kızlar merhaba;
Ben de aldım bu kremden iki kutu. Umarım işe yarar. Masaj aleti ile birlikte kullanmayı düşünüyorum.
Umarım kollarım incelir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…