Dudak Makyajı Nivea - Kirazli Dudak Koruyucusu

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)
  • Konu Sahibi selmaizmirli
ben niveanın karışık meyvelisini kullanıorum kokusu rengi muhtesem onun rengide kıraz renginden birazcık açık

Ay merak ettim wallahi o karışık olan hangisii:CüvCüv: ben kirazlıyla çilekliyi kullanıyorum ama karışık meyvelisini hiç görmedim güzelse alıyım hemeen:asigim:

arkadaslar ben cok uzun zamandir ruj kullanmiyorum cunku nivea nin kirazli dudak koruyucusu dudagi hem nemlendiriyor hemde cok hos bir kirmizisi var :) benim gibi sari sacli ve asik tenli kisiler malesef cok acik renk rujla cok solgun gorundukleri icin kirmiziya yakin rujlar en uygunu :) ve benlardanda en iyisi ve besleyicisi niveanin kirazli dudak koruyucusu :) verdigi kirmizi renk harika :)

kesinlikle katılıyorummmm nerdeyse yicem ben onu sürerkennn:roflol::roflol:

3 yıldır Niveanın kirazlısını kullanıyorum böyle giderse kullanmaya ömür boyu devam edicem:)

passion fruits harika...ben onu kullanıyorum.çok doğal duruyor

bende kirazı çok sewiorum..hem rengi çok güzel hemde nemlendrmesi

Nivenın çileklisinin kokusu ve tadı başka tabii ..-tatlicadiarzu-

Ama vişnelisinin rengi de çok doğal bir kırmızılık veriyor. Sanki doğal dudak renginmiş gibi.

(Özellikle okulda makyaj yaptığını müdürlere belli etmeden makyaj yapmak için ideal. :asigim: )

arkadaslar ben cok uzun zamandir ruj kullanmiyorum cunku nivea nin kirazli dudak koruyucusu dudagi hem nemlendiriyor hemde cok hos bir kirmizisi var :) benim gibi sari sacli ve asik tenli kisiler malesef cok acik renk rujla cok solgun gorundukleri icin kirmiziya yakin rujlar en uygunu :) ve benlardanda en iyisi ve besleyicisi niveanin kirazli dudak koruyucusu :) verdigi kirmizi renk harika :)

merhaba arkadasim araniza yeni katildim ben bu kirazli dudak koruyucusunu bulamadim nerden alabilirim yani niveanin bütün ürünlerine baktim ama yok.

merhaba arkadasim araniza yeni katildim ben bu kirazli dudak koruyucusunu bulamadim nerden alabilirim yani niveanin bütün ürünlerine baktim ama yok.

duyduğuma göre kalkmış arkadaşım ben de uzun zamandır arıyorum :1no2:

5506_d42cff2a40328dc699d8b1e96e8b79df.jpg

kızlar ben de yana yakıla arıyorum eski cherry lipsimi yaa... şimdi star fruit diye yenilediler berbat bişi oldu yağlı yağlı duruyo ve renk fln çok kötü hatta hiç vermio sadece yağlı bi parlaklık verio yeni versiyonları:KK43: eski cherry kissle alakası yok ve hiçbierde yok malesef cherry kiss ben de dayanamadım niveanın insternet sitesine şikayette bulundum siz de şikayet ederseniz belki istek üzerine yeniden piyasaya verilir sonuçta tüketicinin isteklerine göre hareket etmeliler şikayet bölümü koyduklarına göre de önem verilolar heralde müşetirilerin isteğine
yıllardır var olan ve çok tutan bi ürünü hangi akla hizmet kaldırırlar anlamıyorum ve yeni hali çok kötü lütfen siz de tepkide bulunun

ben bayılıyorum ona yaa kokusu da bir harika

kızlar ben de yana yakıla arıyorum eski cherry lipsimi yaa... şimdi star fruit diye yenilediler berbat bişi oldu yağlı yağlı duruyo ve renk fln çok kötü hatta hiç vermio sadece yağlı bi parlaklık verio yeni versiyonları:KK43: eski cherry kissle alakası yok ve hiçbierde yok malesef cherry kiss ben de dayanamadım niveanın insternet sitesine şikayette bulundum siz de şikayet ederseniz belki istek üzerine yeniden piyasaya verilir sonuçta tüketicinin isteklerine göre hareket etmeliler şikayet bölümü koyduklarına göre de önem verilolar heralde müşetirilerin isteğine
yıllardır var olan ve çok tutan bi ürünü hangi akla hizmet kaldırırlar anlamıyorum ve yeni hali çok kötü lütfen siz de tepkide bulunun

ewt kesinlikle o yenisi berbat,alakası yok cherry le :1no2:
arkadaşım da tel.le şikayet etmişti,ben de siteye yazayım bari belki işe yarar:teselli:

valla Nivea nin stick dudak ürünleri bana hiç yaramıyor:1no2: aksine daha çok döküyo dudaklarımı...ben yine aynı markanın "sos lip balm" isminde bi ürünü var onu kullanıyoruma.s
son zamanlarda hiç bi yerde bulamıyodum, artık çıldırmaya 5 kala tesadüfen buldum aldım çoook mutluyumhihoyyyt

bende nivea kirazlı koruyucuyu kullanıyrum süper bazen eşimin dudakları kuruyunca evdeyken sürüyorum onunda çok hoşuna gidiyor=)
tavsiye ederim

ben de çileklisini kullanıyorum çok tatlı bi rengi var

ewt kesinlikle o yenisi berbat,alakası yok cherry le :1no2:
arkadaşım da tel.le şikayet etmişti,ben de siteye yazayım bari belki işe yarar:teselli:

Misacım izmirdesin sanırım. ben sana bulabileceğin bir yer söyliyim hemmen :eek:
Alsancak kıbrıs şehitleri caddesinde halay parfümeride var. hem de 2.5 ytl fiyatı. madem ortalıklarda yok bi gittiğimde bikaç tane alıyım ben de CADIARZU

X