Nivea Double Effect Pürüzsüz Koltuk Altı İçin Roll On

heide

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2008
80
0
arkadaslar bende yenı kullanmaya basladım ama hemen faydasını gordum.reklamlarına ınanmamıstım ama yınede denedım nıvea nın yenı double effect koltuk altı rolonu.benım koltuk altım hem koyu renk hemde putur puturdu sımdı hem rengı acıldı hemde puruzsuz oldu.hepınız koltuk altı deodorantı kullanıyosunuzdur bu kezde bunu deneyın terlemeyı onleme konusunda cok etkılı degıl ama dedıgım gıbı baska etkılerı var kokusuda cok guzel

Bende inanmamistim ama gercekten cok harika sanki azaltiyorda...yada bana öyle geliyor..uzuyan tuylerde cok ince oluyor sanki :lepi:

evet nerdeyse ılk kullanım dıyebılırım ben sısenın dortte bırını bıle bıtırmedım henuz.ozellıkle tuglerı aldıktan sonra altından putur putur degılde puruzsuz bır doku cıkıyo ya o ccok guzel ıste.oyle cok pahalı bısey degıl dıyerlerıyle aynı fıyat tam hatırlamıyorum ama 5 lırayı gecmez

aaa bende böyle rekalam filmlerine hic inamam ama bunu alip denicem insallah faydasini görürürüm
öneri icin tesekkürler

şuan lady speed stick kullanıyorum o biter bitmez nivea'yı deniyim umarım memkun kalırım.

teşekkürler arkadaşım a.s.

zaten teri engellemesi iyi değil ki..gözenekleri tıkayarak y da bozarak ancak terlemeyi önler... o yüzden önemli olan kokmaması...

ben şahse nivea dan vazgeçemem zaten, bu üründen de çooook memnunum tavsiye ederim ben de:smiley-cool:

asırı memnunum..en memnun kaldıgım roll on.o yuzden depoladım.aldım bı suru bı suruuuuuuu

ben sprey olanini kullaniyorum ama günlük degil günlük kullanima baslasam iyi olur herhalde )

ya bende kullaniyorum ama kokusu hicte guzel degil icinde avakado var o yuzden herhalde

Çok güzel bende kullanıyorum.Zaten roll-on ve deodorant denince Nive^dan şaşmayacaksın...

Hem deodorantı hem rollonu başarılı bence...Cildi gerçekten pürüzsüz yapıyor ve kokuyu engelliyor ama terleme konusunda başarılı değil...

Kızlar peki stick şeklini deneyen var mı,ondan almayı düşünüyorum da... yerimseniben

Ben de kullanıyorum ama kokusu çooook güzel olduğu için almıştım düzenli kullanmadım,bundan sora düzenli kullancam bakalım cidden işe yarıyor mu :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…