Nivea Double Effect Pürüzsüz Koltuk Altı İçin Roll On

ben 2 aydır çok sık olmasa da kullanıyorum pek bir faydasını görmedim doğrusu.görenlere ne mutlu..

ben 2 aydır çok sık olmasa da kullanıyorum pek bir faydasını görmedim doğrusu.görenlere ne mutlu..

Ben de deodorantını kullanıyordum ama roll on alayım dedim .. O zaman aynı markanın roll on una devam edeyim

işyerimde roll-on kullanıyorum seyahat boyu ufacıcık çooook güzel.

evde falan da sprey olanını kullanıyorum. sprey olanı daha güzel yumuşacıcık pürüzsüz bir koltuk altı:)

bende yeni spreyini aldım mor düşler diye kokusu bi harika yaaa 2gündür kullanıyorum

kızlar çoğu rol-on ve stick terlemeyi engellediği için GÖĞÜS KANSERİNE sebep oluyo
lütfen dikkat edin

ben stick olanını kullandım ama pek işe yaradı diyemem.yine de
kötü bir ürün değil

bn çok memnunum sewgilimde bayılıo ya çocuk beni koklaya koklaya bi hal oldu:)

aslında etkılı ama kokusu zamanla midemı bulandırıo en ıysı lady stıck

merhaba kizlar ben nivea nin bicok urununu kullandim ama hep hayal kirikligi oldu bassettiginiz rol da bunlardan birisi.Ushuaia diye bi marka var nar ve papaya meyve ozlu olani harika kokuyo hem de uzun sure dayaniyo.Turkiye de var mi bilmiyorum ama bulabilirseniz memlun kakirsiniz emin olun

ayrica nivea urunleri tuy yapiyo diye duymustum ama umursamiyodum herkezde ayni etki olmaz dedim taaa ki cilt kremlerini ve fondotenlerini kullanana kadar...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…