Selülit Nivea Body Selülit Kremi ile Selülite Son

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
Kizlar bu tür kremleri genc yasimizda kullanmaya baslarsak ilerde daha etkili kremlere ihtiyacimiz olacagini duymustum. CÜnkü vücudu bi nevi alistirmis oluyoruz bu ürünlere.. Ilerde sorun yasamayalim bir de fisfisfis ?

selülit bi hastalıktır arkadaşlar hafife alınacak bişey de değil ayrıca selülit zamanla varis oluşmasını da sağlar bacaklara ağrı da yapar bilginiz olsun size bi ilaç:susam yağı,kekik yağı,biberiye yağı,portakal yağını karıştırıp bacaklarınıza sürüp yürüyüş yapın bana da teşekkür etmeti unutmayın :)

Yanlış mıyım bilmiyorum ama hayvansal yağlar, katkı maddeli gıdalar aşırı şeker tuz tüketimi hareketsizlik selülite yol açıyor.

Yani kızlar kremlerinde faydası vardır ama önce kırmızı ete kolaya aşırı kahve azı selülite iyi geliyormuş ama aşırı kahveye hamur işlerine tatlılara veda. Yaşasın sağlıklı beslenme diyecez öyle kurtulacağız selülit ve kilolardan. Gerçi ben de fazla yok ama yine de var tabii ki. Çok fazla su içmek ve her banyo da kese yapmak da faydalı.

merhaba bayanlar,daha öncede söylemiştim ben barbara bort selülit kremi aldım ve çok iyi geldi,yalnız aktardan kabak lifi ve yosun sabunuda aldım,akşamları uygulayabildim kabak lifiyle yosun sabunuyla kese yaptıktan sonra kurulayıp kremi masaj yaparak uyguladım ve çok iyi geldi eşim bile farketti değişimi,herkese tavsiye ederim.:teytey:

paylasımın için teskkur ederm canım.ben nıveayı begenıyorum hem butcemı zorlamıyor hemde duzenlı kullanıldıgında etkısnı gosterıyor

valla benimkiler olduğu gibi duruyo susam yağı limon aspirinden oluşan karışımı uyguluyom egzersiz yapmaya çalışıyom bol su içmeye çalışıyom yeşil çay falan içiyom bikaç gündür selülit sabunu kullanıp kese yapıom henüz bi fark yok senağlama

ben de apiyorum ama sanki hafif bi değişiklik var gibi fisfisfis 1 aydan once bi yorum yapmak istemiyorum :1no2:

arkadaslar benımkınde cıddı anlamda bı degısme var baya oldu kullanalı.yosun sabunu ve nıveanın kremını gunde ıkı kez kullanıyorum ve bol su içiıyorum.
ınsallah hepımız kurtuluruz bu ılletten sevgiler.

canım kutlarım darısı başımıza... :teytey: cok sevindim senin adına :1hug:

evet sana katılıyorum canım hatta şu anda kampanya var bir alana bir bedava yani 10 ytl ediyor bir tanesi ( watsons)eğer bitmediyse
ulaşabileceğiniz yerler

watsons capitol istanbul
watsons carousel
watsons cevahir
watsons erenköy
watsons olivium
watsons teşvikiye
watsons zafer plaza_bursa

valla cok ıyıymıs canım ben bıkac gun once 22 ytlye aldımmmklava:

:teytey::teytey:artıkkk gelısmelerı yazma zamanı geldı.son gaz devam nıvea ve yosun sabununa bol su içmeye calısıyorum hergun yurumuyorum artk bızım mahallede delı kadının bırı musallat oldu bana dayak yemekten korkuyorumklava:klava: neyse uzatmayım.tatıle gıtmeye karar verdım ve yazlıklarıomı cıkardım,bacaklarım ıncelmıs eskısı gıbı durmuyo bıkınım uzerımde kendıme olan guvenıım daha da fazlalastı arkadaslar deneyınnn yaaa kurtulun su ıllettennnna.s.a.s.:smiley-cool:

Senin adına çok sevindim canımcım:1hug: Darısı başımıza:çok üzgünüm: İnşallah çok kilo almam da tek derdim selülit olur:çok üzgünüm:

BU BARBARA BORT SELÜLİT KREMİNİ KULLANAN ARKADIŞIMIZ CEVAPLAYABİLİR Mİ ?NE KADAR ZAMANDA ETKİ EDİYOR,KREM HER GÜN KULLANIMDA NE KADAR ZAMAN YETİYOR VE 35 YTL YE BULDUM UYGUN MU FİYATI???ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…