Selülit Nivea Body Selülit Kremi ile Selülite Son

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
merhaba güzel bayanlar.. mayısın 5'inde Avondan ısmarladığım Avon care body lotion(sıkılaştırıcı vücut losyonu)geldiği gibi kullanmaya başladım,haziranın4'ündede avon solutions Cellı-sculpt anti cellulite 'i akabinde uygulamaya başladım,yani 4 ünden itibaren ikisinide uyguladım ve inanın bugün haziranın 25 i ve bende selülitten neredeyse eser yok ve o kadar diri,sıkı bir vücudum oldu ki kendim bile inanamadım.. Hergün akşamları ve fırsat bulursam sabahlarıda bol masajla yedirerek uyguladm hiç üşenmeden ve emeğimin sonucuna ulaştım.. Başta işe yaramıyor gibi geldi ama bu hafta baktım ki birden görünmez oldular.. o kadar mutluyumki şiddetle tavsiye ediyorum.. Amaaaa... Kesinlikle hergün egzersiz yapıyorum,vücut kaslarını geliştirici.. Masajın haricinde onunda etkisi kremlerle yarı yarıya.. Eğer biras çaba harcarsanız eminim mutlu sona sizde ulaşacaksınız... Bu arada kalçamda çatlaklar vardı onlarıda banyoda kese ve bebeyağı kullanarak aradada şu yüze kullandığımız peelingler yardımı ile hafifletmei başardım.. Hala uygulamaya devam edicem.. ve kesinlikle fiyatı ne kadar olursa olsun kremlerle geri kalan hayatımda vücudumu mutlu edicem böylelikle kendimde mutlu olucam.. Sevgiyle kalın güzeller...a.s.:1hug:

Sevgili Zorluzorro,
a.s.
Bende de bu iki krem var. Birini sabah birini aksam uyguluyorum. Sen ikisini bir arada mi uyguluyorsun.
Simdiden cevap icin tsk ederim.

bende kullanmıştım o kremi tamam cildi yumuşatıyo ama pek selülitlerden kurtarmıyo

bende niveanın Good Bye Selülit kremini kullanıorum yaklaşık bir aydır sıkılaşma oldu ama selülitler duruyo yerlerinde :KK43: :1no2: ama pes etmiycem sporda yaparak yaza kadar yok edicem onları çok fena azimliyim bu sefer jeyyar

X