Selülit Nivea Body Selülit Kremi ile Selülite Son

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
merhaba,barbara bort ben kullandım ve halen düzenli olmasada kullanıyorum,ben 1 aya yakın bir sürede etkisini görmüştüm ama yanında kabak lifi ve yosun sabunuyla birlikte,kremide masaj yağarak yedirdim günde 2 kez yapmak gerekiyor yalnız benim vaktim olmadığı için bir kez yapabildim,ayrıca ürünün nekadar sürede biteceğiyle ilgili net bir bilgi veremicem baya gidiyor çünkü,fiyat konusunda rakam çok iyi bence hamen al derim.hoşçakall

ya bende selülit yok ama yani şişkin acaba onun çaresini bilen varmı varsa özel mesaj atsın plase

merhaba,barbara bort ben kullandım ve halen düzenli olmasada kullanıyorum,ben 1 aya yakın bir sürede etkisini görmüştüm ama yanında kabak lifi ve yosun sabunuyla birlikte,kremide masaj yağarak yedirdim günde 2 kez yapmak gerekiyor yalnız benim vaktim olmadığı için bir kez yapabildim,ayrıca ürünün nekadar sürede biteceğiyle ilgili net bir bilgi veremicem baya gidiyor çünkü,fiyat konusunda rakam çok iyi bence hamen al derim.hoşçakall

ÇOK TEŞEKKÜRLER CANIM.a.s.

Bebek geliyor canımyerimseniben ve ben çatlamaktan çok korkuyorum:çok üzgünüm:

oyy canım benımmmm allah basgıslaınnnn guzelımmm dogum oncesı catlakları onlemek için bazı yaglar var onları kullan istersen teyzem kullanmıstı onunkını en aza ındırdı ıkız oldugu için bıraz fazla catlak olustu cunkı

ewt hamileylken çok dikkat etmek gerek canım çatlaklar olduktan sonra ömür boyo uğraşılıyo:KK43: badem yağı kayısı yağı walla bulduğun yağı sür..

ben kullandım nivea ama hiç işe yaramadı sonra vichy lipocure aldım 100 ytl para verdim oda bi işe yaramadı valla sizde nasıl işe yaryo ben anlamadım bende selülitler çok belli oluyo seninki çok azdı herhalde çok düzenli kullandım azda olsa geçirmedi hiç faydasını görmedim yani kremler boş işler en pahalısıda aynı en ucuzuda hepsi fasafiso o avon kullandım loreal kullandım nivea kullandım vichy kullandım hiçbirinden fayda görmedim bilmiyorum nasıl geçicek bu selülitler çok çok aşırı değil ama gözle görülür bi selülitim var geçmiyo bir türlü

Evet bende bu tip ürünler kullandım çok fazla faydası olmuyor. Ben tek çare bitkisel yağlarda biraz etkisini gördüm. Bunlarda yasemin yağı, biberiye yağı, jojoba yağı, buğday yağı, kekik yağı, portakal yağı bunların hepsini karıştırdım sıcak olan bir yere koydum orda cildi yakmıyacak şekilde ılınıncaya kadar beklettim ve cilde dairesel masaj şeklinde sürdüm. Bol egzersiz yaptım koşmak yürümek gb. Banyodada yosun sabunu ile sorunlu bölgelere masaj yaptım. Bol biberiye ve kekik suyunu kaynatıp içtim buda yağları ve ödemleri atmaya yararlı oluyor. Beslenmeye de dikkat ederseniz bu problem ortadan kalkıyor Ben bunları uyguladım ve şu an selülitten kurtuldum denerseniz sizde faydasını görürsünüz arkadaşlar tavsiye ederim.

kızlar bence en etkili yöntem masaj fırçası ve spor, ona ilave olaral bu yağ karışımları destek olabilir ama dedğim gibi masaj ve spor şart.

yok ya baska care bulmak lazim cunku bu kremleri birakinca yeniden artiyormlus selulitler!!!

badem yagi killanma yapiyormus nette kirpikleri uzatmakda kullanildigida yaziyor hatta!!!

bi de badem yagı kılların rengını daha da koyulastırıyorr....

bir sürü şey yazılmış cizilmiş valla bir ay önce bi kaç yag aldım ama duruyor hergün yeni bişey cıkıyor.. bendee eringenmiyim ne...:roflol:

bende cok var kıslar galiba kilo alır vermekle bana hediye kaldı bunlarki.. ta kalcama kadar cıktılar.. günde bir saatten fazla yürüyorum .... haftada 3 gün spor salonuna gidiyorum.. dikkatinizi cekerim 10 kiloda verdim ama hiç azalma yokk bilaki bide catlaklarım oldu.. ne yapacagımı şaşırdım valla:çok üzgünüm:

Arkadaşlar bende biraz oluştu geçen sene.Hayatımda böyle bir problem yaşayacağımı hiç düşünmezdim.Ama geçen yıl çok hareketsiz bir dönemdi benim için.Yazın kendimi çok kötü hissettim.Evet bende oluşum başlamiştı ama ben yine de igreniyordum gordukçe.Yaz donemim oylece gecti.3-4 aydır bacak ve kalça hareketleri yapiyorum.Haftada 10 km yürüyorum.Günde mutlaka 2,5 litre su içiyorum.Toksik maddeleri vücudumdan atacak besinleri ağırlıklı olarak yiyorum.Zaten egeli olduğumdan sebze ağırlıklı beslenmeye alışkınım.Abur cubur da sevmem hiç.Bitkisel çay kürleri uyguluyorum.Bitkisel çaylar insani mutlu da ediyor.Her gün duş alıyorum ve oluşumun olduğu bölgeye kese yapıyorum.Şu an vücudumda hem sıkılaşma ve form var hem de selülitler gözle görülür şekilde azaldı.Tabi ben tamamen eski günlerime dönmek istiyorum.Bu yüzden kararlıyım.Bu yaptıklarımı yaşam biçimim haline getirip yaşamım boyunca uygulayacağım.Çünkü ara verince bu sorun tekrar ortaya çıkıyor.Öncelike kararlı olmalıyız ve selülitsiz olacağımız günleri düşünerek mücadeleye devam demeliyiz.Herkese selülitsiz günler diyelimmmmmm.... :)

Kızlar 10 senedir yüzüyorum.En yararlı olan şey bana göre yüzmek.En ufak bir selülitim yok.Kışın bile vakit buldukça yüzüyorum.(Tek sorun grip olabiirsiniz)İmkanınız yoksa hareket edin mutlaka.Kahve çok içerim.Selülit yapıyor derler ama sanırım yüzdüğüm için engelliyor.Benim sırrım bu.Yüzdükten sonra da bol krem sürerim.

ben kullandım nivea ama hiç işe yaramadı sonra vichy lipocure aldım 100 ytl para verdim oda bi işe yaramadı valla sizde nasıl işe yaryo ben anlamadım bende selülitler çok belli oluyo seninki çok azdı herhalde çok düzenli kullandım azda olsa geçirmedi hiç faydasını görmedim yani kremler boş işler en pahalısıda aynı en ucuzuda hepsi fasafiso o avon kullandım loreal kullandım nivea kullandım vichy kullandım hiçbirinden fayda görmedim bilmiyorum nasıl geçicek bu selülitler çok çok aşırı değil ama gözle görülür bi selülitim var geçmiyo bir türlü

sevgili alara ,
bende kesinlikle inanmıyorum bu kozmetiklere artık, benimde zamanında denemediğim şey kalmadı , bu sorun ancak ve ancak düzenli egzersiz ve bol su içmekle aşılabiliyor .
ben bu şekilde epey azalttım , sporla bile hemen geçmiyo , kremlemi geçecek ..
sadece biraz sabır ve disiplin lazım , inan bana boşu boşuna kremlere verdiğimiz paralara yazık etmişim :1no2:
hem bu soruna çok iyi geliyor hemde psikolojik açıdan spor çok rahatlatıcı ..
diğer yağlar kremler hiç birşey bana hiççç inandırıcı gelmiyo ..
sağlıklı günler

ben şimdi nivea body nin hareketlerini yapıyorum 3 gündür
söylediğiniz kremi spordan önce sürsek işe yararmı acaba deneyen varmı

arkadaslar tekrar merhaba,ben krem tek basına işe yarıyor demek ıstemedım yanlıs anlasılmayım.tabıkı yanında beslenmeme dıkkat edıyorum,zaten abur cuburu cok fazla sevmem aram yoktur,yada kahve kola gıbı seylerı,kremın yanında duzenlı olarak yuruyorum spor salonuna gıdıyorum,ve masaj yapıyorum...

X